Всеукраїнський проект НОК України «Do like Olympians» пройшов у Державному податковому університеті м. Ірпінь.

Всеукраїнський проект НОК України «Do like Olympians» пройшов у Державному податковому університеті м. Ірпінь.
435344 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всеукраїнський проект НОК України «Do like Olympians» пройшов у Державному податковому університеті м. Ірпінь.

Сьогодні 20 липня 2023 року на території пошкодженого внаслідок російської агресії Навчально-спортивного комплексу Державного податкового університету проведено майстер клас з олімпійського виду спорту стрільба з лука у межах Всеукраїнського проекту НОК України #DolikeOlympians. Слід зазначити що захід був реалізований за спільної мети Відділення НОК України в Київській області, Державного податкового університету та Федерації стрільби з лука Київської області. На початку присутні, а їх зібралося чимало прослухали історію виникнення олімпійського виду спорту та основні правила техніки безпеки поводження з луком та стрілами, а також ази технічних дій при стрільбі. Захід не пройшов без почесних гостей на який завітали: голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, в. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський, радник Міністра охорони здоров'я України Віталій Власюк, президент федерації стрільби з лука Київської області Олександр Шапка, а також керівний склад ЗВО, професорсько-викладацький склад, представники федерації та активні шанувальники активного відпочинку і здорового способу життя міста Ірпінь.

Потрібно зауважити що після практичної частини в якій кожен присутній мав можливість спробувати та оволодіти азами стрільби з лука, більшість проявила цікавість до занять у майбутньому. 

В кульмінації та за для подальшої співпраці та розвитку стрільби з лука серед здобувачів вищої освіти вишу було підписано угоду про співпрацю між в. о. ректора Д. Серебрянським та президентом федерації О. Шапкою, а також зроблено спільне фото на згадку.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео