Гід безбар'єрного спілкування

Гід безбар'єрного спілкування
419671 ПЕРЕГЛЯДІВ
Спортсмени рахують перемоги, а не поразки.
Тренери пишаються досягненнями своїх вихованців і не розкриватимуть їхні слабкі сторони.
Тоді чому й досі на адресу жінки, яка самостійно виховує дитину, ми чуємо «мати-одиначка»? Та й «батько-одинак» звучить не краще.
Ці принизливі терміни асоціюються з фінансовими труднощами, відсутністю підтримки, проблемами із вихованням і зрештою – таврують людину як ту, яку покинули саму з дитиною / дітьми.
Йдеться про повагу насамперед 
Відчуйте різницю між грубим «одиначка / одинак», коли акцент робиться на відсутності партнера. І шанобливим «мати / батько, які піклуються про дитину самостійно», коли на перший план незалежно від статусу і обставин виходять сила та досягнення людини.
Час руйнувати упередження. Бо й досі вважається чимось незвичним і неправильним сам факт існування одинокої матері або одинокого батька (такі варіанти формулювань, до речі, хоч і не найбільш коректні, але допустимі).
А насправді причин, чому жінки та чоловіки виховують дітей самостійно, безліч: втрата партнера, самостійне усиновлення тощо.
Більше про толерантне спілкування у «Довіднику безбар'єрності» (https://bf.in.ua) – посібнику з нової етики взаємодії, створеному у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео