Група "Океан Ельзи" випустила новий відеокліп - це перша пісня гурту з моменту початку повномасштабної війни

Група "Океан Ельзи" випустила новий відеокліп - це перша пісня гурту з моменту початку повномасштабної війни
307624 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нова композиція під назвою "Відповідь" присвячена другій річниці війни. Відео до цього треку доступне на офіційному каналі групи на YouTube.

"Відповідь" - це пісня про біль і пам'ять, про вдячність і складний шлях до перемоги. Вона ставить питання "скільки ще? ..." і збирається знайти відповідь у кожному серці, як зазначено у описі відео.

Фронтмен групи Святослав Вакарчук поділився, що ця пісня має для нього особливе значення. "У словах цієї композиції я відобразив всі свої почуття та емоції, які переживав протягом останніх двох років, починаючи з початку війни Росії проти України. І я вважаю, що багато українців відчувають те саме", - додав він.

Пісня і відео були записані та зняті в Києві в Будинку звукозапису Українського радіо. Режисером кліпу виступив Макс Сметана, а в зйомках і записі взяли участь хор та оркестр "Українського радіо".

Раніше, у 2022 році, група "Океан Ельзи" представила відеокліп на пісню "Квіти мінних зон". Однак цей трек був написаний за кілька років до початку повномасштабного конфлікту і мав бути включений до альбому, реліз якого планувався на квітень 2022 року.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео