Від сестри-господині до заступника головного лікаря – заочно повідомлено про підозру маріупольчанці, яка забезпечує окупантів медикаментами

Від сестри-господині до заступника головного лікаря – заочно повідомлено про підозру маріупольчанці, яка забезпечує окупантів медикаментами
430471 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Лівобережної окружної прокуратури мешканці м. Маріуполя заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, у березні 2022 року, коли армія рф захопила м. Маріуполь, жінка підтримала дії окупантів та ведення агресивної війни проти України й почала співпрацювати із ними. Підозрювана, працюючи сестрою-господинею в КНП ММР «Маріупольська міська лікарня №1», погодилась на пропозицію представників держави-агресора та обійняла посаду заступника головного лікаря з господарських питань у тій самій лікарні.
 
 
Отримавши підвищення вона стала розпоряджатись вцілілим майном зруйнованої росіянами лікарні. Крім того, обслуговує наради, конференції та інші заходи за участю злочинної влади. Також, жінка опікується закупівлею товарів, послуг й медичного приладдя для лікування, зокрема, учасників нзф «днр». Окрім цього, маріупольчанка виступає у ЗМІ задля популяризації і підтримки дій рф.
 
Наразі її оголошено у розшук. Підозрюваній загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років, з конфіскацією майна або без такої.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео