Посол України в Ватикані закликав Папу Римського Франциска відвідати Україну

Посол України в Ватикані закликав Папу Римського Франциска відвідати Україну
394864 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посол України в Ватикані закликав Папу Римського Франциска відвідати Україну у зв'язку із скандалом, спричиненим його висловами про "білий прапор". Цей візит буде важливим сигналом не лише для України, але й для всього світу. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на виступ посла України у Ватикані Андрія Юраша на каналі Sky TG24.

"У будь-який момент, якщо Святіший Отець вирішить відвідати Україну, це буде надзвичайно важливим не лише для країни, але й це стане сигналом, символом для всього світу", - зазначив посол.

Юраш також відзначив, що пояснення висловлювань Папи Римського з боку кардинала Пароліна було дуже корисним для розуміння позиції Святого Престолу. У той же час, він підкреслив, що Україна не може прийняти "символ білого прапора", але вчиняє важливі кроки у напрямку досягнення миру.

Висловлення Франциска про "білий прапор" викликало різку негативну реакцію у західних країн та самій Україні. Нагадаємо, що 9 березня Папа Франциск закликав Україну продемонструвати "мужність білого прапора" та розпочати переговори з росією. Президент України Володимир Зеленський відповів, нагадавши Папі, що росіяни не залишать Європу лише через українських захисників.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео