«Шпигуни і диверсанти» чекіста путіна в НАТО, ЄС і Ватикані, — Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

«Шпигуни і диверсанти» чекіста путіна в НАТО, ЄС і Ватикані, — Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО
187061 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

«Шпигуни і диверсанти» чекіста путіна в НАТО, ЄС і Ватикані, Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

«Ворога Роду твого знищуй

без пощади і жалю!»

(Заповідь оріїв-русів)

 

«Поляжемо, але не осоромимо землі

руської, бо мертві не мають сорому»

(Київський князь Святослав)

 

 

Сьогодні уже ніхто (навіть москалі) не сумнівається в Перемозі України над путінською нацистською росією, метою якої є  знищення української державності і українців як етносу.

 

 

Парламентська асамблея НАТО на сесії в Люксембурзі одностайно визнала злочини росії проти України геноцидом, а терористичний режим російської федерації — рашизмом і засудила його як ідеологію.

У декларації парламентарі країн-членів НАТО висловили підтримку в  створенні міжнародного трибуналу та допомогу Україні до перемоги і після неї.

Декларація підтримує відновлення територіальної цілісності, санкції, репарації, а також «план Маршалла» для України.

Крім того, Асамблея закликала уряди своїх країн відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу, і погодити конкретні кроки для вступу України до НАТО.

 

Лідери «Великої сімки» на травневому саміті в японській Хіросімі одноголосно ухвалили спільну заяву щодо війни в Україні і пообіцяли  продовжувати надавати Україні оборонну допомогу, а також засудили дії росії та її ядерний шантаж.

«Ми підтверджуємо наше зобов'язання надавати Україні фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку стільки, скільки потрібно. Ми запроваджуємо додаткові санкції та заходи для збільшення витрат росії та тих, хто підтримує її військові дії», – йдеться у заяві G7 .

Лідери G7 закликали треті країни негайно припинити надання матеріальної підтримки російській агресії, інакше їм доведеться зіткнутися із серйозними наслідками і заявили, що продовжать зусилля, щоб росія заплатила за довгострокове відновлення України.

«Велика сімка» підтримує притягнення до відповідальності за воєнні злочини, зокрема через Міжнародний кримінальний суд.

 

Нагадаю, ще в березні 2022 року (коли путінська орда стояла під  Києвом!) «Український репортер» опублікував вимоги таємної офіцерської організації «Український СМЕРШ» («СМЕРТЬ РАШИСТАМ») до президента, верховного головнокомандувача  ЗС України Володимира Зеленського, серед яких, зокрема є такі:  

 

1. Президент України Володимир Зеленський НЕ ПОВИНЕН ПРОВОДИТИ ніяких зустрічей і переговорів з міжнародним терористом і воєнним злочинцем путіним чи його представниками до повного розгрому рашистських загарбників, звільнення всіх окупованих українських земель і відновлення територіальної цілісності України в кордонах на момент проголошення Україною незалежності 24 серпня 1991 року, визнаних ООН, в тому числі і  агресором росією.  

2. Воєнний злочинець путін, ПІДЛЯГАЄ ФІЗИЧНОМУ ЗНИЩЕННЮ у будь-який доступний спосіб. В полон путіна НЕ БРАТИ!

3. Повна і беззастережна воєнна капітуляція путінської фашистської росії (за аналогією капітуляції нацистської гітлерівської Німеччини у травні 1945 року).

4. Війна для нас закінчиться тоді, коли ми розгромимо російську імперію та її армію. Оце і є Українська Перемога і шлях до Миру!

 

Позиція нашої офіцерської організації в цьому питанні залишається НЕЗМІННОЮ!

Поки що президент Зеленський дотримується наших вимог.

 

Головнокомандувач Збройних сил генерал-лейтенант Валерій Залужний заявив: "Наша перемога є однозначним звільненням всієї окупованої території України. Уся територія має бути звільнена. Але цього ще мало.

Україна, як держава має зробити усе, щоб усе, що відбулося і розпочалося 24 лютого 2022 року, ніколи в житті не повторилося.

Це має бути відбудована така військова інституція, яка ніколи, ну принаймні стільки, скільки хотітимуть українці жити в мирі і спокої, ніколи не дасть можливості росіянам повторити все.

Перемога це для нас — звільнена територія і потужні надсучасні і, мабуть, дуже великі Збройні сили, боєздатні, які не дадуть російській федерації повторити те, що відбулося і те, що відбувається зараз.

Оце і є перемога. І світова історія знає держави, які живуть і завжди показують своєю поведінкою те, що "краще не чіпати", - наголосив генерал Залужний.

 

Результати всеукраїнських опитувань, проведених у березні – травні ц. р. різними соціологічними групами засвідчують:

95 - 98% громадян вірять у Перемогу у війні з росією;

74% вважають, що Україна збереже всі території в межах своїх міжнародно-визнаних кордонів станом на 1991 рік;

98% українців довіряє ЗСУ під командуванням генерала  Залужного;  

72%  підтримують вступ України до  НАТО;

90% українців на жодні територіальні поступки (в обмін на мир) НЕ ПІДУТЬ;

93% опитаних головною умовою для припинення вогню називають повне виведення російських військ з окупованих територій, у тому числі з Криму;

89% українців заявили, що готові продовжувати боротьбу до Перемоги навіть після застосування психопатом путіним тактичної ядерної зброї.

 

Понад тисячу років тому київський князь Святослав заклав основи нашої сучасної вітчизняної військової доктрини, яка своїми моральними засадами залишилася головним Заповітом для нащадків русичів: «Поляжемо, але не осоромимо землі руської, бо мертві не мають сорому».

 

Відомий усьому світу Вінстон Черчилль, прем’єр-міністр Великої Британії (травень 1940 – липень 1945 року), який керував участю Британії у боротьбі проти держав Осі – Німеччини, Італії, Японії під час Другої світової війни, сказав золоті слова, які ведуть до перемоги: «Ніколи не здавайтесь – ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні в крупному, ні в дрібному, ніколи на здавайтесь… Ніколи не піддавайтесь силі, ніколи не піддавайтесь очевидно переважаючій мощі вашого противника».

 

Для демократичного світу Українська Перемога повинна постати лише одним виміром — повною і беззастережною воєнною капітуляцією Кремля і знищенням російської імперії зла, на уламках якої виникнуть незалежні національні держави Татарстану, Інгушетії, Ічкерії, Дагестану, Бурятії, Башкортостану, Калмикії, Карелії, Комі, Мордовії, Якутії, Чувашії, Хакасії та інших поневолених Московією народів. Щоб більше ніколи не було загрози війни з боку Московії чи від  того, що від неї залишиться.

 

Яке бачення закінчення війни у політичних лідерів країн світу нас, українців, не повинно турбувати. Раджу замовкнути тим, хто заявляє про «припинення вогню» і «почати переговори з путіним», щоб «зберегти Україну за рахунок територіальних уступок» або пропонують нам так звані китайські і французькі «мирні плани» чи африканські ініціативи щодо мирних переговорів з росією.

Тих, хто буде настоювати на цьому або вести сепаратні переговори з кривавим кремлівським карликом за спиною України,  голосно посилаємо туди, куди послали «рускій корабль» — НАХ*Й і навіть глибше — куди відправили палаючий крейсер «москва»!

 

Впродовж минулого року гнилі європейські політики не переставали жувати соплі і перелякано говорити: "головне, щоб не почалася Третя світова війна…" (вона уже йде, ідіоти!); "не приведи Боже, спровокувати росію…" (хай продовжують і далі вбивати наших дітей, мирних жителів, гвалтувати наших дівчат, жінок); "головне, щоб путін не образився…"; "Ми не повинні принижувати росію…" (президент Макрон); "…війна в Україні робить усіх нас біднішими, ставить під загрозу стабільність Німеччини" (міністр фінансів Крістіан Лінднер); "угорська економіка не може функціонувати без російського газу і нафти, тому не буде санкцій, які б стосувалися цих енергоносіїв…" (прем’єр-міністр Віктор Орбан).

 

Українці в цей час жертовно боронили Україну і одночасно рятували наляканий путіним «зоопарк пінгвінів» — НАТО і ЄС, які по «чайній» ложці давали нам військову допомогу, розтягуючи в часі, щоб не було «загострення ескалації».

 

У минулому році я неодноразово публічно через ЗМІ запитував у  макронів, шольців, лінднерів, орбанів, кеверів і їм подібним: скільки вам ще потрібно, щоб вбили українських дітей, мирних жителів, згвалтували наших дівчат, жінок, щоб ви нарешті наважилися надати нам необхідну важку зброю, почали  ефективний тиск на фашистську росію і посилили проти неї санкції, в тому числі застосували повне ембарго на путінський газ і нафту?!

Скажіть: скільки вам ще необхідно української крові, щоб ви напилися?!

А що ви будете говорити і робити, коли москальські нелюди-виродки почнуть вбивати і гвалтувати ваших дітей, сестер, дружин, матерів, бабусь, як це вони робили, коли прийшли в Європу під час Другої світової війни? Забули?  

Світ також бачив як впродовж війни мінялася хаміліонська поведінка лідерів Франції, Нідерландів, Німеччини, Італії, Угорщини (останні дві — колишні союзники нацистської гітлерівської Німеччини в часи Другої світової війни), які бояться перемоги України.

Адже наша перемога робить Україну одним із лідерів вільного Світу і позбавляє стару Європу її привичної ролі — політичної повії і посередника Заходу у відносинах з Кремлем, який  скуповував європейських політиків оптом і вроздріб газпромівським баблом, вербував їх як агентів політичного впливу, так і агентами спецслужб  росії в НАТО,  Євросоюзі і Ватикані. Керував цим процесом старий чекіст путін, який має принизливе поганяло «недопалок», «моль», «ботокс». 

ПІД КОВПАКОМ ФСБ

У статті «Момент істини — або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано» я порекомендував президенту США, прем’єр-міністру Великої Британії, їх спецслужбам і керівникам спецслужб Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів ознайомитися з моєю публікацією 5-ти річної давнини «Ігрища на крові: «Фіговий листок» американських санкцій проти росії» («Україна молода»,07.02.2018, див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3271/180/120326).

У статті, зокрема, йдеться про політичні ігри президентів путіна і Трампа, їх "специфічні" контакти і домовленості у зв’язку з російською агресією проти України і збиттям малайзійського пасажирського літака МН17 російськими військовими 17 липня 2014 року.

У статті я виклав фактичні дані, які вказували на те, що президент США Дональд Трамп міг бути завербованим КДБ СРСР ще в молоді роки "на перспективу". Ще тоді я передбачив, що Трамп закінчить свою політичну кар’єру імпічментом. Що і сталося.

Зазначену публікацію я відправив у посольство США в Києві, а також сенаторам і конгресменам США, серед яких є мої друзі і знайомі.

Колишній кадровий офіцер зовнішньої розвідки КДБ СРСР, який свого часу працював в резидентурі в Вашингтоні, Юрій Швець (з ним я добре знайомий з 2002 року) розповів британському виданню The Guardian, що 45-го президента США Дональда Трампа радянські та згодом російські спецслужби вербували в якості "активу" впродовж 40 років.

Видання зазначає, що у книзі Крейга Ангера "Американський компромат" (American Kompromat: How the KGB Cultivated Donald Trump, and Related Tales of Sex, Greed, Power, and Treachery, дата публікації 26 січня 2021 року) йдеться про те, що Трамп вперше потрапив "на радар" КДБ ще 1977 року, коли одружився на чеській моделі Івані Зельнічковській. Тоді його кандидатуру почали опрацьовувати спецслужби тодішньої Чехословаччини під кураторством КДБ СРСР.

За словами Швеця (який має громадянство США), Дональд Трамп був залюбки готовим ретранслювати антизахідну пропаганду.

"Це приклад того, як людей вербують, коли вони ще студенти, а потім вони займають важливі посади. Щось подібне трапилося у випадку з Трампом. Вони досконально вивчили його особистість, розуміли, що він за людина. У КДБ знали, що він надзвичайно вразливий інтелектуально та психологічно, схильний до лестощів", - наголосив Швець.

Господар і лакей

Обставини вербовки Трампа, з ким із спецслужб Радянського Союзу, а потім росії він мав зв’язки та як ці матеріали були "злиті" в пресу дивіться на ютубканалі Юрія Швеця (відео №19 і 20 "Як вербували Трампа": 

1). ">https://www.youtube.com/watch?v=5vPb5aklcrA; 

2). ">https://www.youtube.com/watch?v=fWAnvkiHR3o).

Чому я знову привертаю увагу до своєї статті 5-ти річної давнини?

У зв’язку з проросійською позицією і дивною поведінкою керівників Німеччини (Меркель, Шольц), Франції (Саркозі, Оланд, Макрон), Італії (Берлусконі, Драгі), Нідерландів (Рютте) і Угорщини (Орбан) впродовж останніх дев’яти років російської агресії проти України (2014-2023).

Їхня проросійська позиція і поведінка дуже схожа на улесливість, безхребетність і загравання президента Трампа з фюрером путіним.

Угодницька політика європейських лідерів і завуальована підтримка ними воєнного злочинця путіна засвідчують, що вони є агентами політичного впливу Кремля і можливо, навіть, агентами спецслужб росії, завербованих раніше на якомусь серйозному компроматі (як Трамп в молоді роки на «перспективу») або куплених баблом російського «Газпрому» як багато західних політиків — агентів політичного впливу Москви.

Наприклад, відомий політолог Андрій Піонтковський розповів, що російські спецслужби зібрали компрометуючу інформацію на президента Франції Макрона. Через це французький лідер підіграє  путіну. При цьому компромат може бути як еротичного, так і корупційного характеру.

Дані Вікіпедії: Макрон одружився у 30 років (у 2007 році) зі своєю колишньою вчителькою французької мови Бріджит, яка старше від нього на 24 роки. Спільних дітей пара не має. Особисте життя Макрона не раз було предметом публічних обговорень. Преса неодноразово поширювала повідомлення, зокрема щодо його гомосексуальності...

За словами Піонтковського, російські спецслужби мають компромат на кожного французького президента. Макрон у цьому випадку не став винятком. Крім того, Піонтковський зазначив, що за риторикою французького президента можна орієнтовно визначити, коли саме він дізнався про наявність компромату.

«Через місяць після обрання Макрона президентом був візит путіна до Франції (травень 2017 р. — Авт.). На галявині перед Єлисейським палацом була пресконференція, і на ній Макрон просто по стіні розмазував путіна, нещадно. Так ніхто і ніколи із західних лідерів із путіним не розмовляв. Він був у такому шоці, що, повернувшись в Москву,  взагалі два тижні ні на які заходи не з’являвся», – наголосив Піонтковський.

«Але через місяць (червень 2017 р. — Авт.) був економічний саміт у Санкт-Петербурзі, і там, на превеликий подив, всі побачили зовсім іншого Макрона, такого боязкого, що помахує хвостиком як собачка  у присутності путіна», – заявив Піонтковський.

Він наголосив, що саме з того періоду Макрон почав обслуговувати путіна. Це виявилося у його відношенні, зокрема, до Мінських угод. «Йому щось показали. І з того часу він обслуговує путіна на всю. Ми бачили, як він нав’язував українцям кластери в Мінських угодах. І зараз, коли вже нема на кого спертися, путін йому продиктував стати на чолі ось цієї західної операції, яка буде називатися: «Не треба принижувати росію». Тому — треба змусити Україну погодитися на якісь вигідні умови путінської росії, що рятують обличчя путіна», – підкреслив Піонтковський.

Нагадаю, в минулому році президент Франції Макрон заявив, що такому кандидату, як Україна, знадобиться «десятиліття», щоб стати членом Євросоюзу. Він запропонував створити ширшу політичну спільноту демократичних держав навколо європейського блоку.

Зауважу, що на відміну від президента США Джо Байдена, прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, президента Польщі Анджей Дуда, французький президент Макрон ніколи не називав путіна «вбивцею» або «воєнним злочинцем», не порівнює його з Гітлером, а російську армію — з СС. Макрон відмовився називати воєнні злочини російських окупантів в Україні, скоєних проти мирного населення, ГЕНОЦИДОМ, як і Голодомор українців в 1932-1933 роках.

Сьогодні сім країн світу визнали злочинні дії путіна геноцидом українського народу. Більше того, Макрон вважає громадян воюючих країн «братами».

Сподіваюся, що під час візиту до Києва і відвідування міст, де російські варвари вчинили звірячі злочини, керівники старої Європи зрозуміють, що про політичну цнотливість треба думати завжди і берегти її для майбутніх поколінь.

Нагадаю французькому президенту Макрону, що Франція, одна з найбільших країн Європи, ганебно, практично без супротиву, через півтора місяці капітулювала перед нацистською Німеччиною 22 червня 1940 року. Підписавши сепаратне перемир’я з Німеччиною, "велика" Франція перетворилася на колаборанта і тісно співпрацювала із окупаційною німецькою військовою владою всі роки окупації. Колабораціоністський уряд Франції (режим Віші) на чолі з Анрі Петеном повністю перейшов на сторону Гітлера, виконував всі його замовлення і вказівки. У вересні 1944 року, коли союзницькі війська почали звільняти Францію від гітлерівських окупантів, залишки уряду Віші втекли до Німеччини і створили маріонетковий уряд у вигнанні у місті Зігмарінгені. Цей уряд був ліквідований лише у квітні 1945 року, коли місто взяли союзники.

Ось така вона насправді "велика" Франція (la grande France), як це люблять часто повторювати її політики. Будучи ядерною державою, членом НАТО, Європейського Союзу і Ради безпеки ООН з правом вето, три її останні президента (Саркозі, Олланд, Макрон) прислуговували кремлівському кривавому фюреру, воєнному злочинцеві путіну, заглядаючи йому в рот "чего изволите" (иноск. – о человеке подхалиме, не имеющем никаких определенных убеждений; о флюгере, готовом повернуться по ветру и поступиться всем, чтоб достигнуть своих, иногда нечистоплотных целей … Большой толково-фразеологический словарь Михельсона).

Ще одна з найбільш яскравих політичних фігур і одночасно відверта прихильниця путіна в Європі — загально відома. Це, насамперед, політична повія путіна, агент-ветеран "ШТАЗІ-КДБ" Ангела Меркель (про лідерку французької партії Національний фронт Марін Ле Пен, куплену путіним з потрохами, — окрема тема).

На фото: чекіст путін і його агенти впливу

в НАТО і ЄС Меркель і Макрон

Меркель, не соромлячись, поділилася журналістам спогадами про своє стажування в Міністерстві державної безпеки НДР (ШТАЗІ) в 1986-1988 роках. Куратором їй був призначений офіцер КДБ СРСР володимир путін, який потім став президентом росії, розповіла Меркель. Як і всі держслужбовці НДР, вона зобов’язана була пройти трирічне стажування в ШТАЗІ в якості таємного агента (інформатора). За словами Меркель, путін показався їй тоді строгим, але справедливим начальником.

"Никогда на меня не кричал и матом не ругался. Всегда был очень вежливым, но строгим. Вникал во все подробности каждой моей операции и строго спрашивал в случае неудач, однако и за успехи хвалил. В целом, владимир владимирович запомнился мне строгим, но справедливым начальником. Первое время, встречаясь с ним уже в качестве президента, мне так и хотелось вытянуться по стойке "смирно" и отдать ему честь", - зазначила Ангела Меркель.

Більше про це тутhttps://alpenforum.forum2x2.ru/t134954-topic

Колишня прессекретарка експрезидента України Віктора Ющенко Ірина Ванникова розповіла про неприємну ситуацію, яка сталася на з’їзді Європейської народної партії на передодні саміту НАТО у 2008 році. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, коментуючи заяву Ангели Меркель, що рішення не приймати Україну до НАТО у 2008 році було правильним.

Ванникова пригадала, як у перерві між засіданнями ЄНП Віктор Ющенко в кулуарах підійшов до Меркель неформально поспілкуватись саме про надання Україні ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО).

«Підійшов, дуже делікатно звернувся, торкнувся ліктя. Неадекватна  емоційна реакція від завжди стриманої пані Меркель досі в мене перед очима. «Не приближайтесь ко мне, у меня нет на Вас времени», – засичала вона, вся нервово засмикалась, розвернулась і побігла в інший кінець зали. Незручно стало всім присутнім. Іспанський сором — кажуть зараз», – розповіла Ванникова.

За її словами, Ющенко сказав тоді: «путін накрутив».

На думку Ванникової, «путін не просто накручував пані Меркель проти України, він зробив її співучасницею своїх злочинів».

Меркель і зараз вважає, що рішення не приймати Україну в НАТО у 2008 році було правильним. Таким чином Меркель відповіла на критику президента Зеленського щодо наслідків політичних поступок росії. Також Меркель не стала реагувати на запрошення Зеленського приїхати в Бучу, який запросив її і експрезидента  Франції Саркозі особисто відвідати Бучу, аби побачити закатованих українців й наслідки політичних поступок росії з їх  боку.

Зеленський нагадав, що 3 квітня 2022 року виповнилося 14 років саміту НАТО в Бухаресті, коли був шанс забрати Україну з «сірої зони» на сході Європи.

Дасть Бог, на старості років Меркель усвідомить, що є політичною співучасницею воєнних злочинів свого куратора путіна проти України і несе громадянську моральну відповідальність перед світовим співтовариством. Може прокинеться совість і вона знайде в собі мужність приїхати в Україну і вибачиться перед українським народом. Хоча, на мою думку, їй як жінці, яка немає рідних дітей (як і Макрон), не знайомі біль, горе, сльози українських матерів, які втратили своїх дітей від путінських ракетних, бомбових, артилерійських ударів або були згвалтовані і розстріляні російськими покидьками.

Думаю, що Меркель потрібно відправити фотоальбом звірячих злочинів, вчинених її співвітчизниками під час Другої світової війни і такий же фотоальбом злочинів, скоєних в Україні рашистами путіна,  у якого вона стажувалася як агент КДБ-ШТАЗІ.

Будучи канцлером Німеччини, Меркель впродовж 16 років виконувала завдання путіна як колишній його агент КДБ-ШТАЗІ, стала маріонеткою (агентом політичного  впливу) в руках московського фюрера, затягнула Європу в енергетичну залежність від росії і заблокувала вступ України в НАТО. 

На думку міжнародних експертів, жоден з 12-ти німецьких політиків, з якими "грав" чекіст путін, не несе більшої відповідальності за агресію росії проти України, ніж Меркель.

 

«ШПИГУН І ДИВЕРСАНТ» пУТІНА В НАТО І ЄС

Детально зупинимося на моєму давньому знайомому прем’єр-міністрі Угорщини Вікторі Орбан, якого я знаю як депутата угорського парламенту ще з 1997 року. Його називають «найкращий  європейський  друга, шпигун-диверсант чекіста путіна в НАТО і ЄС». 

Боже, яке співпадіння — Орбан тезка зрадника президента-втікача Віктора Януковича і зрадника Віктора Медведчука — кума воєнного злочинця путіна. Думаю, що Орбана чекає доля українських Вікторів…

Одночасно застерігаю Європейський Союз і НАТО, що в Угорщині зароджується фашистський  авторитарний режим нациста Орбана за зразком гітлерівського-путінського–лукашенківського.

Європо, не проспи Орбана, як проспала гітлера і путіна!

Сьогодні я розповім коли, за яких обставин, за допомогою кого і на якому компроматі спецслужби росії могли завербувати (як свого часу Дональда Трампа і Юлію Тимошенко) депутата п’яти скликань угорського парламенту, самого молодого прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який з самого початку своєї політичної діяльності (1988 р.) і до кінця 2008 року був відвертим жорстким критиком росії, путіна і його режиму. 

 

На фото: Віктор Орбан (справа) — «найкращий європейський друг»  

чекіста Путіна - його «диверсант і шпигун» в Євросоюзі і НАТО.

 

Як стверджує міжнародний експерт російсько-угорських відносин Андраш Рац: «Між 1988 і 2009 роками Орбан був найбільш  антиросійськи налаштованим політиком в Центральній Європі. Саме він в 1989 році говорив про «російську», а не «радянську імперію», і жорстко вимагав виведення «російських» військ з Угорщини».

 

І раптом прем’єр-міністра Угорщини, лідера партії «Фідес» Орбана (найжорсткішого критика росії і путіна!) запрошують на ІХ з’їзд партії «Єдина росія», який проходив у Санкт-Петербурзі 21 листопада 2009 року. Взяти участь у роботі з’їзду Орбана запросив глава російського уряду, голова партії «Єдина Росія» путін.

На з’їзді був також друг путіна по спільній роботі в Управлінні КДБ СРСР по Ленінградській області, директор ФСБ РФ з травня 2008 року, генерал армії Олександр Бортніков.

Після візиту на з’їзд «Єдиної росії» і теплої зустрічі за чаєм (обійшлися без «полонію» і «новачка») з путіним і Бортніковим «найбільш антиросійський європейський політик» Віктор Орбан несподівано для угорців і європейців став самим великим другом путіна і прихильником його міжнародної політики.

Пам’ятаєте, аналогічна метаморфоза сталася і з Макроном, про що я раніше  уже зазначав. Ще раз коротко акцентую Вашу увагу на цьому, щоб Ви розуміли психологію вербовки політиків.

Будучи вперше обраним президентом Франції, Макрон, мабуть, подумав, що він став «пупом» Європи і на спільній пресконференції у травні 2017 року жорстко розкритикував путіна, якого запросив до Франції. У червні того ж року Макрон був запрошений путіним в Санкт-Петербург на міжнародний економічний форум, на якому також був директор ФСБ Бортніков. Після форуму Макрон став лакеєм у путіна. Сьогодні президент Франції облизує серійного вбивцю, воєнного злочинця путіна з усіх сторін і закликає європейських лідерів «зберегти путіну морду-обличчя» та «не принижувати росію» на міжнародній політичній арені.  

Після повернення зі з’їзду «Єдиної росії» Орбан почав політику під гаслом «відкриття на Схід». Андраш Рац нагадує, про забутий багатьма факт: саме Орбан запропонував надати російським фірмам контракт на модернізацію і розширення АЕС «Пакш».

У 2014 році АЕС «Пакш» знову виявився в центрі політичного скандалу, після того як уряд Орбана заключив контракт з Москвою і отримав від неї кредит в 10 мільярдів євро, не дивлячись на те, що контракт не був виставлений на тендер.

Угорський політик, депутат парламенту, ексміністр освіти і культури Балінт Мадяр переконаний, що обидва керівники країн Орбан і путін мають долю і у цьому контракті.

Більше того, умови самого контракту були засекречені угорським урядом на 30 років (як умови газового контракту «Тимошенко — путіна», підписаного в Москві у січні 2009 року).

«Все що ми знаємо, ми узнали від росіян», – стверджує Андраш Рац.

Нагадаю, що подібне було і в Україні. Президент Віктор Ющенко зміг отримати фотокопію газового контракту лише за допомогою розвідки, оскільки прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, привезений контракт, на вимогу президента Ющенка, не дала, мотивуючи тим, що він секретний.

Ви можете собі уявити, щоб прем’єр-міністр на вимогу Президента країни (наприклад, Франції, США, росії чи іншої країни) не надав йому контракт, який він заключив з іншою країною, для розгляду його на нараді при президентові або на засіданні Ради безпеки?! Маразм, скажете Ви, як таке може бути взагалі. У нас може…

Зазначеним газовим контрактом Тимошенко затягла борговий зашморг на шиї України на суму понад 90 млрд. доларів США. За оцінками експертів, газовий контракт «путіна-Тимошенко» створив реальну загрозу втрати суверенітету і незалежності України. Від повного банкрутства країну врятувало лише рішення Стокгольмського арбітражного суду 2017 року.

Повернемося до Орбана. Коли ж Єврокомісія почала розслідування через непрозорість контракту, уряд Орбана заявив про його «політичний підтекст» і розслідування закінчилося нічим.

Балінт Мадяр зазначає, що угорські правоохоронні органі не можуть провести незалежне розслідування, оскільки самі підозрюються в корупції, а їх керівники напряму підлеглі Орбану і залежні від нього.

Серйозне зауваження викликає не лише контракт по АЕС «Пакш», а й інші енергетичні контракти з Угорщиною. Наприклад, за один лише 2012 рік близько 161 млн євро «осіли» на рахунках швейцарських посередників по торгівлі газом МЕТ Ноlding AG, про реальних власників яких можна тільки догадуватися,- говорить Мадяр.

Найстарша дочка Орбана пані Рахель вийшла заміж у 2013 році. The Wall Street Journal написав, що на весіллі було близько 80 гостей, а святковий обід коштував приблизно два мільйона форинтів.

Як з'ясували журналісти, донька голови уряду закінчила  доволі престижні та недешеві навчальні заклади: університет у Будапешті, Бостонський університет у США, італійський Університет Сієни та французьку Сорбонну. Також Рахель  навчалася у швейцарській Лозанні на факультеті туризму престижного Ecole Hoteliere.

Один рік навчання, наприклад, у Лозані коштує 59 000 швейцарських франків — тобто майже 50 000 євро.

Хто оплачував це недешеве навчання для Рахель невідомо.

Рахель написала у своєму Facebook, що сплачувала за своє навчання з власного сімейного з чоловіком бюджету.

Однак велике запитання в цій історії викликало те, що чоловік дівчини дуже тісно пов'язаний з політикою її батька. Після весілля компанія зятя Орбана неодноразово перемагала в державних тендерах, як і фірма його сина Гашпара. Загалом сімейний бізнес отримав тендерів на 8 мільярдів доларів, що становило близько 10% вартості всіх держконтрактів за цей час.

Рахель Орбан також не раз критикували за потяг до розкоші. Зокрема за діамант, який вона собі вставила у зуб. Простих угорців такі речі дратують, адже економіка Угорщини останнім часом переживає нелегкі часи. Існує велика підозра, що в країні буде скорочено чимало соціальних пільг.

У промовах самого Віктора Орбана досить часто простежується теза про занепад Заходу, та попри це улюблена старша донька з чоловіком і трьома дітьми (онуками Орбана) переїхали жити до Іспанії. Там її діти навчаються в дорогій приватній школі. Водночас чоловік Рахель, Іштван Тиборч, є частиною угорської еліти та одним із найбагатших людей країни. Він володіє десятками компаній та нерухомістю, яхт-клубом і готелями. Угорці називають його "зятем нації" (в Україні подібним зятем є Віктор Пінчук, який після одруження з розведеною донькою президента Кучми пані  Оленою, став одним із самих багатих олігархів).

Журналісти також з'ясували, що Віктор Орбан неодноразово і таємно навідувався до Швейцарії, мабуть для перевірки руху коштів на своїх таємних рахунках (як це свого часу робив  прем’єр-міністр України Павло Лазаренко, який був арештований у Швейцарії і засуджений за відмивання грошей).

Дружина прем'єр-міністра Аніко Лєваї вже кілька років, разом зі старшою  донькою Рахель, входять до списку Forbes як найвпливовіші жінки Угорщини.

Більше про статки, розкіш і бізнес сімейства прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана читайте тут:

https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/groshi-biznes-ta-brudni-pidguzki-scho-vidomo-pro-starshu-donku-viktora-orbana-prem-yer-ministra-ugorschini-2058358.html

Угорська опозиція звинуватила Орбана в тому, що він продав країну «новому Радянському Союзу», і заявила, що «тепер навіть наші внуки будуть продовжувати виплачувати цей борг».

Європейські колеги, на моє прохання, повідомили, що є достатні підстави вважати, що зазначені швейцарські посередники — це фірми «прокладки», які належать дорослим дітям Орбана і порадили як можна розпочати розслідування щодо цих «прокладок» у Швейцарії.

На мою думку, це розслідування можна буде провести лише після відсторонення Орбана від влади. 

Як бачимо Орбан і Тимошенко дуже схожі у плані підписання таємних контрактів з Москвою, заробляння «тіньових» мільйонів для власної кишені і  співпраці з чекістом путіним на його умовах.

Ще одним доказом великої дружби Орбана і путіна стало відновлення у Будапешті пам’ятнику радянським воїнам, які «загинули при подавленні Угорського повстання 1956 року».

Нагадаю, що в радянські часи криваві події 1956 року в Угорщині називалися «повстанням», а після падіння комуністичного режиму — «революцією 1956 року». Для того, щоб зрозуміти, наскільки значима ця подія для угорців, достатньо згадати, що в Конституції країни записано: «наша нинішня свобода виросла на грунті революції 1956 року».

Угорець Орбан, мабуть, дещо забув з історії часів окупації своєї країни радянською імперією. Нагадаю. У листопаді 1956 — січні 1957 років радянські війська потопили в крові національно-визвольний рух угорців за свободу своєї країни. Було вбито близько 1500 борців за незалежність Угорщини, десятки тисяч потрапили у в’язниці.

Тоді Радянському Союзу улесливо догоджав такий собі партійний діяч Угорщини Янош Кадар (в радянські часи був, навіть, обурливий, гнівний вислів — "ну, ти і кадр…).

Сьогодні це робить "кадр" Орбан, який стелиться під воєнного злочинця путіна, "без газу і нафти якого не може функціонувати угорська економіка" і будує в Угорщині авторитарний режим на зразок лукашенка-путіна-ердогана.

Пам’ятник «радянським катам» у Будапешті був відновлений в 2012 році МЗС і МО росії за «спонсорської допомоги» авторитетів злочинного світу Андрія Скоча і Семена Могилевича, тісно пов’язаних з «Солнцевським» організованим злочинним угрупуванням.

Коли в 2015 році путін покладав квіти до пам’ятника «радянським воїнам (кривавим катам — Авт.), які загинули придушуючи угорське повстання», в Угорщині виник великий політичний скандал. Угорська преса звинуватила уряд Орбана, який допустив відновлення пам’ятнику, в порушенні конституції країни.

Сьогодні Орбан, як вважають експерти, є «кращим другом путіна в Європі», відвертим московським агентом політичного впливу, «шпигуном і диверсантом» в НАТО і ЄС.

Від себе додам: Орбан має явні ознаки ХУЦПИ — патологічна  жадоба до грошей і влади (як і багато українських політиків), схильний до авторитаризму як путін, лукашенко, Ердоган, Сі Цзіньпін.

Сенатор США Джон Маккейн (світла йому пам’ять, мій добре знайомий) через близькість Орбана до путіна, на фоні погіршення відносин Угорщини з США, назвав Орбана «неофашистським диктатором». Важко не погодитися з такою оцінкою сенатора. Вона, на мою думку, — об’єктивна!

Орбану підігрує спікер угорського парламенту Ласло Кевер, який висловив образливу думку "про психічні проблеми" президента Зеленського через те, що він рішуче, інколи жорстко просить партнерів про підтримку.

У мадярів Орбана і Кевера, який розкрив свій вонючий рот на президента країни героїв і вільних людей, путінський нацизм на генетичному рівні пробудив ДНК угорського фашизму часів Другої світової війни, коли співвітчизники Орбана і Кевера вірою і правдою служили Гітлеру, а тепер вони прислужують такому ж самому фюреру путіну.

Нагадаю "недополітикам"—придуркам Орбану і Кеверу (осла взнаєш по вухам, а дурня — по балачкам) лише один приклад з історії фашистської Угорщини. На початку березня 1943 року в селі Корюківка Чернігівської області угорська військова жандармерія разом з німецькими загонами СС масово спалили живцем 6700 мешканців села. Звірства, які вчиняли угорські фашисти, лякали навіть німецьких солдатів. Масштаби Корюківської трагедії за кількістю жертв перевищили у 45 разів білоруську Хатинь, у 41 — чеське Лідице, у 12 — французький Орадур, де гітлерівці спалили людей живцем…

Для Орбана, Кевера, Лінднера "економічна стабільність", "російська нафта і газ" важливіші ніж життя українських дітей. Їм байдуже, що російські нелюди-виродки уже вбили 500 і поранили понад 1000 дітей,  згвалтували десятки неповнолітніх дівчат, сотні жінок. Не угорських — українських.

Те, що Орбан є агентом політичного впливу путіна в нікого уже  немає сумнівів. А от чи є він агентом спецслужб росії, висновок зробите самі, прочитавши статтю до кінця. Контррозвідувальна практика засвідчує, що агент спецслужби іноземної держави, ставши політиком, одночасно становиться і агентом політичного впливу тієї країни, якою був завербований.

Се ля ві (C'est La Vie), як говорить  французька приказка, що в дослівному перекладі означає «таке життя».   

ЗАОЧНЕ ЗНАЙОМСТВО З ОРБАНОМ

Вперше ім’я Орбана я почув восени 1997 року в Афінах на міжнародній конференції, присвяченій боротьбі з міжнародною організованою злочинністю. Воно прозвучало у зв’язці з українсько-російським «мафіозі» Семеном Могилевичем.

В конференції брали участь представники правоохоронних органів  країн Європи, які боролися з міжнародною мафією і відмиванням грошей. В той час я був народним депутатом, головою Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. У зв’язку з обранням депутатом (1994) я був відряджений з СБУ (де був начальником відділу військової контррозвідки) на постійну роботу до парламенту. На конференції разом зі мною був мій побратим, офіцер-депутат Анатолій Єрмак і керівник одного з підрозділів Управління «К» СБУ.

Увагу присутніх (особливо нашу групу) привернув виступ представника МВС Угорщини, який заявив, що у Будапешті активно діє російська міжнародна мафіозна організація, очолювана вихідцем з України Семеном Могилевичем.

Доповідач повідомив, що лідер «російської мафії» Могилевич має громадянство декількох країн світу (зокрема, Угорщини, Греції, Ізраїлю, Росії, України); займається торгівлею наркотиків, проституцією, контрабандою, нелегальною торгівлею зброї та радіоактивних матеріалів у Східній та Центральній Європі і відмиванням грошей у банках Великої Британії, Швейцарії, США; Могилевич має тісні контакти з помічником мера Петербургу, колишнім офіцером КДБ СРСР Володимиром Путіним, який «кришує» Тамбовське організоване злочинне угрупування (ОЗУ) на чолі з Володимиром Кумаріним; веде спільну злочинну діяльність з російською мафіозною організацією «Солнцевські», якими керує Сергій Тимофєєв по кличці «Сильвестр».

У доповіді представник МВС Угорщини звернув увагу на те, що міжнародна мафіозна організація Могилевича має своїх покровителів у поліції і прокуратурі Будапешта, а також серед політиків парламенту, «куплених» ним з «потрохами» і звернувся до мене з проханням поінформувати українське керівництво правоохоронних органів про злочинну діяльність Могилевича і посприяти в наданні МВС Угорщини необхідної інформації про Могилевича і членів його ОЗУ.

У своєму виступі я проінформував про загрозу європейській демократії, яку несе міжнародна корупція і розповів про злочинну діяльність вищих посадових осіб України. Назвав, зокрема, прізвища корумпованих президентів України Леоніда Кравчука і Леоніда Кучму, прем’єр-міністра Павла Лазаренка, помічника президента Олександра Волкова, міністрів, народних депутатів, які особисто або через своїх рідних і близьких відмивають мільйонні кошти в зарубіжних банках і показав присутнім на конференції фінансові і банківські документа, які підтверджували сказане. Зал був у шоці від почутого…

Під час перерв на каву і ланч відбулося більш тісне знайомство з зарубіжними колегами з Угорщини, Швейцарії, Німеччини, Великої Британії, Чехії, Франції, Іспанії, Бельгії та інших країн.

З колегами по афінській конференції ми з Анатолієм Єрмаком поділилися інформацією про Семена Могилевича, якою тоді володіли. Мені вона, наприклад, стала відомою, коли мене призначили начальником відділу військової контррозвідки СБУ. До переведення в СБУ я працював викладачем в Українській академії внутрішніх справ, був заступником голови Спілки офіцерів України (до викладання — був слідчим МВС).

Сьогодні про Могилевича ви можете знайти у Гуглі майже всю інформацію. Тоді такої можливості не було. Я розповів колегам, що Могилевич в радянські часи був двічі засуджений в Україні за вчинення корисливих злочинів. Перший раз в 1973 році за порушення правил про валютні операції. В той час він дружив з сином першого секретаря ЦК КПУ Володимира Щербицького — Валерієм, який вживав наркотики. Другий раз після відбуття покарання в 1977 році за шахрайство — до чотирьох років позбавлення волі.

Емігруючи до Ізраїлю в 1990 році Могилевич був завербований Першим головним управлінням КДБ СРСР (зовнішня розвідка). Після розвалу Радянського Союзу спецслужби росії (ФСБ і СЗР) використовували свого «особливо цінного агента» (є така категорія агентів) Могилевича для відкриття в Європі і США різноманітних комерційних, інвестиційних фірм і фондів для «зариблення» їх своєю агентурою і акумулювання валютних коштів для власного збагачення і фінансування закордонної агентурної мережі.

Як засвідчує практика, «чекісти-комерсанти» робили це досить успішно. «Дах» ФСБ і СЗР росії дав Могилевичу можливість сколотити власні мільярдні статки на наркобізнесі, проституції, контрабанді, незаконній торгівлі зброєю, фінансових аферах, замовних вбивствах.

ОФІЦЕРСЬКЕ БРАТСТВО

Весною 1992 року група народних депутатів, які знали мене по громадсько-політичній і правоохоронній діяльності, Левко Лук’яненко, В’ячеслав Чорновіл, брати Михайло і Микола Горень, Володимир Яворівський, Василь Дурдинець і Олександр Ємець (з останніми двома я працював  в МВС) звернулися до керівництва СБУ з клопотанням призначити мене як колишнього слідчого, кандидати юридичних наук на одну з керівних посад в СБ. Оскільки з переведенням з одного правоохоронного органу до іншого  є певні організаційні складнощі, начальник Головного управління військової контррозвідки СБУ, перший заступник голови Спілки офіцерів України генерал-майор Олександр Скіпальський особисто звернувся до міністра внутрішніх справ України Андрія Василишина з проханням дати згоду на переведення мене для подальшої служби в СБУ.

У кінці липня 1992 року я був призначений начальником відділу військової контррозвідки по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, який по суті прийшлося створювати з «нуля» з офіцерами-патріотами, кадровими працівниками контррозвідки  колишнього КДБ УРСР Анатолієм Єрмаком, Миколою Петренком та іншими.

У березні 1994 року я, Анатолій Єрмак, Микола Петренко були обрані народними депутатами. Рішенням Верховної Ради, за моєю пропозицією, був створений Комітет з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю, я був обраний його головою. Членами комітету також були два старших офіцери СБУ Анатолій Кулаков і Микола Карнаух, обрані народними депутатами на Полтавщині —мої земляки і полковник СБУ Сергій Сінченко (Луганська область).   Нас, офіцерів СБУ, обраних народними депутатами, в очолюваному мною Комітеті було шестеро. Колеги по парламенту жартома називали наш комітет «військова контррозвідка  полковника Омельченка».

На виборах до парламенту весною 2006 року і на дострокових виборах осінню 2007 року народним депутатом був обраний мій помічник, полковник СБУ Олександр Рябека, який працював разом зі мною в нашому Комітеті до завершення наших депутатських повноважень восени 2012 року.

Користуючись нагодою хочу подякувати моїм побратимам за їх професійну честь, порядність, громадянську мужність і віддане служіння Україні. На жаль, Анатолій Єрмак трагічно загинув в автомобільній катастрофі 11 лютого 2003 року. Світла пам’ять…

Дам пораду нинішнім молодим працівникам правоохоронних органів України: запам’ятайте — чесні, порядні, дружні особисті контакти і стосунки зі своїми закордонними колегами не можуть замінити ніякі міждержавні чи міжнародні договори про правову допомогу, на підставі яких ви направляєте клопотання в ту чи іншу країну, щоб вам надали необхідну інформацію або документи…

ЄВРОПЕЙСЬКА «АНТИМАФІЯ»

Та повернемося до Афін. В розмові за кавою і бокалом вина з учасниками конференції закріпили знайомство, обмінялися телефонами, адресами, домовилися допомагати один одному у боротьбі з міжнародною організованою злочинністю і корупцією, умовно створили негласне європейське об’єднання «Антимафія». В Україні уже діяла створена мною разом з офіцерами правоохоронних органів таємна організація з такою ж назвою. В 1998 році з депутатами-офіцерами я створив в парламенті депутатську групу «Антимафія».

Колега з Угорщини приватно (з проханням не називати його прізвище) поділився конкретною конфіденційною оперативною інформацією про корупційні контакти Могилевича в будапештській поліції і парламенті країни, назвав декілька прізвищ, які я записав у  записник. Одне із них — Шандор Пінтер, який обіймав високу посаду у столичній поліції. Йому і другим офіцерам поліції Могилевич через свою довірену особу на прізвище Дітмар Клодо (громадянин ФРН) щомісячно впродовж 1993–1996 років передавав в конверті по 10 тисяч німецьких марок.

«Дахом» у поліцейського Пінтерана той час був депутат угорського парламенту, засновник і лідер партії «Фідес» Віктор Орбан (читачі, ви не помилилися — це нинішній прем’єр-міністр Угорщини!).

Весною 1994 року Могилевич через Клода передав Орбану один мільйон німецьких марок на парламентські вибори і він вдруге був обраний депутатом до угорського парламенту. Весною 1998 року після чергових парламентських виборів Орбан вперше стане головою уряду Угорщини.

Будапештський поліцейський Шандор Пінтер, якому Могилевич упродовж 1993–1996 років щомісячно передавав через Клода конверт з 10 000 німецьких марок — сьогодні міністр внутрішніх справ, а Віктор Орбан — в п’ятий раз обраний прем’єр-міністром Угорщини.

Так від представника МВС Угорщини четверть століття тому я узнав  про корумпованого угорського депутата Віктора Орбана, який сьогодні є агентом політичного впливу серійного вбивці, воєнного злочинця путіна, його «диверсантом і шпигуном» в ЄС і НАТО.

Згодом пересвідчився, що угорські, як і інші європейські депутати, нічим не кращі за українських — такі ж корумповані і продажні. В цьому не раз переконувався, коли був членом ПАРЄ (2006—2010).

«ЇХ ТРЕБА ЗНИЩИТИ…»

Після повернення з афінської конференції в Київ ми з Анатолієм Єрмаком підготували спільне депутатське звернення про міжнародну злочинну діяльність громадянина України Семена Могилевича, яке направили керівникам СБУ, МВС і Генпрокуратури для перевірки отриманої інформації, порушення кримінальної справи щодо «міжнародного мафіозі» Могилевича, отримання санкції на його арешт, оголошення у міжнародний розшук і екстрадицію в Україну.

 Про злочинну діяльність Могилевича ми проінформували особисто президента України Леоніда Кучму. Вручили йому копію нашого депутатського звернення і копію доповіді представника МВС Угорщини, з якою той виступив на міжнародній конференції. По реакції Кучми було видно, що він зацікавився персоною нашого бізнесмена-мафіозі. Президент попросив нас інформувати його, якщо буде щось «новеньке» про Могилевича і додав, що дасть команду Юрію Кравченку (міністр внутрішніх справ на той час) щільно зайнятися цим «крутим євреєм».

 Як розвивалися події навколо Могилевича і з ним самим після направлення нами депутатського звернення керівникам правоохоронних органів і нашої зустрічі з Кучмою — можна написати томи бестселерів і зняти не один багатосерійний документальний фільм про міжнародну російсько-українсько-угорську кримінально-політичну мафію та її «хрещених батьків» Кучму-Орбана-путіна.

Членами міжнародної мафії, стержнем якої був Могилевич, окрім названих президентів були глави урядів, міністри, керівники МВС, прокуратури, спецслужб, політики цих та інших європейських країн-членів ЄС, які не менш корумповані газпромівським баблом, чим Україна, але повчають нас як боротися з корупцією.

Коротко нагадаю. У часи президента Кучми СБУ очолював його кум Леонід Деркача (квітень 1998 —лютий 2001), який одночасно був і бізнес-партнером Могилевича — «особливо цінного агента» російських спецслужб з широкими зв’язками серед політичної еліти в Україні й Східній Європі.

До завершення своїх депутатських повноважень (2012 рік) я неодноразово вимагав від голови СБУ Деркача і його наступників, міністра внутрішніх справ Кравченка і його наступників, генеральних прокурорів Потебенька і Піскуна і навіть від самого президента Кучми арештувати міжнародного мафіозі, який неодноразово таємно приїздив в Україну і мав довірчі близькі стосунки з Деркачем. Останній позитивно характеризував Могилевича в українській пресі як чесного бізнесмена. Це відбувалося тоді, коли Могилевич входив у десятку найбільш розшукуваних ФБР США осіб як «особливо небезпечний міжнародний злочинець».

Заступник голови СБУ генерал-лейтенант Олександр Скіпальський  (2006-2007 рр.) зазначив, що Леонід Деркач офіційно заявляв, що «Могилевич є його фінансовим директором».

Очолюючи парламентську ТСК з розслідування обставин вбивства журналіста Георгія Гонгадзе (2002-2006 рр.) мені довелося прослухати сотні аудіозаписів, зроблених охоронцем президента України Кучми майором Миколою Мельниченком.

На цю тему читайте мою статтю «Замовники вбивства журналіста Георгія Гонгадзе відомі, але не покарані» (див. тут: https://www.uacenter.media/news-ukraine-and-worlds/127448-zamovniki-vbivstva-zhurnal-sta-georg-ya-gongadze-v-dom-ale-ne-pokaran-geroy-ukra-ni-general-grigor-y-omel-chenko.html).

На одній з аудіозаписів голова СБУ Деркач доповідає Кучмі, що Могилевич, яким зацікавилися ФБР США і спецслужби Швейцарії, має гарні стосунки з путіним ще з Ленінграду, коли той працював у мера Собчака. Деркач повідомив президенту, що Могилевич зараз проживає на дачі в Підмосков’ї по сусідству з головним комуністом росії Зюгановим і за кордон не їздить, боїться арешту.

Згідно доповіді Деркача видно, що він, Кучма і Могилевич пов’язані брудним бізнесом, який президент називає «спільне підприємство». В рамках цього «спільного бізнесу» Могилевич шукав великі кошти, які були заховані у родичів злочинців, засуджених пожиттєво і вирішував питання для Кучми, а Деркач надавав Могилевичу «страховку», в тому числі шляхом передачі йому оперативної інформації СБУ. Кучма рекомендує Деркачу  працювати з Могилевичем так, щоб «не влипнути».

На іншій аудіозаписі Деркач доповідає Кучмі, що СБУ отримала в Європі документи, які підтверджують, що путін має пряме відношення до компанії SPAG, щодо якої правоохоронні органи Німеччини і Ліхтенштейна проводили розслідування про її зв’язки з відмиванням грошей колумбійської наркомафії.

В той час (з 1992 р.) путін був головою комітету зовнішньоекономічних зв’язків мерії Санкт-Петербургу, першим заступником мера Собчака (з 1994 року) і офіційним співзасновником компанії SPAG, зареєстрованої в Німеччині 1992 року (м. Франкфурт-на-Майні). До березня 2000 року (обрання президентом Росії) путін входив до складу консультативної ради компанії.

 

Мер Петербурга Собчак і його заступник путін 

Лідер Тамбовського ОЗУ Кумарін (приятель путіна, був на  інавгурації, коли путін вперше став президентом) входив до ради директорів однієї з дочірніх компаній SPAG. За підтримки путіна Кумарін отримав контроль над морським портом Петербургу, який використовував для контрабанди колумбійських наркотиків до Європи. Кумаріну у цьому допомагав начальник Управління ФСБ по боротьбі з контрабандою Віктор Іванов, близька людина до путіна, який стане довіреною особою президента росії путіна. Іванов був «дахом» колумбійських мафіозі, які доставляли наркотики в Петербург і через порт до Європи.

На аудіозаписі чути як Кучма і Деркач розглядають різні варіанти як подати інформацію про добуті документи путіну, щоб він став залежним від Кучми і як зробити, щоб документи залишилися в СБУ і ними можна було б шантажувати президента росії.

У 2004 році мій добре знайомий журналіст Юрген Рот видав чергову книгу «Ганстери зі Сходу». На той час це було сенсаційне журналістське розслідування про корупційні зв’язки чекіста путіна з тамбовською мафією, очолюваною його приятелем Кумаріним і відмивання ними, через створену путіним російсько-німецьку компанію SPAG, грошей від реалізації колумбійських наркотиків (кокаїн), які контрабандою доставлялися в Європу через порт у Петербурзі.

Ви уже здогадалися, що я допоміг Юргену (якого добре знав з 1997 року) в написанні книги, надавши йому відповідні матеріали і інформацію. Щоб ви мали більше уявлення про це розслідування, пропоную ознайомитися з інтерв’ю Юргена Рота, дане ним у квітні 2004 року Радіо Свобода (див. тут: https://www.svoboda.org/a/24194411.html).

Прочитайте також коротку замітку Анни Павленко від 2 лютого 2016 року «Топ-6 самих гучних злочинів Володимира Путіна» (див. тут: https://nv.ua/publications/top-6-samyh-gromkih-prestuplenij-vladimira-putina-94604.html).

На аудіозаписах Мельниченка є розмова президента Кучми і голови СБУ Деркача, який доповідає Кучмі про моє з Анатолієм Єрмаком відрядження за кордон і що ми знайшли «якісь рахунки Пінчука  (зять Кучми) і будемо їх розслідувати». Президент дає вказівку Деркачу, що мене і Єрмака «потрібно знищувати» (процитую мовою оригіналу): «Да надо таких уничтожать!» Деркач у відповідь про нас: «Да, они зверье просто!». Кучма: «Зверье».

Ця їхня розмова була озвучена в інтернеті, на телебаченні, радіо і опублікована у пресі (див., наприклад, «Голос України», 09.02.2001 р.).

Вдячний голові СБУ Володимиру Радченку (лютий 2001— вересень 2003, світла йому пам’ять), який після чергового мого депутатського запиту про арешт Могилевича, попередив мене, що контррозвідка СБУ отримала інформацію, що міжнародному мафіозі «увірвався терпець від моїх постійних запитів про його арешт і оголошення в розшук» і він зробив замовлення на мою ліквідацію (вбивство).

Це було в кінці лютого 2003 року, приблизно через два тижні після загибелі Анатолія Єрмака в автомобільній катастрофі (11.02.2003).
Радченко неофіційно виділив мені охорону, двох бійців «Альфи» (один з них був моїм учнем, якого я тренував на початку 90-х). На цьому моя епопея заочного протистояння з Могилевичем не закінчилася.

«СВЯТА ТРІЙЦЯ» — МОГИЛЕВИЧ, ТИМОШЕНКО, ТУРЧИНОВ

У січні 2006 року я звернувся до президента Ющенка, генпрокурора Медведька, голови СБУ Дріжчаного, міністра внутрішніх справ Луценка з депутатським запитом щодо перевірки фінансово-господарської діяльності компанії «РосУкр¬Енерго», встановлення її засновників та інвесторів, перевірки інформації про участь міжнародного злочинця Семена Могилевича, який розшукувався ФБР США, у підготовці угоди між НАК «Нафтогаз України», «Газпромом» і «РосУкр¬Енерго».

Зауважу, що мої депутатські звернення про необхідність арешту Могилевича керівники правоохоронних органів тупо ігнорували. Міжнародного злочинця і агента спецслужб росії Могилевича навіть формально не було оголошено в розшук, кримінальна справа щодо нього жодного разу не була порушена. Все вирішували «бабки» мафіозі Могилевича і вказівки його кураторів з Москви.

Під час розгляду мого запиту було встановлено, що на початку вересня 2005 року голова СБУ Турчинов і його перший заступник Кожем’якін знищили 13 томів «оперативного досьє» на міжнародного мафіозі Могилевича, в якому були також матеріали,  отримані мною за кордоном. Документи були знищені за день до відправки Юлії Тимошенко у відставку з посади прем’єр-міністра (8 вересня 2005 року).

Головною метою цієї операції, як зазначають контррозвідники, було знищення інформації про розгалужену агентурну мережу «особливо цінного агента» ФСБ-СЗР РФ Могилевича (мережа  належить російським спецслужбам) серед політичної «еліти» у    вищих ешелонах державної влади України та знищення  оперативних матеріалів про його кримінальні і корупційні зв’язки з «газовою принцесою» Юлією Тимошенко.

 

На фото: Турчинов і Тимошенко

В інтерв’ю виданню «Главред» 7 грудня 2010 року Валентин Наливайченко (голова СБУ з грудня 2006 по березень 2010 р.)  заявив: «Я можу відкрити одну таємницю. В кінці травня 2006 року президент Ющенко поставив завдання з’ясувати і доповісти про зв’язки Могилевича в українському політикумі і бізнесі. Підтверджую, що всі документи, які торкалися виведення з бюджету України мільярдних коштів за тіньовими схемами, в яких брали участь злочинні угруповання, до яких були причетні Могилевич і ЄЕСУ, президентом якої була Юлія Тимошенко, були знищені ще в 2005 році, коли головою СБУ був Турчинов».

Зараз Наливайченко — народний депутат, обраний по списку партії Юлії Тимошенко «Батьківщина».

За результатами перевірки мого запиту Генпрокуратура 22 лютого 2006 року порушила кримінальну справу за фактом зловживання владою або службовим становищем працівниками правоохоронних органів Турчиновим і Кожем’якіним (ч. 3 ст. 364 КК).

12 квітня 2006 року Генеральний прокурор Медведько дав доручення міністру внутрішніх справ Луценку арештувати Турчинова і Кожем’якіна за знищення «Досьє Могилевича».

Медведько збирався пред’явити їм звинувачення в тому, що вони нелегально знищили таємні документи про «кримінальну співпрацю Тимошенко з Могилевичем у другій половині 1990-х років, коли Юлія Володимирівна керувала компанією ЄЕСУ».

Під час зустрічі з послом США 14 квітня 2006 року Луценко розповів йому про вище наведені факти і охарактеризував наказ генпрокурора арештувати Турчинова і Кожем’якіна як «дурний». Окрім того, Луценко заявив, що його міністерство буде «дотримуватися формальностей», але не візьме зазначених політиків під варту. Він також повідомив послу США, що телефонував президенту Ющенку, і пояснив йому свій «курс бездіяльності». У відповіді на запитання посла Луценко підтвердив, що генпрокурор видав ордер на арешт Турчинова і Кожем’якіна за запитом Ющенка і додав, що Турчинов «знає про все це».

У березні 2006 року Турчинов і Кожем’якін були обрані народними депутатами по партійному списку блоку Юлії Тимошенко, а в травні, прийнявши присягу, отримали рятівну депутатську недоторканність.

Доповідна посла США Джона Хербста за квітень 2006 року за результатами зустрічі з Луценком була обнародувана на сайті Wikileaks, який опублікував 250 тис. секретних листів дипломатів США.

Ось і пригодився ФСБ росії колишній «комсомольський активіст» Турчинов, який на другому курсі «був премійований поїздкою в Індію і Цейлон», а згодом отримав кар’єрне зростання по лінії комсомолу. Ще у студентські роки Турчинов був завербований Управлінням КДБ УРСР по Дніпропетровській області.

Колишній радянський розвідник, який iз 1985 по 1987 рік працював у Вашингтоні в резидентурі ПГУ КДБ СРСР (iз 1994 року проживає у США), майор Юрій Швець (з яким я добре знайомий), наголосив: «Зробити таке (знищити «досьє Могилевича» — Авт.) міг лише винятково корисний ідіот Кремля або особливо цінний агент спецслужб РФ у вищих ешелонах влади України і СБУ. Різниця між першим і другим у тому, що перший не розуміє, що творить, а другий розуміє, що працює на іноземну спецслужбу, і свідомо це робить. Цілком можливий і проміжний варіант, агент косить під ідіота».

За моєю інформацією «досьє» особливо цінного агента ФСБ-СЗР росії, міжнародного мафіозі Семена Могилевича керівництвом СБУ Турчиновим і Кожем’якіним знищено не було. Його відвезли в  Москву на «прохання» путіна.

Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, професійний контррозвідник, колишній начальник Управління військової контррозвідки СБУ, заступник голови СБУ, начальник ГУР МО заявив, що за часів помаранчевої команди головами СБУ були два колишні агенти КДБ — Олександр Турчинов і Валентин Наливайченко.

Ставити під сумнів інформацію професіонала з майже 40-річним досвідом контррозвідника — не варто. Окрім того вона підтверджена архівними документами, з якими ми з Анатолієм Єрмаком ознайомилися в 1993 році і мали розмову з його куратором — з одним із заступників голови СБУ.

Народний депутат Андрій Деркач (кадровий офіцер КДБ, під час служби в армії був завербований особливим відділом військової контррозвідки КДБ СРСР, агент ФСБ РФ) 17 грудня 2019 оприлюднив оригінал агентурної розписки, написаної українським бізнесменом Віктором Пінчуком (зять президента Кучми) про зобов’язання служити КДБ.

Документ Деркач показав на прес-конференції, яку транслював телеканал «112 Україна» (на фото).

«Я зараз руках тримаю оригінал агентурної розписки, яка була написана власноручно Пінчуком. У цій агентурній розписці Віктор Михайлович бере на себе зобов’язання служити Радянському Союзу і КДБ СРСР. Згідно підписці, агентурний псевдонім Віктор Михайлович вибирає „Валерій“. Такий, агент Валерій. Я впевнений, що не кожен з вас тримав у руках підписку агента КДБ, тим більше, олігарха, що фінансує Хілларі Клінтон на виведені з українських банків гроші. Я дам вам таку можливість», — заявив Деркач, передавши документ журналістам.

На сьогодні Андрій Деркач позбавлений громадянства України, внесений до персонального санкційного списку США, йому офіційно оголошена підозра у вчиненні державної зради, суд заочно його арештував, він оголошений у розшук, переховується за кордоном.  

Не можу гарантувати, що на сьогодні архівні матеріали про діяльність агента КДБ Турчинова і агентеси ФСБ РФ Юлії Тимошенко (завербована в липні 1995 року в Москві) збереглися. Коли, як і за  яких обставин вона була завербована читайте у статті «Баронеса брехні» і «слуга олігарха»: що треба знати українцям про Юлію Тимошенко з Володимиром Зеленським» (див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3438/180/131712/).

Після перемоги Помаранчевої революції на вимогу прем’єр-міністра Тимошенко, президент Віктор Ющенко 4 лютого 2005 року призначив Турчинова головою СБУ, який перебував на цій посаді до 8 вересня 2005 року.

За цей час Турчинов мав усі можливості, щоб знищити в архіві СБУ весь компромат на себе і своїх партійних босів Тимошенко і Лазаренка.

Про агентуру ФСБ в Україні читайте в статтях, опублікованих мною в газеті «Україна молода» (10 і 11 вересня 2019 року):

1). «Вони й досі серед нас: колишні агенти КДБ нині працюють на ФСБ і продовжують нести загрозу Україні»;
2). «Агентура КДБ-ФСБ-РПЦ в Україні: чого ми не знали про добре знайомі обличчя» (див. тут:
https://umoloda.kyiv.ua/number/3504/188/137060/

https://umoloda.kyiv.ua/number/3505/188/137126/

https://umoloda.kyiv.ua/number/3505/188/137127/).

Зауважу, що коли я був переведений з викладацької роботи в Академії МВС на оперативну роботу в СБУ, через деякий час я побачив, що компрадорській «еліті» України не потрібна професійна й ефективна контррозвідка. Скажу більше, вона для неї дуже небезпечна. Тому впродовж усієї історії незалежності України над СБУ відбуваються недосяжні для здорового глузду експерименти, навіть, під час війни.

Прочитавши зазначені статті, а також книгу відомого письменника Олександра Михайлюти «Воїни «Антимафії» (Київ, 2021 — на фото) Ви зрозумієте, в якій міцній павутині КДБ-ФСБ була і знаходиться до цього часу Україна. Ви дізнаєтеся хто з президентів України, глав Адміністрації президента, прем’єр-міністрів, членів уряду, керівників МВС і СБУ раніше були таємними агентами КДБ, через яких Москва реалізовувала свою загарбницьку політику, щоб поневолити Україну, зробити її своїм васалом і не допустити вступу України в Євросоюз і НАТО.

Лише завдяки незламності духу і мужності молодого покоління українців, Україна зберегла свою незалежність, веде героїчну боротьбу проти споконвічного свого ворога хижацької Московії.
Україна здобуде Перемогу, знищить Московію і на її уламках утворяться незалежні національні демократичні держави. Я не лише вірю в це, я знаю, що так буде!

Після Перемоги над Московією напишу книгу. Вона буде посвятою моїм мужнім колегам і друзям (офіцерам, депутатам, журналістам), які поруч зі мною безкомпромісно боролися з міжнародною корупцією і мафією. На жаль, багатьох з них уже немає в живих — Олександр Ємець, Юрій Оробець, Анатолій Єрмак, Михайло Сирота, Віктор Мусіяка, Георгій Гонгадзе, Юрген Рот, працівники спеціальних служб по боротьбі з міжнародною організованою злочинністю Німеччини, Угорщини, Італії, Іспанії, Бельгії, Польщі, Швейцарії, Великої Британії, США та  інших країн (прізвища яких я не маю права називати), з якими мені довелося працювати. Світла їм пам’ять, а живим — многая літа!

ФУТБОЛ І БРУДНА ПОЛІТИКА — ОСНОВНЕ ЗАХОПЛЕННЯ ОРБАНА  

У Страсбурзі і Будапешті декілька раз зустрічався з Віктором Орбаном, слухав його різкі антипутінські і антиросійські заяви. Одного разу за кавою розмовляли про футбольне протистояння київського «Динамо і угорського «Ференцвароша» і їх фінал на  Кубок кубків-1975 року, який виграли динамівці з рахунком 3:0.  

Подивіться 4-х хвилинний звіт-відео того матчу і насолодіться  розгромною перемогою України над Угорщиною (див. тут:

"> ).

 

Зауважу, що футбол — основне захопленням Орбана. Одночасно з політичною діяльністю, він грав у клубі третього футбольного дивізіону «Фелчут» (Felcsút FC). Наприклад, у 2001 році через його футбольне тренування у рамках підготовки до національного чемпіонату щотижневе засідання угорського уряду було перенесене з вівторка на п’ятницю. Крім того, Орбан є одним з головних спонсорів свого клубу (питання — звідки гроші?).

Коротко згадаю шлях Орбана у політику, сходження його на саму її вершину. Весною минулого року (2022) після перемоги його партії «Фідес» на чергових парламентських виборах він в п’ятий раз став прем’єр-міністром Угорщини.

Свою політичну діяльність Віктор Орбан (юрист за освітою) почав як засновник партії «Фідес» (Fidesz; абревіатура від FIatal DEmokraták SZövetsége, «Союз молодих демократів»), створеної 30 березня 1988. Він отримав загальнонаціональну популярність виступом 16 червня 1989 на церемонії перепоховання Імре Надя та інших політичних діячів Угорщини, страчених в 1958 році комуністичним режимом, насадженим Угорщині Радянським Союзом, після придушення повстання в Будапешті у 1956 році. У своїй промові Орбан зажадав проведення вільних виборів і виводу «російських» військ з угорської території.

1990 року, на перших виборах у посткомуністичній Угорщині, Орбан був обраний депутатом парламенту (знову обирався в 1994, 1998, 2002, 2006 рр. — саме у ці роки я також обирався народним депутатом України). У 1990 році Орбан став лідером «Фідес», який під його керівництвом було реорганізовано з ліберальної політичної організації (члена Ліберального Інтернаціоналу) в  правоконсервативну партію. З 1995 року партія Орбана офіційно називається Fidesz-MPP (Союз молодих демократів — Угорська громадянська партія). З жовтня 2002 року Орбан, поряд з керівництвом «Фідес», є віцеголовою Європейської народної партії, до складу якої входять консервативні партії Європи.
1998 року, після перемоги «Фідес» на парламентських виборах (партія отримала 44 % голосів виборців) Орбан сформував правоцентристський уряд. У віці 35 років він став наймолодшим прем’єр-міністром у сучасній Угорщині.

На відміну від своїх попередників, Орбан уникав візитів до Москви і часто критикував росію, особливо після приходу до влади путіна. Під час війни в Косово уряд Угорщини (країна уже була членом НАТО) впродовж місяця не пропускав через свою територію російський поїзд з гуманітарною допомогою для Сербії, заявляючи, що на частину вантажу було накладено міжнародне ембарго.

Орбан виступав як прихильник німецької моделі управління, яка передбачає провідну роль прем’єр-міністра в системі влади. Він підсилив роль канцелярії прем’єр-міністра, провів радикальну реформу державного апарату.

Прагнення Орбана до зниження впливу парламенту на політичні процеси при посиленні особистого впливу прем’єра, викликало різку критику з боку опозиції, яка обвинувачувала його в авторитарних тенденціях і прагненні чинити вплив на ЗМІ. У період прем’єрства Орбана Угорщина, разом з Польщею і Чехією, в 1999 році була офіційно прийнята в НАТО.

На виборах 2002 партія Орбана зазнала поразки, і він пішов у відставку. Ліва і ліберальна преса постійно піддавала Орбана жорсткій критиці.

На виборах 2006 року Орбан знову очолив «Фідес» і виступав як основна фігура опозиції уряду соціал-ліберальної коаліції парламенту. На думку політичних експертів, у своїй політичній діяльності він прагне поєднувати консервативну ідеологію і популістську практику.

В 2007 році, будучи в статусі лідера самої великої опозиційної партії, Орбан жорстко критикував угорський уряд за «сліпоту» у відношенні «росту впливу» росії на Угорщину через її енергетичні гігантиі пропонував орієнтуватися виключно на Європу, а не на Москву.

«Те молоде покоління, яке нас підтримує, повинно не допустити, щоб Угорщина стала самим веселим бараком Газпрому!», – заявляв Орбан, відсилаючи прихильників до радянського жарту про те, що Угорщина — самий веселий барак соціалістичного табору.

У 2008 році, ставши прем’єр-міністром, Орбан продовжує жорстко критикувати Кремль, називаючи інші європейські уряди «путінськими маріонетками», а підтримку попереднім головою уряду проекту «Південний потік» — національною зрадою. Засуджує військову агресію росії проти Грузії.

Несподівано в 2009 році все різко змінилося. Критика зовнішньої політики Кремля як і критика на адресу путіна-медведєва  припинилася. Почалася епоха примирення і дружби між Орбаном і путіним, яка переросла у відверту підтримку міжнародної агресивної політики Москви, а Орбан став відкритим агентом політичного впливу воєнного злочинця путіна в Європі.

Що ж могло трапитися з Орбаном, що зробило його не лише  смиренним ягням перед Москвою, а й «диверсантом-шпигуном»  чекіста путіна в Євросоюзі і НАТО?

За моєю конфіденційною інформацією в кінці грудня 2007 року ФСБ росії отримала оперативні дані, що їх «особливо цінний агент» Могилевич має, але приховує від неї, кримінальний компромат на Віктора Орбана та інших політиків Угорщини. Далі — справа техніки, як кажуть, «вправність рук і ніякого шахрайства». Щоб не «засвітити» ФСБ і СЗР, управління по боротьбі з економічними злочинами МВС росії порушило проти Могилевича кримінальну справу за несплату податків.

24 січня 2008 року Останкінський суд Москви видав санкцію на арешт Семена Могилевича та власника мережі парфумерних магазинів «Арбат Престиж», Володимира Некрасова за несплату податків більш ніж на 50 мільйонів російських рублів. У той же день вони були взяті під варту.

 

На фото: міжнародний мафіозі Семен Могилевич

в Останкінському районному суді м. Москви  

Півтора роки Могилевич провів у слідчому ізоляторі і зрозумів, що від чекістів путіна краще нічого не приховувати і дав розлогі свідчення про те, впродовж якого часу, через кого, яким працівникам правоохоронних органів і політикам Угорщини і які суми хабарів він давав за час проживання в цій країні.

В підтвердження правдивості своїх показів «міжнародний мафіозі» добровільно видав касети з відеозаписами, на яких були зафіксовані передачі грошей в конвертах, пакетах, валізах, сумках і хто їх отримував. Зокрема, Могилевич засвідчив, що гроші в конвертах по 10 000 німецьких марок передавав через свою довірену особу, німця Дітмара Клода впродовж декількох років у першій половині 90-х років для одного з будапештських поліцейських начальників Шандору Пінтеру та іншим поліцейським начальникам різного рангу.

Могилевич дав свідчення, що передав через Клода суму в один мільйон німецьких марок депутату угорського парламенту, лідеру партії «Фідес» Віктору Орбану під час парламентських виборів весною 1994 року. Для звіту про передачу грошей Клод у себе на квартирі робив відеозаписи, які віддавав йому (Могилевичу).
За свідченнями «міжнародного мафіозі» і «особливо цінного агента» КДБ-ФСБ-СЗР, великі суми готівки він неодноразово передавав Орбану і через інших осіб.

Свідчення Могилевича експерти неодноразово перевіряли на поліграфі (так званому детекторі брехні). Висновок — Могилевич говорить правду.

24 липня 2009 року (через півтора роки) «міжнародний кримінальний авторитет» Могилевич був звільнений з-під варти на підписку про невиїзд. Проте ще впродовж майже двох років він для «страховки» «висів» на гачку у слідчих.
Лише 18 квітня 2011 року кримінальна справа по звинуваченню Некрасова і Могилевича була закрита за відсутністю складу злочину.

У жовтні 2009 року ФБР США оголосило Могилевича одним із десяти найбільш розшукуваних міжнародних злочинців.

СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ ЮРГЕНА РОТА…

Через 2-3 місяці після афінської міжнародної конференції по боротьбі з організованою злочинністю (1997 р.) мене в Києві розшукав відомий німецький журналіст Юрген Рот, який займався розслідуванням російської організованої злочинності. Він передав мені вітання і візитку від працівника Федерального управління кримінальної поліції (ВКА) Німеччини, який брав участь у афінській конференції і його прохання допомогти Роту у зборі інформації про російську і українську мафію.

Звичайно, що я допоміг німецькому журналісту. Підібрав йому публікації в українських газетах про організовану злочинність і корупцію у вищих ешелонах влади, дав копії своїх депутатських звернень і запитів з цих питань, копії окремих документів, які уже були опубліковані у пресі. Юрген Рот записав зі мною декілька інтерв’ю. Окрім того, надав йому інформацію, яку отримав на конференції в Афінах про зв’язки німця Дітмара Клодо з українсько-російським мафіозі Могилевичем, корумпованими працівниками поліції та політиками Угорщини, яким Клодо передавав гроші від Могилевича.

Юрген Рот подарував мені з дарчим підписом свою книгу «Росія — мафія», яка вийшла в 1996 році («Die Russen– Mafia»). Між нами склалися приятельські, довірливі стосунки.

Ми неодноразово зустрічалися в Мюнхені, Франкфурті-на-Майні, де він жив, а також в Києві, коли Юрген приїздив в Україну. Обмінювалися інформацією про міжнародну мафію і корупцію, про злочинні авторитарні режими путіна-януковича, паралельно вели розслідування Смоленської авіакатастрофи і незалежно один від одного прийшли до висновку, що літак президента Леха Качинського був підірваний спецслужбами росії.

Детально про це в статтях:

«Літак з президентом Польщі Качинським був підірваний термобаричним зарядом. Тих, хто вижив — пристрелили. Розслідування Григорія Омельченка (див. тут: https://ukrreporter.com.ua/videogalereya/litak-z-prezydentom-polshhi-kachynskym-buv-pidirvanyj-termobarychnym-zaryadom-tyh-hto-vyzhyv-prystrelyly-rozsliduvannya-grygoriya-omelchenka.html).

2). “Я звинувачую путіна в організації теракту проти президента Польщі Качинського" (див. тут: https://www.uacenter.media/poland-and-ukraine-realities-and-prospects/125677-grigor-y-omel-chenko-ya-zvinuvachuyu-put-na-v-organ-zac-teraktu-proti-prezidenta-pol-sch-kachins-kogo.html).

Останній раз зустрілися в Києві під час Революції Гідності в січні 2014 року. По ньому було видно, що він хворіє, виглядав дуже схудлим. Більше двох годин спілкувалися в одному з столичних кафе. Було що згадати, про що поговорити і чим поділитися. Я подарував Юргену свою книгу «Літак для президента» (2012), а також передав йому матеріали про злочини, вчинені Януковичем і його оточенням, та загадкові смерті понад тридцяти генералів, які були співучасниками або свідками злочинів, скоєних путіним.

Юрген Рот повідомив, що пише чергову книгу «Брудна демократія», у якій збирається розповісти як Могилевич в 90-х роках корумпував угорських чиновників і політиків, які зараз займають найвищі посади в угорському уряді. Наприклад, Орбан — прем’єр-міністр,  його друг Шандор Пінтер — міністр внутрішніх справ.

Усміхаючись Юрген подякував мені за те, що на першій нашій зустрічі я дав йому прізвище німця Дітмара Клодо, який за дорученням Могилевича передавав гроші для підкупу Орбана, Пінтерата та інших. Юрген сказав, що йому вдалося знайти підхід до Клодо і «розколоти» його на «вбивчу» інформацію.

Пообіцяв приїхати до Києва, коли вийде книга і подарувати… Книга вийшла, але він не приїхав. У вересні 2017 року Юргена Рота не стало — після важкої хвороби він помер. Світла пам’ять світлій і мужній людині…

ВАЛІЗА З МІЛЬЙОНОМ НІМЕЦЬКИХ МАРОК ДЛЯ ВІКТОРА ОРБАНА…

Пропоную вашій увазі письмові свідчення (так званий афідевіт), які офіційно дав і підписав Дітмар Клодо15 червня 2016 року (на фото).

Дітмар Клодо в Будапештському суді 

Процитую афідевіт Клодо мою оригіналу (яким він був  опублікований): «В девяностых годах я жил в Будапеште, где занимался консалтингом и был владельцем частной охранной компании SAS. В Будапеште я познакомился с известным бизнесменом Семеном Могилевичем. Между нами возникли доверительные отношения, отчасти потому, что мы оба были иудеями. Из-за этих близких доверительных отношений он поручил мне в середине девяностых годов, это было в период между 1993 и 1996 годами, передавать деньги различным лицам.

Один из них был человеком по имени Шандор Пинтер (нинішній міністр внутрішніх справ Угорщини Авт.). В то время я знал о нем только, что он был какой-то большой чин в полиции и, конечно же, что он работал на г-на Могилевича. Я познакомился с ним официально позже, когда он ушёл из полиции. Это было в 1996/97. Семен Могилевич попросил меня передать ему деньги, что я и сделал.

То, что это были влиятельные люди, было для меня ясно. Для меня Шандор Пинтер был тогда только одним из многих коррумпированных лиц, которым я передавал конверты от имени Могилевича. Я принимал его и других людей в моем доме по адресу Meggy Uca 19, в 3-м районе Будапешта. Они брали деньги в конвертах.

Это были по 10 000 немецких марок. Так продолжалось до 1996 года, а позже эти операции шли уже через кого-то другого. Один раз, это было весной 1994 года незадолго до парламентских выборов, переводчик Могилевича принес мне чемодан, где было около миллиона марок.

Он предназначался для молодого человека. Но этот молодой человек не хотел заходить в мой дом. Я сказал ему: «Слушайте. У меня есть чемодан с этими чертовыми деньгами. И я не собираюсь выходить с этим чемоданом на улицу. Так что, если вы отказываетесь, то я передаю это господину Могилевичу, и пусть он заберет с собой чемодан с миллионами. Мне все равно».

И он все-таки поднялся ко мне вместе с еще одним пожилым джентльменом, и я принес чемодан с деньгами.

Кто это был, мне в то время было неинтересно. Только после парламентских выборов я понял, что молодым человеком был Виктор Орбан из «Фидес» (партія, яку очолював Оробан Авт.). Могилевич назвал это «поворотным вкладом в предвыборную кампанию». Среди других лиц, которые регулярно забирали свою лепту, среди других были также Тонхаузер Ласло, тогдашний глава отдела организованной преступности в Будапештской полиции; Шандор Иштван, старший следователь полиции; Юст Ласло, влиятельный человек в средствах массовой информации.

Основной причиной, почему именно я должен был передавать эти деньги, было то, что у меня не было ничего общего с русскими, и в качестве председателя международной секции независимой венгерской торгово-промышленной палаты меня воспринимали довольно серьезно. Я заявляю под страхом наказания за лжесвидетельство, что я сообщил правду. 06/15/2016, Регенсбург» (місто у Німеччині, земля Баварія Авт.).

На фото: «Молодой человек из «Фидес» Віктор Орбан на початку політичної кар’єри 90-х років…

Зауважу, що реальною причиною, чому передача конвертів з грошима угорським політикам мала обов’язково відбуватися на квартирі у Клодо, а не на вулиці, були не його побоювання за збереження коштів. Процес передачі грошей дома у Клодо знімала «для страховки» прихована камера, а касети з відзнятими плівками передавались Могилевичу.

Дітмар Клодо також дав інтерв’ю австрійському телеканалу ORF, де заявив, що в 90-ті роки Шандор Пінтер щомісячно отримував по 10 тис. дойчмарок від Могилевича, щоб «угорська поліція закривала очі на його махінації з Україною і росією», в той час коли основний офіс міжнародного мафіозі знаходився в Будапешті.

Угорський політик Балінт Мадьяр, автор відомої книги «Посткомуністична мафіозна держава на прикладі Угорщини», яка викривала корупційні схеми, заявив, що про зв’язки Пінтера з Дітмаром Клодо було відомо і раніше: «Ми підозрювали про ці зв’язки ще в 90-ті. В 1998 році партія «Вільні демократи» навіть проводила пресконференцію з приводу корупційних зв’язків Шандора Пінтера з Дітмаром Клодо».

Сподіваюся, Ви тримаєте в думці і не забули, коли, де і яка подія відбулася у житті Орбана — «самого активного критика путіна в Європі», що так круто змінила його позицію щодо вбивці путіна і власну геополітичну орієнтацію?

Це трапилося через чотири місяці після того, як Могилевич, давши свідчення про корупціонера Орбана, був звільнений із слідчого ізолятора на волю 24 липня 2009 року.

Після цього 21 листопада 2009 року прем’єр-міністр росії путін запросив прем’єр-міністра Угорщини, лідера партії «Фідес» Віктора Орбана на з’їзд партії «Єдина Росія», який проходив у Санкт-Петербурзі. Коло замкнулося, останній пазл у цій детективно- вербувальній історії з Орбаном зійшовся…

Що було далі, думаю, зрозуміло не лише початківцю оперативнику спецслужби будь-якої країни, а й тим, хто знайомий з розвідувальною і контррозвідувальною роботою по фільмам і книжкам.
Після перегляду «документального кіно», на якому зафіксовано як молодий Віктор Орбан неодноразово отримує в чемодані і сумках  німецькі марки, ознайомлення з відео свідченнями Могилевича, задушевної розмови з російськими чекістами — прем’єр-міністром путіним і директором ФСБ Бортніковим про варіанти найближчих політичних (і не тільки) перспектив Орбана, «наш угорський клієнт», як кажуть в таких випадках, «дозрів». Для вербовки Орбана чекісти путін і Бортніков використали самий ефективний вербувальний метод — «батіг і пряник».

Так, на мою думку (як начальника відділу військової контррозвідки в минулому), відбулася вербовка прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана як агента політичного впливу путіна. По суті, Орбан став «політичним диверсантом-шпигуном» чекіста  путіна в НАТО і Євросоюзі!

На зустрічі були обговорені питання про закупівлю російських енергоносіїв (газ, нафта) та інші фінансово-економічні проекти, які були вигідні росії і Орбану для особистого збагачення (треба було думати про майбутнє п’ятьох своїх дітей). Були обговорені також політичні плани Угорщини щодо України на Закарпатті.

Яка провокативна і сепаратистська політика проводиться угорським урядом Орбана на Закарпатті в Україні, загально відома,  розповідати не буду, знайдете в Інтернеті. 

Після зустрічі з чекістами путіним і Бортніковим «самий антиросійський і антипутінський європейський політик» Віктор Орбан несподівано став великим другом путіна і прихильником його міжнародної політики.
12 та 25 квітня 2010 пройшли два тури парламентських виборів, на яких Угорський громадянський союз («Фідес») отримав більше двох третин місць у законодавчому органі республіки (263 мандати з 386-ти), забезпечивши собі, таким чином, абсолютну більшість. Консерватори з «Фідес» зможуть без будь-чиєї підтримки вносити зміни до законодавства, у тому числі і до конституції.

Лідер громадянського союзу Віктор Орбан, коментуючи результати виборів, заявив, що угорські виборці зробили справжню «революцію», яка покладе кінець «злидням і розпачу», у яких перебуває країна.

Опоненти Орбана і спостерігачі звернули увагу на надзвичайно великі кошти, які партія «Фідес» потратила на рекламу на парламентських виборах, які забезпечили їй велику перемогу — конституційну більшість у парламенті.

В опозиційній пресі звучали звинувачення, що це гроші Москви, які вона виділила Орбану на вибори, щоб він міг впроваджувати політику путіна.

29 травня 2010 Віктор Орбан знову став прем’єр-міністром Угорщини, діставши схвалення право-центристської коаліції: за його призначення голосував 261 депутат.

Під час російської агресії Віктор Орбан у травні 2014 року висловився щодо суверенних форм захисту і гарантій прав угорської національної меншини в Україні, зокрема в контексті подвійного громадянства та «колективних прав» на «автономію», чиє широке тлумачення є полем для спекуляцій і сепаратизму.

Українське МЗС в свою чергу засудило такі висловлювання: «Оприлюднені слова угорського прем’єр-міністра є ані слушними, ані доречними, особливо в час агресії росії проти України та послідовних намірів кремлівського керівництва перекроїти нашу державу та підірвати національний мир і порозуміння».

З самого початку повномасштабного вторгнення Московії в Україну в Угорщині приймали українських біженців, але активно допомагати у боротьбі з агресором Орбан не поспішає. Його уряд заявив, що не постачатиме Україні зброю, а також не хоче відмовлятися від російських нафти та газу, аби «не платити ціну війни”.

За логікою бариги Орбана — хай і далі гинуть українські діти і мирне населення. За даними фонду ООН ЮНІСЕФ, оприлюдненими у квітні ц. р., з початку повномасштабного російського вторгнення в Україні загинула щонайменше 501 дитина  і майже 1 000 дістали поранення різної тяжкості. Це лише підтверджена ООН кількість жертв і поранених. Справжня цифра, ймовірно, набагато вища, а втрати для постраждалих сімей неймовірні, - заявили виконавча директорка фонду ООН ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Орбан, скільки ще крові українців тобі потрібно, що ти нарешті напився?! У тебе ж п’ятеро дітей і онуки!

Політичне керівництво Угорщини на чолі з продажним Орбаном відзначилося не лише блокуванням санкцій та відмові у постачанні зброї, а й особливим цинізмом. Після того, як російські нацисти-окупанти втекли з Київщини й весь світ жахнувся від звірств, які вони там вчинили, глава угорського уряду засумнівався у їхній правдивості, повторюючи риторику Кремля, що це постановочні кадри.

Окрім того, за інформацією РНБО, в Угорщині заздалегідь знали про те, що росія планує напад на Україну. Орбан і путін мали власний зухвалий план — Московія захоплює Україну, а Угорщина — українське Закарпаття. Однак здійснитися йому не судилося завдяки героїзму ЗСУ і масовому супротиву українців, навіть неповнолітні і люди зовсім похилого віку взялися за зброю і почали захищати Україну.

Було очікувано, що з початком обговорення шостого пакета санкцій проти росії, який включає ембарго на російські енергоносії, уряд Орбана його не підтримає. Намагаючись задовольнити путіна, його лакей Орбан зробив Угорщину “головним болем” для ЄС.

Згодом Орбан почав торгуватися з Євросоюзом, нібито погодившись на ембарго в обмін на компенсацію. Якщо спершу він вимагав 750 мільйонів євро, то потім як рекетир суму збільшив до 15 – 18 мільярдів євро (пригодився досвід вимагання грошей у мафіозі Могилевича).

Під тиском та шантажем Угорщини ЄС змушений був зробити виняток у санкційному пакеті, оскільки тривалий час Орбан блокував рішення щодо шостого пакету санкцій проти росії. Тому Угорщину звільнили від нафтового ембарго.

До санкційного списку ЄС був включений патріарх РПЦ кіріл (владімір гундяєв — агент КДБ СРСР під псевдонімом «Михайлов») як співучасник воєнної агресії проти України. Рішення про запровадження санкцій проти кіріла схвалили посли всіх 27 держав-членів ЄС і що найцікавіше, лідери цих країн,- заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

Проте в останній момент ЄС виключив кіріла з пакету санкцій проти росії через позицію Орбана. Він заявив, що не підтримує запровадження санкцій проти кіріла, оскільки «це поставить під загрозу релігійну свободу» (ну, що тут можна сказати Орбану, окрім одного слова — ідіот! До чого тут «релігійна свобода?!).

Така заява прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана є цинічною кривавою маніпуляцією. Він відверто покриває диявола в рясі кіріла — співучасника воєнних злочинів та злочинів проти миру, людства і людяності, вчинених спільно з серійним вбивцею путіним і його військами, яких, як патріарх РПЦ, благословив на воєнну агресію проти України, вбивства цивільних людей та гвалтування жінок, дівчат, дітей…

Габріелюс Ландсбергіс заявив, що він буде добиватися, щоб кіріл  був включений у сьомий пакет санкцій ЄС проти Росії.

Сьогодні вся влада (законодавча і виконавча) в Угорщині сконцентрована в руках однієї особи — прем’єр-міністра, лідера партії «Фідес» (Угорський громадянський союз) Віктора Орбан, який утворив уряд з особисто відданих йому осіб (як свого часу Кучма, янукович, лукашенко, путін, а тепер — Зеленський).

Застерігаю угорців і керівників країн-членів ЄС і НАТО — Орбан скочує Угорщину, яка є членом Євросоюзу і НАТО, до авторитарного фашистського режиму, як це зробили лукашенко і путін за понад 20 років свого правління в Білорусі і росії.

Орбан, його друг, міністр внутрішніх справ Шандор Пінтер та інші угорські політики знаходяться на гачку кримінального компромату у президента росії  путіна. Ймовірність того, що Орбан і Пінтер завербовані спецслужбами росії як таємні агенти дуже висока, майже стовідсоткова.

Те, що Віктор Орбан сьогодні є агентом політичного впливу Кремля в НАТО і ЄС — це доконаний загально відомий факт!

Повторюю, це сталося після візиту прем’єр-міністра, лідера партії «Фідес» Віктора Орбана до росії на з’їзд партії «Єдина Росія» у листопаді 2009 року, його зустрічі з путіним і директором ФСБ Бортніковим, де і відбулася вербовка Орбана як агента політичного впливу Москви.

За прем’єрства Орбана Угорщина повністю лягла під росію і стала її союзником в агресії путіна проти України.

Національна асамблея Угорщини (однопалатний законодавчий орган — парламент) включає 199 депутатів, обраних на чотири роки у квітні 2022 року. Більшість парламенту складають депутати партії Орбана «Фідес» — 117.

Спікер парламенту Ласло Кевер (член партії «Фідес») образливо висловився на адресу президента України Володимира Зеленського — президента країни, Збройні сили якої своїми життями рятують Європу, в тому числі і угорців, від москальської нацистської чуми. Кевер уже не пам’ятає, що з угорцями зробили «російські війська» в 1956 році. Газпромівське і нафтове бабло, мабуть, мізки залило…

Шляхом маніпуляцій і брехні Орбан активно намагається не зіпсувати стосунки з ЄС і водночас всіляко продовжує підтримувати Москву і воєнного злочинця путіна щодо якого Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт.

Запровадження надзвичайного стану в Угорщині було частиною загального плану Генштабу росії на розпорошення ЗС України на різних напрямках, щоби наші війська не змогли ефективно оборонятися на найгарячіших ділянках українсько-російського фронту.

Доки ЗСУ, хоча й важко, але успішно блокували атаки російських військ на початку повномасштабного вторгнення, угорська армія і її  спецслужби нагнітали і чинили провокації вздовж лінії кордону і на території Закарпатської області.
Окрім цього, Орбан категорично відмовляється постачати зброю в Україну і не хоче підписувати санкції проти росії щодо накладення ембарго на її енергоносії (газ і нафту).

Політичному керівництву України (президенту, парламенту, уряду) необхідно позбутися всіх ілюзій щодо Орбана, його уряду і парламенту і зайняти до них жорстку принципову позицію як по відношенню до російського корабля без будь-яких загравань і умовлянь.

Нагадаю, що ще до початку війни уряд Угорщини вирішив виставити війська вздовж кордону з Україною. Офіційна мета звучала як захист від неконтрольованого напливу біженців та проти спроб перетнути кордон збройним формуванням.

Насправді у Орбана була зовсім інша мета. В разі успішного наступу російських військ армія Угорщини мала захопити наше Закарпаття. Звісно, про це ніхто в уряді Орбана в слух не говорив, але факти свідчать саме про це.

Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов заявив, що Угорщина знала про підготовку нападу на Україну.

Про це він сказав 2 травня 2022 року в ефірі телемарафону

#UAразом (див. тут: ">).

 

"Угорщина відкрито заявляє про свою співпрацю з російською федерацією. Більш того, вона була заздалегідь попереджена путіним про те, що будуть напади на нашу країну. Ви бачили її позицію", - заявив Данілов.

За його словами, в Угорщини були плани на частину території України.

"Вона чомусь вважала, що зможе забрати свою частину території. Цього не буде ніколи. Ну побачимо, які наслідки після цієї війни будуть для цієї країни", - підкреслив секретар РНБО.

 

Зауважу, Орбан за московським сценарієм регулярно нагнітає  ситуацію довкола угорської спільноти в Україні, зокрема щодо нібито утисків на право спілкування угорською мовою; надання громадянам України угорського громадянства; блокування вступу нашої країни до НАТО та ЄС. 

Окрім того, я отримав конфіденційну інформацію про те, що у разі захоплення путіним Києва, війська Угорщини вторглися б у Закарпаття України, окупували б його і фейковим референдум оголосили б про приєднання Закарпаття до Угорщини (за кремлівським сценарієм анексії Криму). Цю інформацію я передав в РНБО.

Зауважу, що якби росія прорвалася до Придністров’я, то тоді можна було б очікувати й спроби захоплення Закарпатського регіону. Причин подібних дій угорського уряду, на думку експертів, кілька. Перша — змусити росію заплатити за свою лояльність. Друга — шантаж України, ЄС та НАТО. Орбан заробляє на чужому горі, на людських життях українців.

Восени минулого року Орбан прийшов на матч чемпіонату світу з футболу за участю рідної збірної у фанатському шарфі з картою "Великої Угорщини", на якому окремі території Австрії, Сербії, Словаччини, Хорватії, Румунії та України входять до складу  Угорщини, що стало причиною масштабного міжнародного скандалу

Довідка. Частина територій зазначених країн, які зображені на шарфу Орбана, були складі Австро-Угорської імперії. На цих землях до Першої світової війни панувала Угорщина. Але після поразки і укладення Тріанонського договору 4 червня 1920 року Угорське Королівство втратило ці території.

"Прем'єр-міністр Угорщини — в шарфі з картою "Великої Угорщини". Як заспокійливо для сусідів Угорщини", - прокоментував ситуацію депутат Європарламенту Даніель Фройнд.  

 

Фото: Орбан у шарфі з "Великою Угорщиною" / скриншот з відео

Речник МЗС України Олег Ніколенко на особистій сторінці на Facebook написав: "Пропаганда в Угорщині ідей ревізіонізму не сприяє розвитку українсько-угорських відносин. У МЗС України буде запрошений угорський посол, до відома якого буде доведена неприйнятність вчинку Віктора Орбана".

За словами Ніколенка, Україна також очікує офіційних вибачень від Угорщини. Будапешт має спростувати посягання на територіальну цілісність нашої держави. Угорського посла викликали. Вибачень не було.

Не залишили без уваги провокаційну витівку Орбана і в Румунії, МЗС якої передало послу Угорщини в Бухаресті "тверде несхвалення" такого вчинку угорського політика.

"Подібний жест знаходиться в очевидному контрасті з атмосферою відкритості і відновленням двостороннього діалогу з нагоди недавніх консультацій, які румунський міністр закордонних справ провів у Будапешті як з угорським колегою, так і угорським прем'єром", - йдеться в повідомленні МЗС Румунії.   

 

МЗС України прокоментувало висловлювання Орбана про те, що припинення надання Україні допомоги Сполученими Штатами Америки призведе до завершення війни. У заяві зазначалося, що висловлювання прем’єр-міністра Угорщини демонструють патологічну зневагу до України та українського народу, який протистоїть російській агресії, а також його власну політичну короткозорість.

Наголошувалося, що поразка України у війні, до якої Орбан непрямо закликає, призвела б до прямої загрози російської агресії для Угорщини та угорців.

У програмі пропагандистки Скабєєвої «60 хвилин» підсумки зустрічі путіна і його диверсанта-шпигуна в Євросоюзі і НАТО Орбана 1 лютого 2022 року підбивають ось такою «жартівливою» картинкою. На ній чекіст путін і його агент Орбан п’ють шампанське «за Україну» — і роблять це «не чокаючись», тому що Україна для них… уже вмерла. Забавно, правда?

Х*Й вам в горло по самі помідори, а не Україну! Вип’ємо НЕ  ЧОКАЮЧИСЬ за Вітю і Володю, земля їм скловатою…

ВИСНОВОК. Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан всіляко підтримує загарбницьку політику воєнного злочинця президента російської федерації путіна.

З перших же днів повномасштабного російського вторгнення Орбан публічно виступає проти санкцій проти росії. При цьому він публічно заявив, що Україна не зможе перемогти Росію з нинішньою стратегією підтримки НАТО, що викликало хвилю негативу на його адресу. 

Крім того, Орбан відкрито виступив проти змішання європейських і неєвропейських рас і заявив про перевагу угорців. За його словами, країни, де таке відбувається, "більше не є націями", що викликало масове обурення опозиційних партій і ряду європейських політиків. В інтерв’ю Bloomberg, коментуючи агресію росії проти України, Орбан цинічно заявив, що неважливо хто до кого вторгся.

«Ви правильно сказали, що росія вторглася в Україну. Але питання не в тому, хто до кого вторгся, питання у тому, що буде наступного ранку. Наступного ранку, і це є фактом, помре ще більше і більше людей. Немає шансів для перемоги…», – сказав він.

Угорський прем’єр переконаний, що Україна не здатна виграти війну – «не може бути перемоги для бідних українців на полі бою».

 

У МЗС України так відреагували заяву нациста-фашиста Орбана:
«В Кремлі мають радіти: глава угорського уряду зняв відповідальність росії за її агресію проти України. Ті ж самі європейські політики стверджували минулого року, що Україна не має шансів протриматися більше, ніж 72 години. Вони помилилися тоді, помиляються і зараз. На відміну від прихильників капітуляції перед ворогом без опору, українці продовжать боротися до повного звільнення своїх територій від російської окупації», – написав речник МЗС Олег Ніколенко у фейсбуці.

За його словами, це є єдиним шляхом не лише для відновлення миру в Україні, але і ґарантування безпеки всієї Європи. «Тому зараз критично важливо об’єднати зусилля задля того, аби Україна мала все необхідне для пришвидшення поразки росії», – додав представник МЗС.

Зазначена проросійська діяльність і неодноразові заяви прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан дають підстави зробити висновок:  Орбан є нацистом-фашистом і співучасником злочину агресії, вчиненого путіним і його рашистським режимом проти України. Обран підлягає притягненню до відповідальності Міжнародним Кримінальним Судом в Гаазі на рівні з путіним, лукашенком і керівниками Ірану. 

Чи терпітимуть й далі вибрики Орбана керівники країн-членів Європейського Союзу і НАТО — час покаже. Але явна промосковська політика і дружба Орбана з  воєнним злочинцем путіним вже починають набридати багатьом європейським політикам.

Одночасно привертаю увагу президента Зеленського і керівників українських спецслужб до матеріалів міжнародного розслідування про те, як Швейцарія, Італія та Німеччина допомагали путіну виробляти сучасну зброю в обхід санкцій.

Про це йдеться в розслідуванні Ради економічної безпеки України (РЕБ) спільно з міжнародною розвідувальною спільнотою InformNapalm (див. тут: https://lb.ua/news/2023/01/24/543537_desyatki_kompaniy_zi_shveytsarii.html).

У політичного керівництва членів-країн НАТО і ЄС є способи як московського агента продажного Орбана поставити на місце і відправити туди, де «Макар телят не пас». Що це таке, добре знає його тезка Янукович – мав туди три ходки…

Орбан повинен добре пам’ятати (тоді йому було 26 років), що  трапилося в сусідній Румунії з  комуністичним диктатором Чаушеску і його дружиною 25 грудня 1989 року (на Різдво Христове).

Щоб не забував, нагадую і рекомендую Орбану і його друзям путіну, кірілу і лукашенку вранці і ввечері перед сном дивитися це відео і фото:

1). ">.

2). "> (щоб подивитися,  необхідно увійти в аккаунт: момент розстрілу подружжя Чаушеску).

На фото: момент розстрілу подружжя Чаушеску 25 грудня 1989 року о 12:57 біля стіни солдатського туалету через 10 хвилин після оголошення вироку революційним військовим трибуналом  

 

Сподіваюся, що Орбан пам’ятає, що зробили повстанці з лівійським диктатором  Муаммаром Каддафі — другом путіна і в якому  переляканому стані і психічному шоці перебував після цього московський бункерний фюрер.

З етичних міркувань виставляти в статті фото як терзали і стратили Каддафі не буду. В інтернеті Орбан може знайти їх сам.

Проте рекомендую зазначеній трійці (орбан, путін і лукашенко)  вранці і ввечері перед сном дивитися ще одне відео «Смерть диктатора: останні дні тирана Муаммара Каддафі» (див. тут: ">).

СВЯТИЙ ПРЕСТОЛ НА СЛУЖБІ У АНТИХРИСТА пУТІНА

Кажуть: "політика — брудна справа". Цей вислів не новий, родом він ще із Середньовіччя, підтверджується реаліями сьогодення. Обман, подвійні стандарти, егоїзм, лукавство, грошолюбство — це лише початок довгого переліку "болячок", якими заражена політика і релігія усіх без винятку країн світу.

Приведу наглядний приклад. У червні 2015 року папа Римський Франциск після окупації росією Криму і частини Донбасу прийняв у Ватикані кремлівського кривавого карлика путіна, руки якого уже були по лікті в крові вбитих його військовими дітей, жінок, мирних жителів Чечні, Грузії, Сирії, України, пасажирів малайзійського літака.

На фото: зустріч папи Римського і воєнного злочинця путіна, якого понтифік нагородив медаллю "Ангел миру", червень 2015 р.

Понтифік вручив серійному вбивці, воєнному злочинцю путіну медаль "Ангел миру", яка, за словами Франциска, "має здатність вигравати всі війни і створювати солідарність між націями",- повідомляє "Religion News Service".

Під час зустрічі, яка тривала приблизно 50 хвилин, понтифік і президент-вбивця зійшлися на думці, що для стабілізації ситуації на Донбасі необхідно відновити атмосферу діалогу між сторонами конфлікту, під час якого російські війська і їх найманці вбили понад 14 тисяч мирних жителів України. Але про ці жертви папа Римський їх вбивці путіну, який стояв перед ним, чомусь не нагадав…

Згадайте провокаційну ідею Ватикану, щоб у Страсну п’ятницю, 15 квітня 2022 року, у Римі під час традиційного хресного ходу хрест символічно несли українка та росіянка, які переїхали до Італії два десятиліття тому. Вони повинні були озвучити тези про "братні народи" і "дві братські країни".

Ця провокація папи Римського викликала масове обурення і гнів українців по всьому світу.

Посольство України у Ватикані зазначило, що воно розуміє та поділяє загальну стурбованість в Україні і багатьох інших спільнот щодо цієї неоднозначної ідеї та прораховує, які можуть бути негативні наслідки.

Очільник УГКЦ Святослав (Шевчук) вважає що такий сценарій Хресної дороги, де об'єднують Україну і Росію, ображає українців.

"Вважаю таку ідею невчасною, двозначною та такою, що не враховує контекст військової агресії Росії проти України. Для греко-католиків України тексти і жести цієї Хресної дороги є незрозумілими, а навіть образливими, особливо в контексті очікуваного другого, ще більш кривавого наступу російських військ на наші міста і села. Знаю, що і наші брати римо-католики поділяють ці думки та переживання", — сказав Святослав.

Цю провокаційну ідею папі Римському (за моєю конфіденційною інформацією) через свою агентуру підкинули спецслужби росії за наказом путіна. Пантифіку довели до відома, що це прохання вбивці путіна, якого той удостоїв нагороди "Ангел миру".

Оскільки ця провокація набула великого міжнародного скандалу папа Римський змушений був прислухатися до обурливих настроїв українців по всьому світу і прохання Києва. Текст про "примирення братських народів" скасували.

Про це повідомив посол України у Ватикані Андрій Юраш.

"До аргументів української сторони (а офіційна заява і відповідна нота посольства України при Святому Престолі була першою у ряду інших подібних звернень) поставилися в Апостольській Столиці з увагою: замість запланованого розлогого тексту, в якому мала звучати теза і про "братські народи", було запропоновано помолитися в тиші", — зауважив він.

Як бачите, навіть на самому високому церковному рівні, як Святий Престол Ватикану, політика брудна. Вона робиться руками тих, до яких "липнуть" мільйони доларів, євро або, якщо щось потрібно зробити на прохання сильних світу цього...

Історії про сумнівні фінансові оборудки Інституту релігійних справ Ватикану (ІРС, він же банк Ватикану), не безпідставні, а деякі навіть добре задокументовані. У минулому році в Римі розпочався судовий процес щодо фінансового шахрайства, якому фігурують 10 осіб Ватикану, в тому числі і 73-річний кардинал Анджело Беччіу, якого судять за фінансові злочини. В оприлюдненій офіційній інформації вказано, що Ватикан володіє понад 5000 об’єктів нерухомості, з них 1120 знаходяться за кордоном (не враховуючи посольств по всьому світу) з придбаннях яких були вчинені мільйонні розкрадання, вимагання і фінансові афери (детальніше у статті "У Ватикані починається гучний судовий процес щодо фінансового шахрайства",26.07.21, див. тут: https://www.eurointegration.com.ua/news/2021/07/26/7125870/).

За плечами утаємниченого ватиканського банку ІРС — і співробітництво з нацистами Німеччини, і справа Іран-Контрас, і партнерство з колумбійськими картелями. Про мільярди російської мафії, які, буцім-то, "зависли" там за допомоги адміністрації Обами, теж свого часу писалося багато.

Хто бажає детально ознайомитися з зазначеним фактами щодо Ватикану і про папу Римського, читайте статтю Олексія Кафтана "Мизамир і нерухомість. Чому Ватикан не називає росію агресором (Пояснення сантиментів нинішнього понтифіка до росії можна шукати в його лівацькому минулому але, схоже, причина куди прозаїчніша — гроші)". Див. тут: https://www.dsnews.ua/ukr/world/mizamir-i-neruhomist-chomu-vatikan-ne-nazivaye-rosiyu-agresorom-14042022-457392

ВАТИКАН НА ГАЧКУ У ЧЕКІСТА пУТІНА

Папа Римський Франциск ніколи НЕ називав Росію агресором, Путіна воєнним злочинцем, не говорить хто напав на Україну, хоча каже, що вона має право на самооборону, але при цьому виступає проти надання зброї Україні для самозахисту, що де-факто означає дозвіл на те, аби Зло — від якого не має як боронитися — запанувало над людьми.

У недавньому інтерв’ю італійській пресі понтифік прямо заявив, що НАТО могло "спровокувати" Москву на напад на Україну. В МЗС Польщі відреагували на такі слова і відзначили, що вони виглядають "дивно".

На фото: Понтифік Франциск і російський комуніст Дорохін з 

георгіївськими стрічками (бант "колорадка")

8 травня 2016 року папа Франциск з гордістю носив георгіївську стрічку (бант "колорадка"), яку йому під час аудієнції одягнув депутат російської Думи від компартії Павло Дорохін.

Під час спілкування з вірянами 6 квітня минулого року папа Францис к розгорнув прапор України, який йому передали з Бучі. "Цей прапор прибув з війни, саме з цього багатостраждального міста Бучі", - сказав понтифік.

Він наголосив, що свіжі новини про війну в Україні, замість того, щоби приносити полегшення та надію, засвідчують натомість нові звірства, як от різанина в Бучі.

"Дедалі жахливіші жести жорстокості, скоєні також і проти цивільного населення, безборонних жінок і дітей. Це жертви, невинна кров яких взиває до неба та благає: "Нехай буде покладено край цій війні! Змусьте зброю замовкнути! Нехай більше не сіється смерть і руйнування!", – закликав папа Римський.

Мій коментар. Знаючи хто вчинив різанину, гвалтування мирного населення в Бучі, понтифік Франциск, високопарно говорячи про "жертви, невинна кров яких взиває до неба…", НЕ назвав імен вбивць цих жертв — путіна ("ангела миру") і його військових — виродків-нелюдів, які з георгіївськими стрічками вчинили "жахливі жорстокості проти цивільного населення, безборонних жінок, дітей…" Чому?!

Коли ж Москві почало дуже "підгоряти" і Путін провалив другий етап своєї військової операції по "денацифікації України", папа Римський звернувся до світових лідерів з закликом врятувати Путіна від поразки — "припинити вогонь" і "не губити людство", повідомляє Vatican News.

Наведу дослівно фрагменти його заяви, щоб ви самі переконалися в блюзнірстві пантифіка — рятівника серійного вбивці, воєнного злочинця путіна.

"На людство знову обрушився жах війни, яка є запереченням Божої мрії: народи воюють і вбивають один одного, люди виганяються зі своїх будинків замість того, щоб зближуватися", - заявив папа Римський Франциск.

Мій коментар. Так чого ж представник "Святого Престолу" не називає конкретне прізвище агресора, воєнного злочинця — путіна, який з його медаллю "Ангел миру" "обрушив жах війни на людство"?

Чому ця "святість" не говорить, що це москалі-нацисти вбивають мирних жителів, гвалтують жінок, дівчат, "виганяють українців з їх будинків"?

Ще один "слізний" потік слів папи Римського: "Тепер, коли вирує лють руйнування і смерті, коли розгораються конфлікти, підживлюючи ескалацію, все більш небезпечну для всіх, я знову закликаю лідерів держав: будь ласка, не ведіть людство до загибелі! Прошу вас, не ведіть людство до загибелі! Нехай відбудуться справжні переговори, конкретні переговори про припинення вогню і про стійке рішення. Нехай буде почутий відчайдушний крик людей, які страждають, - ми бачимо це кожен день в ЗМІ, та збережеться повага до людського життя, та припиниться жахливе руйнування міст і сіл на сході України. Будь ласка, будемо і далі молитися, працюючи невтомно заради миру".

Мій коментар. Чому Франциск не закричить голосно, щоб його почули не лише "люди, які страждають", а й увесь світ, що людство до загибелі ВЕДЕ серійний вбивця-психопат путін, якого він нагородив медаллю "Ангел миру"?

Чому понтифік не волає, що це путін сіє смерть, що це він ще більше роздмухує розпочату ним війну і підживлює збройну ескалацію?

Чому Франциск не вимагає від путіна, щоб він "припинив жахливе руйнування міст і сіл на сході України?

Чому папа Римський не засуджує путіна, який шантажує світ ядерною зброєю?

Чому Святий Престол не накладе на вбивцю путіна церковне прокляття як це двічі зробили Афонські старці?

Що можу порадити Франциску? Нехай "невтомно молиться" і замолює свої гріхи. Не треба було йому говорити дітям під час зустрічі у Ватикані 4 червня, що він хоче відвідати Україну. На мою думку, для Українців він — не бажаний гість. Краще хай не їде в Україну, так буде краще для нього. Як кажуть в народі: «Від гріха — по далі…».

Своєю безхребетною поведінкою і смиренним ставленням до воєнного злочинця Путіна і його агресії проти України, папа Римський Франциск дискредитує "Святий Престол" і становиться моральним співучасником злочинів проти миру, людства і людяності, вчинених Путіним і вищим військово-політичним керівництвом нацистської Росії.

У роки Другої світової війни папа Римський Пій ХІІ також публічно НЕ засудив Гітлера і німецький нацизм у вчиненні Голокосту євреїв, за що міжнародні єврейські організації звинуватили його у пособництві винищенню мільйонів євреїв.

Перший віце-прем’єр міністр уряду Росії (за президенства Єльцина) і голова Державної комісії з розсекречення архівів КПРС і КДБ СРСР Михайло Полторанін (з обома знайомий особисто з 1990 року) розповів, що після розпаду Радянського Союзу Ватикан офіційно звернувся до президента Єльцина з проханням повернути таємні документи про співпрацю Ватикану з Гітлером. Ці документи добули комуністи-партизани Італії, які захопили Ватикан після звільнення Італії від німецьких окупантів і фашистів Муссоліні.  Серед партизанів були радянські розвідники, які доставили документи Ватикану в Москву.

Кардинал, який приїхав у Москву з проханням повернути ці документа, боявся, що їх обнародують. В цей час в пресі уже була опублікована фотокопія таємного додаткового протоколу до Договору про ненапад між Радянським Союзом і Німеччиною від 23 серпня 1939 року (відомого як пакт Молотова і Ріббентропа) про розподіл Польщі Сталіним і Гітлером (на фото).

В російських газетах також була надрукована фотокопія Генеральної Угоди про співпрацю, взаємодопомогу, спільну діяльність між НКВС СРСР і ГЕСТАПО нацистської Німеччини, відписаної у Москві 11 листопада 1938 року Берією і Мюллером і двох додатків до неї (на фото).

Генеральна угода була затверджена Політбюро ЦК ВКП(б) і підписана секретарем ЦК Сталіним 20 грудня того ж року.

Обнародування цих документів налякало Ватикан тим, що в росії будуть опубліковані таємні документи про співпрацю Святого Престолу з Гітлером. Тому і прибув у Москву посланець від папи Римського.

Розуміючи важливість такого страшного компромату на Ватикан і як його можна буде використати в майбутньому, Єльцин відмовив у поверненні компрометуючих документів і пообіцяв, що вони публікуватися не будуть, якщо папа Римський допустить представника росії в таємну бібліотеку Ватикану. Там погодилися, діватися було нікуди.

Після цього Полторанін прибув до Ватикану, де вивчав його таємні архіви і робив їх фотокопії (див. тут: 

https://islamnews.ru/2021/12/15/mikhail-poltoranin-rasskazal-o-tom-chto-on-uznal-o-khriste-iz-zakrytykh-arkhivov-vatikana).

Таємні архіви (бібліотека) папи Римського

Таємний архів (бібліотека) Ватикану має статус приватного архіву папи Римського. Тому доступ до нього може надати лише він і далеко не всім.

ТАЄМНА МІСІЯ ПАПИ

Папа Римський Франциск заявив, що Ватикан бере участь у секретній миротворчій місії, щоб покласти край війні між росією та Україною, - передає CNN.

"Місія зараз триває, але вона ще не публічна. Коли це буде публічно, я розкрию деталі", – сказав Франциск під час пресконференції після поїздки до Будапешта 28 квітня.

 

На фото: зустріч папи Римського Франциска і Віктора Орбана в Будапешті 28.04.2023 року, під час якої понтифік попросив Орбана відмовитися від популізму й суто націоналістичних інтересів.

 

Папа Римський зізнався, що говорив про ситуацію в Україні зі скандальним прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном (агент політичного впливу путіна) та з митрополитом Будапештським і Угорським, який раніше займав посаду голови відділу зовнішніх зв’язків Московської патріархії Іларіоном (Алфеєвим, агент ФСБ), проти якого в Україні запроваджені санкції. Глава католицької церкви привітав митрополита Іларіона обіймами та поцілував його панагію — медальйон із зображенням Богородиці.

"Ми говорили про все це. Усі зацікавлені у дорозі до миру", – заявив понтифік Франциск.

Натомість в CNN пишуть, що офіційний Київ нічого не знає про ці переговори. Про це виданню на умовах анонімності заявив чиновник, близький до Офісу президента України.

"Президент Зеленський не давав згоди ні на які подібні обговорення від імені України. Якщо переговори і ведуться, то без нашого відома і нашого благословення", – сказав він.

Для мене немає нічого дивного в такій відвертій промосковській заяві папи Римського і в тому, що він веде сепаратні переговори за спиною України за дорученням свого куратора чекіста путіна.

Франциск є агентом релігійно-політичного впливу воєнного злочинця путіна і отримує за це дуже великі «бабки». Зауважу, що в банку Ватикану «ІРС», який називається Інститут релігійних справ, на збереженні знаходяться сотні мільярдів доларів США і євро, які належать путіну, його «гаманцям» і олігархам росії. Ці кошти  працюють на Ватикан і приносять йому щорічно мільйонні прибутки.

Тепер, сподіваюся, зрозуміло всім, чому папа Римський Франциск так смиренно веде себе по відношенню до путіна, його воєнної агресії проти України та вчинених ним злочинів проти миру, людства і людяності. Гроші не пахнуть. Для них немає значення, кому  служити — Богу чи мамоні.

Ватиканський банк це єдиний банк у світі, на який не розповсюджується юрисдикція держави Італія, в якій він знаходиться. Перевіри його фінансову діяльність може лише внутрішній аудит за доручення лише самого папи Римського.

В силу своєї професії я знаю, що собою являє Ватикан з середини. Це — міжнародний мафіозно-фінансовий релігійний «Спрут», католицькі щупальця якого є майже в 160 країнах світу, який активно впливає на геополітику сильних світу цього і тримає в покорі майже півтора мільярди свої вірян-католиків.  

Святий Престол є суб’єктом міжнародного права, членом ОБСЄ, спостерігачем в ГА ООН, ЮНЕСКО, Міжнародному агенстві з атомної енергії, Організації із заборони хімічної зброї.

Святий Престол підтримує двосторонні дипломатичні відносини з 183 суверенними державами, володіє власною допоміжною суверенною територією, містом-державою Ватикан, сувереном якої з повною законодавчою, виконавчою і содової влади є папа Римський.

Суверенітет Святого Престолу визнаний в міжнародному праві як самостійний і абсолютно незалежний від наявності суверенної території.

Святий Престол — теократична виборна монархія, очолювана Римським Архіреєм (папою Римським), який обирається колегією кардиналів під час конклаву довічно і має три нероздільні функції:  1). Як світський суверен в статусі монарха; 2). Як єпископ Рима, він є главою Католицької Церкви та її вищим ієрархом; 3). Як суверен міста-держави Ватикан.

Урядом Святого Престолу є Римська курія, яка складається з державного секретаріату (розділеного на дві секції — загальні справи і закордонні справи), конгрегацій ( міністерства), трибуналів, папських рад, комісій та інших структурних одиниць.     

Заявляю з усією відповідальністю: якби відкрили архіви і таємну бібліотеку Ватикану і провели міжнародну незалежну фінансову експертизу діяльності банку «ІРС»  за всі роки його діяльності і обнародували її результати —  християнський світ ужахнувся б. Не впевнений, що після цього християнська релігія змогла б зберегтися. Що зробили б півтора мільярди католиків зі Святим Престолом, папою Римським і його кардиналами, навіть важко уявити, незважаючи, що живимо в 21-му столітті і іспанської інквізиції немає. 

Радник керівника ОП Михайло Подоляк заяву Франциска прокоментував розлого, але стримано, все таки «папа». Зокрема, він заявив, що представники Святого Престолу могли би долучитися до допомоги у поверненні полонених українців та депортованих дітей.

З повним текстом коментаря Подоляка, хто бажає, може ознайомитися тут:

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3703656-v-op-vidreaguvali-na-zaavi-papi-franciska-pro-mirotvorcu-misiu.html

ПАПА ФРАНЦИСК – СЛУГА АНТИХРИСТА пУТІНА

Військовий експерт полковник Олег Жданов дав, на мою думку, коротку і точну офіцерську оцінку заяві Франциска.

Ватикан став складовою частиною адміністрації путіна, папа Франциск хоче допомогти путіну застовпити за росією окуповані території України і з цією митою відкрити в Україні місію по примиренню українців і росіян, які чинять геноцид українців. Це цинізм і знущання над українцями, - наголосив полковник Жданов.

Подивіться його 3-х хвилинне відео:  ">

Після такої офіційної заяви папи Римського і того, що мені відомо конфіденційно про його приватне життя і діяльність, можу констатувати, що між  главою католицької церкви Франциском і патріархом російської сатанинської церкви кірілом можна ставити знак рівності.

Представник Святого Престолу Франциск як і кіріл є слугою Антихриста путіна. В пеклі будете всі троє горіти!

Коли політику роблять бездушно, розтоптавши моральні людські і релігійні цінності, вона приносить людям горе і страждання. Коли ж таким чином роблять велику політику заради мільярдних статків, задоволення власних політичних і релігійних амбіцій — життя людей не ставиться в ніщо. А коли на арену виходить геополітика сильних світу цього, благословенна церквою, які перерозподіляють сфери політичного впливу, встановлюють новий світовий порядок, контроль над природними ресурсами життєзабезпечення – починаються світові війни, ллється море людської крові, в жертву приносяться мільйони, десятки мільйонів людських життів.

«КАРМА»

Агенту Москви, підстилці кремлівського фюрера Орбану зауважу словами, які говорили українці під час Революції Гідності на адресу президента-зрадника Віктора Януковича: «Пора тікати, Вітя. Пора! Біжи, Вітя, біжи, поки не пізно».  

Щоб слуги Антихриста путіна Орбан, «святоша» Франциск, диявол кіріл і їм подібні не забували, що роблять із диверсантами і шпигунами путіна, нагадаю —  їх ФІЗИЧНО ЗНИЩУЮТЬ у будь який доступний спосіб.

В Україні діє таємна організація «СМЕРТЬ РАШИСТАМ» (щось  на зразок ізраїльського «Моссаду» і радянського «СМЕРШУ», але ще більш безпощадна до ворогів України. Наша організація також  називається «Караючий Меч Арея» («КАРМА»).

«КАРМА» діє за заповідями пращурів оріїв-русів:

1). «Ворога Роду твого знищуй без пощади і жалю!».

2). «Захищайся сам і захищай по­братима твого, щоб РІД твій не скінчився (не перервався)». 

3). «Будь вірним у дружбі, любові РОДУ твоєму та вірним і мужнім у праведній січі».

4). «Бачиш підступність ворога, тим же відповідай йому».

5). «Не вір ворогу раненому та вбивці брата твого».

6). «Держись правоти і правди, вони приведуть до Перемоги».

7). «Сила і непереможність РОДУ твого в етнічній єдності РОДУ твого».

8). «Не бійся, не плач, не жалійся, не мовчи. Живи, борись,  перемагай!».

9). «Щоб руки наші трудилися о рала наші, а мечами добували і захищали ВОЛЮ нашу».

Ключовими словами світогляду наших предків оріїв-русинів (русичів) були «ВОЛЯ» і «ТВОРЧІСТЬ».

 

Більше про це читайте у статтях:

1). «Чи потрібна Україні спецслужба на зразок ізраїльського «Моссаду?» (див. тут: https://www.uacenter.media/thoughts-aloud/127074-ukra-n-potr-ben-karayuchiy-mech-areya-georg-y-omel-chenko.html).

 2). «Ми — не брати: як учені довели відсутність "рідства" між українцями і росіянами» (29.03.2017, див. тут:

https://www.umoloda.kiev.ua/number/3140/188/110150/).

Ще раз нагадаю демократичному світу, якою повинна бути спільна Перемога над путінською рашистською нацистською росією.

Українська Перемога повинна постати лише одним виміром – повною воєнною капітуляцією Кремля і знищенням російської імперії зла, на уламках якої виникнуть незалежні національні держави, щоб більше ніколи не було загрози війни з боку Московії чи від того, що від неї залишиться.

 

Так визначено Творцем і Українським народом. І так буде!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава Нації! Смерть ворогам!

 

Від імені “Караючого Меча Арея” («КАРМА»)

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України, генерал-лейтенант СБУ

 

 

Теги: Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Думки вголос, Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum, IMF, www.uacenter.media
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео