Перейшла на бік ворога та працює на окупантів – на Донеччині заочно повідомлено про підозру псевдоначальниці «пенсійного фонду с. Володарське»

Перейшла на бік ворога та працює на окупантів – на Донеччині заочно повідомлено про підозру псевдоначальниці «пенсійного фонду с. Володарське»
372940 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці України повідомлено про підозру у добровільному зайнятті посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, у березні 2022 року мешканка смт. Нікольське Маріупольського району перейшла на бік окупантів та надала згоду обійняти посаду так званої начальниці незаконного органу виконавчої влади «пенсійного фонду с. Володарське» квазіреспубліки «днр».
Зокрема підозрювана, перебуваючи у захопленому загарбниками приміщені адміністративної будівлі Нікольської районної адміністрації, публічно розповідає журналістам про роботу псевдооргану та забезпечення мешканців пенсіями, вводячи таким чином в оману місцеве населення про нібито легітимність дій незаконної влади.
На даний час у рамках кримінального провадження вирішується питання щодо накладення арешту на майно правопорушниці.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП за оперативного супроводу УСР в Донецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.
За санкцією статті підозрюваній загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео