Міненерго: У Києві світло подається на півтори-дві години
557960 ПЕРЕГЛЯДІВ
Після останньої атаки РФ на енергетику мешканці Києва отримують електроенергію лише на півтори-дві години на добу. У міненерго та ДТЕК попередили, що найближчі дні будуть важкими.
UA
EN
PL