Ще одна німецька система ППО IRIS-T захищатиме українське небо

Ще одна німецька система ППО IRIS-T захищатиме українське небо
387113 ПЕРЕГЛЯДІВ

У засобах масової інформації повідомляють про те, що 24 травня до України доставили ще один зенітний комплекс Iris-T-SLM німецького виробництва. Це четвертий комплекс Iris-T середньої дальності та перший комплекс Iris-T малої дальності, які зараз знаходяться в Україні. Про це повідомляє Spiegel.

За словами видання, усього Берлін обіцяв Києву дев'ять комплексів ППО IRIS-T SLM та одинадцять комплексів ППО IRIS-T SLS, які виробляє німецька компанія Diehl Defense.

"Протягом останніх півтора року системи озброєння продемонстрували свою ефективність у захисті великих українських міст, таких як Київ та Львів, від російських повітряних атак. Вони також успішно перехоплювали крилаті ракети, спрямовані на критичну енергетичну інфраструктуру", - зазначає Spiegel.

Раніше Українські Новини повідомляли, що 8 травня президент Румунії Клаус Йоганніс висловив готовність обговорити можливість відправлення Україні ЗРК Patriot. Також, 6 травня міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес повідомила, що Україна вже отримала ракети для систем протиповітряної оборони Patriot".

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео