За розтрату понад 2,6 млн грн бюджетних коштів судитимуть директорку комунального підприємства

За розтрату понад 2,6 млн грн бюджетних коштів судитимуть директорку комунального підприємства
402646 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненої в особливо великому розмірі, та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2019 року директорка комунальної установи «Добропільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» внесла до відділу сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради пропозиції щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації для реконструкції спортивного майданчика, розташованого у м. Білозерському.
 
 
За задумом посадовиці, об’єкт «мав перетворитись» у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. При цьому вона достовірно знала, що його збудовано іншим підприємством. Попри це у грудні посадовиця уклала фіктивний договір підряду з товариством, яке зобов’язалось провести уявні додаткові роботи на майданчику, де фактично діти вже займались спортом. За результатом начебто виконаних будівельних робіт обвинувачена підписала акти, на підставі яких підряднику сплачено бюджетні кошти у сумі понад 2,6 млн грн.
 
Оперативний супровід - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Максимальне покарання за санкціями статей – 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 3 роки та конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео