Українське посольство наполягає на тому, щоб поліція Польщі розслідувала інцидент з розсипанням зерна на кордоні, який дипломати описують як ганебний

Українське посольство наполягає на тому, щоб поліція Польщі розслідувала інцидент з розсипанням зерна на кордоні, який дипломати описують як ганебний
334239 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посол України в Польщі Василь Зварич повідомив, що дипломатичні представництва у Любліні вже звернулися до польської поліції, щоб відкрити справу щодо цього інциденту. На своїй сторінці у Facebook він назвав цю ситуацію "ганебним злочином".

За словами Зварича, дії протестувальників не можуть бути допущені у цивілізованій країні, і цю провокацію слід розглядати не лише з правової, а й з моральної точки зору. Він закликав польські органи влади рішуче реагувати на цей образливий для українців та більшості поляків інцидент і не допускати подібних подій у майбутньому.

Посол також зазначив, що українські дипломати знаходяться на зв'язку з водіями вантажівок, які постраждали під час цієї провокації. Останнім часом польські фермери на пункті пропуску "Яготин-Дорогуськ" вилили зерно з вантажівок, які прибували з України. Встановлено, що організатором цього інциденту є Рафал Маклер, що, за словами представників України, свідчить про спробу Росії роз'єднати українців та поляків.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео