Петро ПОРОШЕНКО в Галіфаксі: Зволікання працює на путіна. Перемога України призведе до позитивних геополітичних змін

Петро ПОРОШЕНКО в Галіфаксі:  Зволікання працює на путіна. Перемога України призведе до позитивних геополітичних змін
176157 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Петро Порошенко, який бере участь у Міжнародному безпековому форумі у канадському Галіфаксі, в ефірі телеканалу СВС заявив, що вільний світ зацікавлений у перемозі України. Він наголосив, що росія є ініціатором глобальної нестабільності, зокрема, і на Близькому Сході. 

«Центр, причина цієї війни, війни в секторі Газа, в Ізраїлі та в Україні, масового вторгнення – одні й ті ж. І центром цього є росія, а ініціатором цього є путін. Ми маємо багато доказів, що терористів ХАМАСу готували інструктори ПВК Вагнера, яких повернули з України, де вони вбивали мирне населення та брали участь у катастрофічних терактах», – сказав Порошенко.  

«Увесь світ має розуміти, що коли ми матимемо перемогу України у війні проти росії, коли ми відкинемо росіян і депутінізуємо росію, це точно закінчить війну в Ізраїлі, звільнить окуповані території в Придністров’ї, у Грузії, зробить  вільною Білорусь. І ми внесемо величезні геополітичні зміни у світі», – переконаний Петро Порошенко.

" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-saferedirecturl="https://www.google.com/url?q=">si=Ob18as1glHn9y3WO

 

Теги: Петро ПОРОШЕНКО,Європейська солідарність,Галіфакс, Незалежний Медіа Форум, www.mediaforum.news, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео