Жителька прифронтового регіону підозрюється у розкритті ворогу локацій ЗСУ та інфраструктурних об’єктів

Жителька прифронтового регіону підозрюється у розкритті ворогу локацій ЗСУ та інфраструктурних об’єктів
237088 ПЕРЕГЛЯДІВ
У грудні 2023 року мешканка м. Покровська, підтримуючи антиукраїнську риторику російських пропагандистів, почала свідомо співпрацювати з представниками держави-агресора.
Продавчиня місцевого продовольчого магазину познайомилась з двома військовослужбовцями сухопутних сил та центру спеціальних операцій зс рф та погодилась збирати для них інформацію про розташування підрозділів Збройних Сил України у прифронтовому регіоні. Так звана агентка особисто їздила містом і навколишніми селами та фіксувала, де саме перебувають та якими шляхами здійснюють рух українські військові підрозділи.
 
 
У подальшому потрібні ворогу локації, у тому числі місцезнаходження об’єктів критичної інфраструктури Покровського району, вона знаходила у застосунку «Google Мaps», робила відповідні позначки на картах й відправляла скриншоти з телефону своїм кураторам.
 
Наразі за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури покровчанці повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розміщення Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України). До завершення досудового розслідування, яке проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, вона перебуватиме у слідчому ізоляторі.
 
Підозрюваній загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео