До 12 років за ґратами засуджено чергового депутата «народної ради днр»

До 12 років за ґратами засуджено чергового депутата «народної ради днр»
394862 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Донецької обласної прокуратури довели в суді провину мешканця Волноваського району у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України й колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Його заочно засуджено до 12 років за ґратами з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, пов’язаних із наданням публічних послуг, виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 15 років з конфіскацією майна.
 
 
Суд встановив, що у листопаді 2018 року чоловіка обрано до «народної ради днр». Через 4 роки «депутат» взяв участь у позачерговому засіданні органу окупаційної влади, на якому позитивно проголосував за прийняття «закону про референдум з питання входження днр до складу рф на правах суб’єкта».
 
На підставі нікчемного документу під контролем озброєних російських військових відбулось «волевиявлення» мешканців захоплених територій області. За підробленими результатами фейкового плебісциту кремлівським керівництвом підписано договір про прийняття «республіки» до складу держави-агресора. У подальшому захист «нового суб’єкту» став штучним приводом для військово-політичного керівництва федерації розпочати повномасштабне збройне вторгнення в Україну.
 
Чоловік перебуває у розшуку. Спеціальне досудове розслідування стосовно нього здійснювали слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 

 

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео