Бригади, що звільняли від окупантів Миколаївщину та Херсонщину отримали подарунки від миколаївців
![Бригади, що звільняли від окупантів Миколаївщину та Херсонщину отримали подарунки від миколаївців Бригади, що звільняли від окупантів Миколаївщину та Херсонщину отримали подарунки від миколаївців](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/07.01.2023/8258358dd5155b50c6c33bbd2d55abb7.jpeg&size=1200x800)
Бригади, що звільняли від окупантів Миколаївщину та Херсонщину отримали подарунки від миколаївців
«Передали трохи святкового настрою від миколаївців нашим хлопцям. Побували та підтримали військових з миколаївських бригад та бригад, які брали безпосередньо активну участь у визволенні Миколаївщини та Херсонщини. Передали генератори, Starlink, павербанки, термобілизну, теплий одяг, смаколики, щоб хлопцям максимально було комфортно», - написав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.