F-16 з українськими знаками: Ігнат поінформував, що це викликало занепокоєння у росіян.

F-16 з українськими знаками: Ігнат поінформував, що це викликало занепокоєння у росіян.
354004 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фото винищувача F-16 із українськими розпізнавальними знаками викликало занепокоєння серед росіян. Повітряні сили повідомили, що вже працюють над інфраструктурою для прийому нових літаків. Про це заявив речник повітряних сил ЗСУ, Юрій Ігнат, у ході телемарафону.

"Безумовно, F-16, якщо вони прибудуть до України, стануть пріоритетною мішенню для окупантів. Тому ми маємо зробити все можливе, щоб підготовлена інфраструктура була адаптована. Адже її капітальна модернізація — складний процес, особливо в умовах щоденних обстрілів. Тож ми активно пристосовуємо інфраструктуру, підготовлюємо пілотів. Щодо обговорення аутентичності знаків на фото відзначеного Фантома — це питання, яке ми розглядаємо. Але вже зараз можемо зазначити, що літаки F-16, що прибудуть до України, будуть належати українським військам, із відповідно нанесеними маркуваннями, символами та бортовими номерами", — пояснив він.

На запитання, чи підтверджує він, що літак на фото має українське оформлення, Ігнат відповів: "Я хотів би залишити це на розсуд російських публікацій".

 

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео