$50 млрд для України: ЗМІ дізналися про умову США

$50 млрд для України: ЗМІ дізналися про умову США
363348 ПЕРЕГЛЯДІВ

$50 млрд для України: ЗМІ дізналися про умову США

ТЕКСТ: 
 
$50 млрд для України: ЗМІ дізналися про умову США
Фото: Пресслужба президента України
США готують $50 млрд для України
 

США наполягають на досягненні угоди перед самітом G7 в Італії наступного тижня, стверджують джерела.

Влада США готова надати Україні кредит у розмірі $50 млрд, який буде погашатися прибутками від заморожених російських активів, якщо ЄС продовжить санкції проти РФ на безстроковий термін. Про це напередодні повідомила газета Financial Times.

 

За даними джерел, США хочуть, щоб ЄС продовжив санкції проти Росії, які зараз продовжуються кожні шість місяців, до кінця війни в Україні. Це необхідно для того, щоб Вашингтон не залишився єдиним відповідальним за виплати по кредитах, наданих Києву.

Але будь-які зміни в санкціях ЄС потребують схвалення всіх лідерів, включаючи Віктора Орбана, який захищає право вето Угорщини щодо санкцій. Пропозиція США викладена в обговоренні ЄС, підготовленому для віртуальної зустрічі міністрів фінансів блоку, де вони обговорять, як зібрати кошти для Києва.

США наполягають на досягненні угоди перед самітом G7 в Італії наступного тижня, де механізм фінансування за рахунок прибутку від заморожених активів, ймовірно, стане центральним елементом підтримки України.

Основний варіант, що розглядається, – це план США надати Україні позику, можливо, разом з іншими країнами G7, приблизно рівну оціночним "надприбуткам" від сотень мільярдів доларів заморожених російських активів, що зберігаються на Заході. Дипломати кажуть, що це може бути до $50 млрд.

На початку травня ЗМІ повідомили, що США ініціювали виділення Україні нового пакету фінансової допомоги у розмірі до $50 млрд. Зараз це питання обговорюється із країнами Великої сімки.

Раніше міністр фінансів США Джанет Йеллен заявила, що Штати спільно з іншими країнами G7 вивчають низку варіантів передачі Україні заморожених активів РФ. Мова йде про майже 300 млрд доларів.

https://ua.korrespondent.net/

Теги: Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео