«Закатали» в асфальт півмільйона гривень - службовій особі підприємства, яке безпідставно отримало бюджетні кошти, повідомлено про підозру

«Закатали» в асфальт півмільйона гривень - службовій особі підприємства, яке безпідставно отримало бюджетні кошти, повідомлено про підозру
425160 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури директорці приватного товариства повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, та складанні і видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, у вересні 2019 року комунальне підприємство та товариство з обмеженою відповідальністю уклали договір на виконання капітального ремонту асфальтобетонного покриття у пішохідній зоні м. Дружківки. Вартість договору склала близько 950 тис грн.
Достовірно знаючи, що частина робіт фактично не виконана або виконана з порушенням будівельних норм, підозрювана склала акт виконаних робіт, у якому завищила їх реальні обсяги, та передала вказаний неправдивий документ на підпис замовнику.
Вказані незаконні дії призвели до безпідставного перерахування приватному підприємству понад 580 тис грн бюджетних коштів.
На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюється відділом розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Донецькій області ДСР НП України.
За санкціями статей жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео