Сергій НАЄВ: Підрозділи ЗСУ підвищують свою готовність до дій

Сергій НАЄВ: Підрозділи ЗСУ підвищують свою готовність до дій
260327 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для надання дієвої допомоги під час виконання бойових завдань у підлеглих військах триває робота групи генералів та офіцерів на чолі з командувачем Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Зокрема, це стосується й підрозділів протиповітряної оборони, що захищають небо над об’єктами критичної інфраструктури Києва та області.

За словами командувача, безпосередня робота у військах дає можливість переконатися у тому, що все готово до дій, а при необхідності втрутитися у процес підготовки для забезпечення та надання допомоги командирам тактичного рівня.

- Система протиповітряної оборони північного напрямку організована у тісній взаємодії з Повітряними Силами ЗС України. Від підрозділів, які здійснюють прикриття важливих об’єктів, виділяються мобільні вогневі групи, які посилюються озброєнням, що передається нам унаслідок матеріально-технічної допомоги від країн-партнерів,  ̶  повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, ці підрозділи перебувають на постійному бойовому чергуванні і в залежності зі зростанням загрози ударів з повітря підвищують свою готовність до дій.

- Військовослужбовці щоденно вдосконалюють свою професійну майстерність, щоб у визначений час показати її у найкращому вигляді з найвищим результатом, тобто якісно знищувати засоби повітряного нападу противника, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.  ̶   Це дуже кропітка робота, яка має принести нам потрібний результат. Загалом ступінь знищення цілей сягає понад 75 відсотків. Це значний показник, але нам хотілося б ще більшого результату і ми над цим працюємо.

Разом переможемо!

 

Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України

Світлина з Фейсбуку Командування Об'єднаних Сил ЗС України

Теги: Ukraine, ЗСУ, Незалежний Медіа Форум, www.uacenter.media, Independent Media Forum, IMF, ВІРЮвЗСУ, Разом_переможемо, НАЄВ
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео