Сейм Латвії прийняв рішення заборонити своїм національним спортивним командам брати участь у змаганнях проти російських та білоруських збірних

Сейм Латвії прийняв рішення заборонити своїм національним спортивним командам брати участь у змаганнях проти російських та білоруських збірних
360530 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сейм Латвії прийняв рішення заборонити своїм національним спортивним командам брати участь у змаганнях проти російських та білоруських збірних. Це рішення внесено в законодавство, і воно діятиме, навіть якщо російські та білоруські спортсмени беруть участь під нейтральним прапором. За інформацією видання УМ, про це повідомила пресслужба Сейму 1 лютого.

Також встановлено, що Латвія не може організовувати змагання з командними видами спорту, якщо росіяни чи білоруси беруть участь під своїм прапором чи в нейтральному статусі. Ця заборона поширюється на різні вікові категорії - від дорослих до юніорів.

Головною метою внесених змін є висловлення солідарності Латвії з Україною та блокування будь-яких спроб росії використовувати спортивну індустрію для легітимізації своїх воєнних злочинів. У випадку жеребкування, якщо Латвійській збірній дістанеться команда з росії чи Білорусі, міжнародні спортивні організації повинні будуть дотримуватися законодавства Латвії. Поправки не регулюють участь латвійських спортсменів в Олімпійських іграх.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео