Із міжнародний жіночим днем
![Із міжнародний жіночим днем Із міжнародний жіночим днем](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/08.03.2024/f1fdbb466a2089cecdbd3c7ba35d48ed.jpeg&size=1200x800)
У цей весняний, але нелегкий для нашої держави час хочемо привітати українських амазонок із Міжнародним жіночим днем. Це свято – не лише про красу чи подарунки, а й боротьбу за права, свободу й рівність з чоловіками.
Наш український фемінізм пройшов довгий шлях — від Наталії Кобринської до Оксани Забужко.
Нині ж наші жінки можуть похвалитись не лише доступом до всіх благ цивілізації і повагою чоловіків, а й хоробрістю та силою волі — доводячи щодня право на рівність. Вони волонтерять, воюють на полі бою, чекають віддано коханих, захищають від ракет дітей та найрідніших. Це — їхня справжня сутність.
Тому в цей особливий день хочемо їм насамперед побажати: залишайтесь такими ж міцними та прикрашайте наше суспільство і красою, і новими звершеннями! Незалежний Медіа Форум