Українським оборонним компаніям пропонують розглянути можливість створення підприємств у Литві

Українським оборонним компаніям пропонують розглянути можливість створення підприємств у Литві
390671 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час візиту до Києва міністр економіки та інновацій Литви Аушріне Армонайте представила потенційні можливості співпраці у галузі військово-промислового комплексу та створення оборонних підприємств у Литві. За даними Укрінформу, про це повідомляє литовське джерело LRT.

"Українські компанії вражають своєю відвагою та творчістю. З початком широкомасштабного впровадження інновацій, українські підприємства розпочали розробку передових оборонних рішень. Сьогодні зброя та технології, розроблені в Україні, можуть стати важливим чинником у посиленні обороноздатності нашої країни", - зазначила Армонайте.

Вона обговорила з українськими виробниками безпілотників можливості співпраці та розвитку передових оборонних технологій, як щодо безпілотних літальних апаратів, так і систем протидії безпілотникам.

"Безпілотні літальні апарати відкрили нові можливості в ході бойових дій. Ми плануємо продовжити підтримувати Україну передовими системами збройних сил. Крім того, ми також зацікавлені у співпраці з інноваційними українськими компаніями у розробці оборонних технологій", - заявила глава міністерства економіки Литви.

З її слів, українські виробники також проявили зацікавленість у можливості розширення своєї діяльності в Литві, оскільки тут вони "зможуть безпечно виробляти свою продукцію та експортувати її в країни НАТО".

 

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео