Український документальний фільм змагатиметься за головну нагороду в царині кіноіндустрії

 Український документальний фільм змагатиметься за головну нагороду в царині кіноіндустрії
388326 ПЕРЕГЛЯДІВ

Документальний фільм, що розповідає про перші дні облоги Маріуполя російськими загарбниками, став офіційним номінантом на присудження престижної кінопремії «Оскар». За інформацією Укрінформу, список фільмів-номінантів був оголошений Академією кінематографічних мистецтв і наук США.

Фільм з назвою «20 днів у Маріуполі» режисера Мстислава Чернова конкуруватиме за здобуття перемоги у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм». Цей твір був створений у співпраці з Associated Press та американськими документалістами з Frontline, і його матеріал був знятий під час початкових днів облоги Маріуполя.

Також слід зазначити, що до списку потенційних лауреатів «Оскара» цього року потрапив і інший фільм про Україну під назвою «Звідки й куди», що висвітлює загальний портрет українських біженців з спільною метою - знайти безпечне пристановище в умовах війни. Однак цей фільм не потрапив до остаточного списку номінантів.

Церемонія нагородження премії «Оскар» цього року запланована на 10 березня у Лос-Анджелесі, а ведучим її стане американський комік Джиммі Кіммел.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео