Генерал-лейтенант Наєв розповів про роботу спеціальних ремонтних підрозділів

288807 ПЕРЕГЛЯДІВ
Наєв спеціальні ремонтні підрозділи

Командувач Об'єднаними силами Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв розповів, як у Північній операційній зоні підтримують у працездатному стані озброєння і військову техніку.

Про це він повідомив на власній сторінці в Telegram.

За словами Наєва, у Північній операційній зоні працездатність озброєння та техніки досягається завдяки правильним експлуатації та обслуговуванню. Крім того, у разі необхідності проводяться ремонтні й відновлювальні роботи.

Як каже командувач Об'єднаними силами Збройних Сил України, за такий вид роботи відповідальні спеціальні ремонтні підрозділи.

"Ремонтні підрозділи, які маневрують та виїжджають у райони виконання бойових завдань військовими частинами. Вони мають відповідну підготовку, а також здобуті знання за кордоном", — зауважує він.

Ба більше, за словами генерал-лейтенанта, усі ремонтні підрозділи мають матеріально-технічне забезпечення в повному обсязі.

 

"Запорука успіху – це готовність озброєння й військової техніки. Ми цим займаємось! Рухаємось далі! Слава Україні!" — додав Наєв.

Теги: КОС, Командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України | Commander of the Joint Forces the AF of Ukraine, наєв,Сергій Наєв

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео