«Жоден російський автомобіль до Польщі не заїде». Камінський: Заборона набуває чинності сьогодні опівночі

«Жоден російський автомобіль до Польщі не заїде». Камінський: Заборона набуває чинності сьогодні опівночі
385827 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Жоден російський автомобіль до Польщі не заїде». Камінський: Заборона набуває чинності сьогодні опівночі

З завтрашнього дня автомобілі, зареєстровані в Росії, більше не зможуть в'їхати до Євросоюзу. Як повідомив сьогодні міністр Маріуш Камінський, заборона набуває чинності сьогодні опівночі та поширюється на всі автомобілі, зареєстровані в Росії.

Міхал Градус | Niezalezna.PL

  У зв’язку з публікацією 8 вересня цього року вказівок Європейської комісії щодо заборони в’їзду до Європейського Союзу автомобілів, зареєстрованих у Росії, повідомляю, що ця заборона на кордоні з Польщею почне діяти із завтрашнього дня. Він набуває чинності сьогодні опівночі

– сказав міністр внутрішніх справ та адміністрації Маріуш Камінський.

Неважливо, хто за кермом

Міністр пояснив, що це означає не що інше, як заборону в'їзду на територію польської держави легкового транспорту, зареєстрованого в Росії.

Російські вантажівки вже підпадали під цю заборону. Зараз ми закриваємо це питання. Жоден російський автомобіль до Польщі не заїде. Пані та панове, це стосується всіх автомобілів, як тих, що використовуються в комерційних цілях, так і приватних автомобілів - незалежно від того, чи керує машина особа, чи є власник автомобіля громадянином Росії або громадянином іншої країни.

– оголосив Камінський.

Він додав, що це ще один елемент санкцій, запроваджених проти Росії та її громадян у зв'язку з жорстокою війною в Україні, а також через те, що Росія сьогодні становить загрозу міжнародній безпеці.

З неділі 17 вересня ц.р. діятиме заборона на ввезення до Польщі легкових автомобілів, зареєстрованих у Росії.

З 17 вересня 2023 року забороняється придбання, імпорт або передача до Європейського Союзу, прямо чи опосередковано, автомобілів та інших транспортних засобів, призначених переважно для перевезення 10 осіб, у тому числі легкових і вантажних автомобілів (з кузовом універсал) і гоночних. автомобілі, якщо вони походять з Росії, або експортуються з Росії.

Про те, що автомобіль родом з Росії, свідчить той факт, що він зареєстрований у цій країні.

Зазначена вище заборона випливає з Регламенту Ради (ЄС) № 833/2014 від 31 липня 2014 року щодо обмежувальних заходів у зв’язку з діями Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні (ОВ L 229 від 31.07.2014, зі змінами).

Зареєстровані в Росії транспортні засоби з російськими номерними знаками, які з'являться на польських прикордонних переходах з неділі, будуть повертатися в країну, яка не входить до ЄС, звідки вони прибули, незалежно від того, Росія це чи інша країна. Такі дії будуть проводитися, навіть якщо водій автомобіля не є громадянином РФ.

 

Niezalezna.PL  партнер Незалежного Медіа Форуму

Теги: Neizalezna PL,SWS, Strefy Wolnego Słowa,Gazeta Polska, Gazeta Polska Daily, Польща й Україна: реалії і перспективи, Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum, IMF, www.mediaforum.news
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео