У колабораційній діяльності підозрюється псевдодепутатка «муніципальної ради» з окупованої Волновахи

У колабораційній діяльності підозрюється псевдодепутатка «муніципальної ради» з окупованої Волновахи
214974 ПЕРЕГЛЯДІВ

Йдеться про колишню заступницю генерального директора КНП «Волноваська лікарня планового лікування», яка після окупації міста очолила медзаклад. У серпні 2023 року експосадовиця зареєструвалась кандидаткою в депутати «Волноваської муніципальної ради (округу) днр 1-го скликання» від правлячої в рф партії «єдина росія».

Після отримання «депутатського мандату» жінка офіційно представляє інтереси держави-агресора у м. Волновасі. Під час засідань фейкової ради вона бере участь в ухваленні рішень на користь окупаційної адміністрації, допомагаючи таким чином окупантам утверджувати російську владу в регіоні.
 
 
Наразі за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України) та її оголошено у розшук.
 
Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Максимальне покарання – 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео