У одному з містечок у Франції було введено заборону на використання смартфонів у громадських місцях.

У одному з містечок у Франції було введено заборону на використання смартфонів у громадських місцях.
350574 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мешканці невеликого французького міста Сен-Порт прийняли рішення про заборону використання смартфонів та інших гаджетів у громадських місцях - це перша подібна ініціатива у Франції, повідомляє The Guardian.

Відзначається, що у Сен-Порті проживає менше двох тисяч людей, а в голосуванні взяли участь 277 осіб. З них 54% підтримали заборону використання смартфонів та гаджетів у громадських місцях. Тепер діти та дорослі не зможуть користуватися телефонами на вулицях, у парках, кафе та ресторанах.

Власників магазинів, ресторанів та інших закладів закликали розмістити зображення смартфона з перекресленою червоною смужкою та звертатися до порушників заборони.

Хоча поліція не матиме можливості примусити людей дотримуватися заборони або оштрафувати їх, мер Вінсент Поль-Петі підкреслює, що прийняття такого рішення - це, переважно, заклик до громадян.

У той же час у США заборонили телефонні дзвінки, здійснені за допомогою ШІ. Федеральна комісія з питань зв'язку США (FCC) оголосила, що дзвінки, створені штучним інтелектом, є незаконними після інциденту з президентом США Джо Байденом, який, як стверджується, закликав мешканців Нью-Гемпширу не голосувати.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео