БЕБ повідомило про підозру у незаконному виробництві тютюнових виробів чотирьом мешканцям Львівщини

БЕБ повідомило про підозру у незаконному виробництві тютюнових виробів чотирьом мешканцям Львівщини
337584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області повідомили про підозру чотирьом учасникам організованої групи за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів.

Слідством встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю у змові з трьома працівниками іншого підприємства, організував неліцензоване виробництво, зберігання та збут тютюновмісних виробів. У підпільному цеху на спеціальному обладнанні особи власноруч змішували рідини для електронних сигарет та виготовляли тютюн для кальянів. Частину деталей і сировини вони завозили з-за кордону нелегально. Контрафактні тютюнові суміші та рідини із підробленими марками акцизного податку учасники організованої групи збували оптовими партіями та вроздріб через мережу фізичних осіб-підприємців.

Детективи провели 12 обшуків: вилучено понад 24 тис. одиниць товару без акцизних марок, обладнання, офісну техніку з носіями інформації, чорнові бухгалтерські документи. Вартість вилученої правоохоронцями продукції становить понад 6 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 28, ч.1 та ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту підакцизних товарів, вчинене групою осіб) здійснюють детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області за процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури та оперативного супроводу працівників Управління СБУ у Львівській області.

Теги: БЕБ, Бюро економічної безпеки,тютюнові вироби,акциз,електронні сигарети, контрафактні цигарки,цигарки

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео