Студенти чоловічої статі проходитимуть базову загально військову підготовку

Студенти чоловічої статі проходитимуть базову загально військову підготовку
300561 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 2025 року всі студенти в Україні повинні будуть пройти базову військову підготовку, для чоловіків ця підготовка є обов’язковою. Про це повідомляє на своїй сторінці видання Освіта.ua.

Відповідна норма передбачена законом щодо питань військової служби, призову та реєстрації. Базова військова підготовка вважатиметься окремим навчальним предметом в навчальних закладах усіх форм власності.

Навчання проводитиметься з метою набуття громадянами військово-облікової спеціальності, навичок і умінь, необхідними для виконання конституційного обов’язку щодо захисту країни, збереження її незалежності та забезпечення територіальної цілісності.

Громадські організації та об'єднання, у тому числі громадські об'єднання ветеранів війни, можуть брати участь у проведенні занять з базової загальновійськової підготовки.

Студенти жіночої статі матимуть можливість брати участь у базовому військовому навчанні на добровільній основі.

Студенти, які за станом здоров’я визнані непридатними до військової служби, будуть звільнені від проходження базової військової підготовки в усіх навчальних закладах, незалежно від їх форми власності.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео