Ювілейна Ярмарка Історичної книги у Варшаві

Ювілейна Ярмарка Історичної книги у Варшаві
274041 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цьогорічна Ювілейна ХХХ-та Ярмарка Історичної книги у Варшаві пройшла з великим успіхом.

Організаторами ярмарку є Фундація історії та культури, Національний інститут музеології та охорони колекцій, Інститут національної пам’яті та Асоціація польських музеологів – Мазовецький відділ.

Як і раніше, 30-й Ярмарок став місцем популяризації історичної літератури, місцем зустрічі з видавцями, авторами та місцем вдалого шопінгу. У ювілейному виданні взяли участь близько 180 видавництв з Польщі, України та Білорусі та понад 200 авторів. Майже 50 зустрічей відбулося у трьох залах Королівського замку та близько 160 зустрічей на стендах – загалом понад 210 подій протягом чотирьох днів. Аудиторія оцінила цікаву пропозицію видань і надзвичайно насичену програму супроводжуючих заходів, привабливих для ентузіастів історії в багатьох аспектах – за приблизними оцінками, цього року Аркади Кубіцького відвідало 24 000 людей.

Крім книговидавництв з історії, на Ярмарку працювали тематичні виставкові зали. Продовженням давньої традиції Ярмарку є налагодження та розвиток міжнародної співпраці з сусідами, цього року ТХК супроводжували Виставку української книги та Виставку незалежних білоруських видавців. На Музейному книжковому салоні були представлені видання з 30 польських музеїв.

Традиційно на Ярмарку також було оголошено переможців конкурсу на найкращу історичну книгу року – КЛІО, нагороджених у чотирьох номінаціях: авторська – за індивідуальний внесок автора у популяризацію історії; наукова монографія – за значний внесок у вивчення історії; редакційна – для видавця для видання цікавих серій, циклів; varsaviana – за внесок у популяризацію історії Варшави. Журі 28-го випуску премії KLIO розглянуло 200 книжкових пропозицій, виданих у 2021-2022 роках, поданих 82 видавництвами.

Під час ярмарку також познайомилися з переможцями професора Єжи Сковронека та конкурсу «Музейна книга року 2022», який є новою ініціативою Національного інституту музеології та охорони колекцій та Фундації історії та культури, яка викликала неабиякий інтерес музейних видавців.

Організатор запрошує видавництва, книжкові магазини, музеї, інститути, наукові установи, установи місцевого самоврядування, культурно-освітні центри та організації, зацікавлені у виставленні власних видавничих пропозицій, взяти участь у наступному Ярмарку.

На світлинах урочисте відкриття Ярмарку, український стенд, література українських Видавництва "Кліо" та Видавничого дому журналу "Пам'ятки України", 23-27 листопада 2022

Теги: ХХХ Ярмарок історичної книги у Варшаві, Події в Україні та Польщі, Польща й Україна: реалії і перспективи, Пам'ятки України, Незалежний Медіа Форум,Експерти видавничої та книготорговельної галузі Польщі й України,УІК, Незалежний український медіацентр у Європі,Український інститут книги, www.uacenter.media, Independent Media Forum, IMF
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео