Орбан: США звільнили Угорщину від санкцій на російські енергоносії
560024 ПЕРЕГЛЯДІВ
Віктор Орбан заявив, що Дональд Трамп звільнив Угорщину від санкцій США за використання російської нафти і газу. ЗМІ з посиланням на джерела у Білому домі уточнюють, що виключення діятиме рік.
UA
EN
PL