Поширював матеріали з виправдовуванням збройної агресії рф – під час спроби перетину держкордону затримано депутата міськради

Поширював матеріали з виправдовуванням збройної агресії рф – під час спроби перетину держкордону затримано депутата міськради
205240 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру депутату міської ради від забороненої в Україні партії. Йому інкриміновано поширення матеріалів, в яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України, заперечення тимчасової окупації частини території України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).
 
За даними слідства, будучи депутатом Бахмутської міської ради він через власний акаунт у месенджері надсилав абонентам, у тому числі російським, повідомлення різного змісту. У них містилась інформація, яка виправдовувала збройну агресію рф проти України та дискредитувала українську владу. 
 
Чоловіка затримали поблизу прикордонного пункту пропуску в Одеській області. Він намагався виїхати з країни як особа непризовного віку. 
 
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ у м. Києві та Київській області за оперативного супроводу ДКІБ СБУ. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео