Забезпечує формування соціальної політики псевдореспубліки – заочно підозрюється «в. о. міністра» профільного відомства «днр» (ФОТО)

Забезпечує формування соціальної політики псевдореспубліки – заочно підозрюється «в. о. міністра» профільного відомства «днр» (ФОТО)
376725 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури чоловіку заочно повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України й колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).
У серпні 2016 року, перебуваючи в тимчасово окупованому м. Донецьку, чоловік добровільно пішов на співпрацю з окупаційною владою й обійняв посаду «заступника міністра праці та соціальної політики днр».
 
 
У листопаді 2022 року «топчиновника» підвищили до «в.о. міністра праці та соціальної політики днр». Відтоді підозрюваний бере участь у засіданнях фейкового уряду з правом вирішального голосу, готує постанови окупаційного відомства. Також «посадовець» контролює діяльність органів виконавчої влади, які перебувають у віданні «міністерства». Він погоджує структуру та штатний розклад «республіканських» центрів зайнятості, служби у справах сім’ї й дітей, пенсійного фонду, інспекції з питань дотримання нікчемного законодавства про працю.
 
Наразі чоловік перебуває у розшуку. Слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях здійснюють стосовно нього досудове розслідування.
 
Максимальне покарання – 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео