Пособництво у заволодінні бюджетними коштами під час ремонту укриття в житловому будинку – підозрюється директор товариства

Пособництво у заволодінні бюджетними коштами під час ремонту укриття в житловому будинку – підозрюється директор товариства
198924 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Києво-Святошинської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактами пособництва у привласненні чужого майна та службового підроблення (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Розслідуванням встановлено, що підозрюваний здійснював технагляд за ремонтом укриття в підвальному приміщенні багатоповерхівки на замовлення комунального підприємства Білогородської сільської ради Бучанського району.

Достовірно знаючи, що підрядник у звітній документації викривив інформацію про реальний обсяг наданих послуг та використаних будівельних матеріалів, він погодив та підписав акт приймання виконаних робіт. На підставі цього документа підряднику перераховано бюджетні кошти.

Згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи, підрядна організація безпідставно отримала зайві понад 250 тисяч бюджетних коштів. 

Обвинувальний акт стосовно підрядника розглядається у суді.   

Досудове розслідування здійснювалось слідчими відділу поліції №1 Бучанського РУП ГУНП в Київській області. 

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео