Німеччина здобула друге "золото" на Олімпіаді

Німеччина здобула друге "золото" на Олімпіаді
431784 ПЕРЕГЛЯДІВ
Філіп Раймунд отримав золоту медаль за стрибки на лижах з трампліна. Таким чином, у Німеччини на цій Олімпіаді вже є два "золота", одне "срібло" і одна "бронза".
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео