Україну запросять до НАТО, але це не відбудеться на Вашингтонському саміті Альянсу в липні, заявив Курт Волкер

Україну запросять до НАТО, але це не відбудеться на Вашингтонському саміті Альянсу в липні, заявив Курт Волкер
315243 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україну запросять до НАТО, але це не відбудеться на Вашингтонському саміті Альянсу в липні, заявив Курт Волкер, американський дипломат, експосол США при НАТО, спецпредставник США у переговорах щодо України (2017-2019) в ">інтервʼю з Європейською правдою. 

“Політика США є незмінною вже 16 років. Це було на саміті НАТО у Вільнюсі [у липні 2023 року – ред.] і знову прозвучить на саміті у Вашингтоні: Україна стане членом НАТО, але колись, не зараз, коли буде згода всіх союзників, коли ви виконаєте умови тощо”, – сказав Волкер.

Нещодавно Україна та США підписали безпекову угоду, де є чимало згадок про майбутнє членство України в НАТО, каже Волкер. Майже всі члени Альянсу, окрім Німеччини, США й Угорщини, виступають за надання Україні запрошення до НАТО вже на саміті в липні. 

“Ми рекомендували НАТО такий крок, але США зараз проти цього. Адміністрація Байдена це не підтримує, Німеччина також, і є ще, звісно Угорщина, але там особлива історія”, – каже Волкер. 

Сталого миру в Європі без вступу України в НАТО не буде, наголошує американський дипломат. “Ми повинні мати чіткі кордони. Нам потрібна відсутність сірих зон, де у Путіна є спокуса розпочати війну. Тому у рамках стратегії миру в Європі нам треба провести Україну до НАТО”, – сказав Волкер.

Фото: Європейська правда

Теги: Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео