За позовом прокуратури власниця салону краси зобов’язана звільнити приміщення дитячої школи мистецтв – рішення Верховного Суду

За позовом прокуратури власниця салону краси зобов’язана звільнити приміщення дитячої школи мистецтв – рішення Верховного Суду
372087 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ювенальні прокурори Київської обласної прокуратури відстояли свою позицію у Верховному Суді та домоглися визнання недійсним договору оренди частини приміщення Бучанської дитячої школи мистецтв і зобов’язання орендаря звільнити його. 

Встановлено, що Бучанська міська рада надала підприємниці в оренду частину приміщення позашкільного навчального закладу для розміщення салону краси. 

Відповідно до законодавства майно закладів освіти має використовуватись виключно для потреб навчально-виховного процесу та за освітнім призначенням. 

Захищаючи інтереси дітей прокуратура звернулася до суду з позовною заявою. Суди першої та апеляційної інстанцій підтримали позовні вимоги прокурора. Верховний Суд підтвердив законність попередніх судових рішень і зобов’язав власницю салону краси залишити заклад освіти.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео