Сигнали Трампу і Путіну: про що говорила "європейська п'ятірка" у Берліні

Сигнали Трампу і Путіну: про що говорила "європейська п'ятірка" у Берліні
9016 ПЕРЕГЛЯДІВ
Після саміту G7 в Евіані та напередодні саміту НАТО в Анкарі канцлер Німеччини Фрідріх Мерц зібрав у Берліні лідерів "європейської п'ятірки". Головні меседжі було адресовано президентам США та Росії.
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео