Підозрюються п’ятеро «освітянок», які вчать українських дітей захоплюватися російськими «героями»

Підозрюються п’ятеро «освітянок», які вчать українських дітей захоплюватися російськими «героями»
199185 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури п’ятьом жителькам міст Маріуполя, Волновахи і Горлівки заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).
У вересні 2023 року колишня вчителька української мови та літератури Волноваської ЗОШ №5 з приходом окупантів пішла на «підвищення» й очолила вказаний заклад. Жінка контролює, аби навчальний процес відбувався виключно російською мовою та проводить заходи, де розповідає українським дітям про «героїв сво». Тим же займається й теперішня «заступниця директора з виховної роботи «Володарської школи №1» в смт Нікольському. Вона, зокрема, координує роботу вчителів і розробку навчально-методичної документації.
 
    
 
Схожий шлях обрала і жителька м. Горлівки – «ректорка Донецького державного педагогічного університету». Вона представляє фейковий виш в органах окупаційної влади й готує майбутніх «психологів» та «викладачів».
 
         
 
Наступна прихильниця «російської науки» – маріупольчанка, яка водночас обійняла посади «заступника декана факультету економіки, управління та права» й «старшого викладача кафедри державного управління і права» в створеному загарбниками «МДУ ім. Куїнджі». «Науковиця» розробляє програми юридичних дисциплін, що викладаються на основі російського законодавства.
 
До того ж «університету» працевлаштувалася й колишня методистка по роботі з іноземними студентами МДУ. Жінка, яка 27 років віддала українській освіті, стала «завідувачкою кафедри російської мови і літератури» та вступила до партії «Єдиної росії».
 
Наразі громадянки перебувають в розшуку. Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео