МЗС Литви закликав своїх громадян не їздити в Білорусь

МЗС Литви закликав своїх громадян не їздити в Білорусь
385285 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зовнішньополітичне відомство Литви рекомендувало своїм громадянам не відвідувати Білорусь, а тим, хто там зараз знаходиться, негайно покинути країну-сусідку.

У заяві МЗС йдеться: «В останній раз посилилися ворожі та провокаційні дії білоруської влади по відношенню до громадян Литви, які вже є або тимчасово приносять прибуток у Республіці Білорусь. Громадян Литви незаконно затримують, їм пред’являють сфабриковані обвинувачення.

В кінці квітня в МЗС Литви був викликаний представник білоруського посольства, якому вручили строгу ноту протесту у зв'язку з ліквідацією литовського громадського об'єднання «Гімтине». Нагадаємо, у Вільнюсі знаходиться Офіс Світлани Тихановської, лідера демократичних сил Білорусі, яка позиціонується в якості елект-президента.

В Білорусь в останній час приїжджає досить багато литовців. Вони користуються безвізовим режимом, введеним для них і жителів Латвії з 15 квітня 2022 року. Для громадян Польщі він почав діяти з 1 липня минулого року. За цей час, за даними Митниці Білорусі, країну відвідало понад 325 тисяч литовців, понад 140 тисяч жителів Латвії і 32 тисячі поляків.

Підписуйтеся на телеграм-канал NewsPrice, аби бути в курсі всіх останніх новин.

Теги: Білорусь, Литва, Тихановська

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео