З Днем Збройних сил України!

З Днем Збройних сил України!
409576 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій країні, такий славнозвісний день, як свято Збройних сил України, усі українці відзначають саме 6 грудня. В цей день ми від щирого сердця вітаємо кожного з наших захисників, які саме зараз стоять на передовій нашого світлого майбутнього, де немає місця амбіціям ворога, де тільки мир та справжня свобода.

Чановні ЗСУ, ви — одні з найкращих і найсильніших представників нашої нації, герої усієї України та світу, що знищують страшного ворога, не даючи йому і шансів на перемогу. Нехай же янголи-охоронці завжди будуть з вами поруч і также боронять вас, як ви Батьківщину. 

В цей день ми від усієї душі хочемо побажати вам міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та удачі. Побільше незгасимого оптимізму і відмінного виконання поставлених задач, тільки доброти і щастя. Більше посмішок та тільки перемог!

Дорогі захисники України, наші дорогі та любі хлопці й дівчата. Прийміть найщиріші вітання з вашим днем, з Днем Збройних сил України. Ви міць та сила, ви непереможні та найкращі і про це знала вся Україна, а тепер знає і світ. Наша вам подяка і любов. Бажаємо козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.

Повертайтеся додому живими і здоровими, ми всі вас чекаємо!

З Днем Збройних сил України. Одвічна слава ЗСУ!

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео