Спорт. Медицина. Освіта. Реабілітація.

Спорт. Медицина. Освіта. Реабілітація.
347219 ПЕРЕГЛЯДІВ

НОК України в Київській області, Медична Клініка "СТОЛИЦЯ" та Університет Григорія Сковороди в Переяславі: об'єднання сил для відновлення та реабілітації. Спорт. Медицина. Освіта. Реабілітація.

Для підвищення рівня спортивних досягнень та  підтримки ветеранів, НОК України в Київській області в особі голови відділення Малинського Ігоря, медична клініка "СТОЛИЦЯ" в особі керівниці Бишенко Галини та університет Григорія Сковороди в Переяславі в особі ректора Коцура Віталія уклали договір про співпрацю з метою забезпечення ветеранів, постраждалих від бойових дій та спортсменів якісною медичною допомогою.

1. Реабілітація завдяки спорту: повернення Військових до активного життя

Співпраця фокусується на проведенні реабілітаційних програм для ветеранів війни, постраждалих від бойових дій, використовуючи потужний інструмент – спорт (фізична реабілітація). Фізична активність - ефективна засада для поліпшення фізичного та психічного здоров'я, сприяючи швидшому та успішнішому процесу адаптації ветеранів до цивільного життя, використовуючи спеціально розроблені тренування.

2. Соціально-психологічна допомога для Ветеранів: зобов'язання надати руку допомоги

НОК України в Київській області, медична клініка "СТОЛИЦЯ" та університет Григорія Сковороди визнають важливість соціально-психологічної підтримки для ветеранів. За допомогою програм реабілітації та психотерапії, ми зобов'язуємося надавати ветеранам важливу підтримку, спрямовану на поліпшення їхнього фізичного та емоційного стану. 

3. Адаптація ветеранів через освіту 

Нові можливості для ветеранів війни та постраждалих отримати відповідні навички та здобути нову спеціальність, враховуючи їхні фізичні обмеження. Університет Григорія Сковороди відкриває свої двері для навчання та адаптації ветеранів до нових професій, створюючи нові перспективи для їхнього успішного інтегрування у суспільство.

4. Реабілітація завдяки спорту. Диспансеризація для спортсменів: ключ до довголіття та успіху

Мета першочергова - забезпечити спортсменів якісною медичною допомогою через систематичну диспансеризацію. Цей етап є важливим для вчасного виявлення та профілактики можливих проблем зі здоров'ям спортсменів та забезпечення їм оптимальних умов для тренувань та змагань.

5.Телемедицина для зручності: Stolytsya TeleMed App

Stolytsya TeleMed App від Медичної Клініки "СТОЛИЦЯ" - це не просто інноваційний інструмент для медичних консультацій онлайн. Ця платформа спеціально висвітлює можливість віддаленого надання медичної допомоги військовим, постраждалим внаслідок бойових дій та спортсменам. Stolytsya TeleMed App надає можливість отримувати оперативні онлайн консультації від лікарів у будь-якому регіоні України.

 

Договір про співпрацю є не просто юридичним документом. Це наші зобов'язання для благополуччя нації. НОК України в Київській області, медична клініка "СТОЛИЦЯ" та університет Григорія Сковороди разом будуть продовжувати працювати, об'єднуючи сили для забезпечення ветеранів, постраждалих від бойових дій та спортсменів якісною медичною підтримкою.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео