Мільйон гривень за виключення ділянки з проєкту будівництва Великої кільцевої автодороги – на хабарі викрито службовця сільради

Мільйон гривень за виключення ділянки з проєкту будівництва Великої кільцевої автодороги – на хабарі викрито службовця сільради
400133 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру завідувачці сектору архітектури, містобудування та капітального будівництва виконавчого комітету однієї з сільських рад Бориспільського району за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, підозрювана вимагала від громадянина мільйон гривень. За цю суму вона обіцяла виключити належну йому земельну ділянку з переліку задіяних в проєкті будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги. Відповідні зміни в технічну документацію мали внести після одержання неправомірної вигоди.

Службову особу затримали у порядку ст. 208 КПК України після отримання частини неправомірної вигоди в розмірі майже 50 тисяч гривень. Їй обрано запобіжний захід.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУНП в Київській області за оперативного супроводу ДЗНД СБ України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео