У чому секрет ефективної роботи української ППО

 У чому секрет ефективної роботи української ППО
369970 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом українські Збройні Сили (ЗСУ) почали збивати все більше російських винищувачів Су-34 та інших ворожих літальних апаратів. За думкою військового експерта порталу Defence Express Івана Киричевського, це не стало можливим через надходження нових типів зенітних ракет, але завдяки високому рівню майстерності наших підрозділів протиповітряної оборони.

Киричевський наголосив, що наявність нових засобів ППО не є ключовим фактором у збитті російських літаків, але скоріше свідчить про успішну роботу українських військових під пресингом противника. "Наша протиповітряна оборона виявила високу оперативність та здатність збивати російські літаки", - підкреслив він.

Відзначається, що низка втрат бортів ворога за останній місяць свідчить про успішність українських сил ППО. Наприклад, у вівторок, 27 лютого, під час інтенсивних боїв вдалося збити два російські літаки Су-34.

Експерт також зробив припущення про види озброєння, які могли використовувати захисники неба. "Можливо, це були системи Patriot в різних комбінаціях. Також можливе використання комплексу С-200, відомого як 'Зірка смерті', заявлені характеристики якого дозволяють уражати цілі на відстань до 250 км. Крім того, на українському озброєнні є італійсько-французькі комплекси SAMP/T з високою дальністю поразки аеродинамічних цілей", - пояснив він.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео