Сигнали Трампу і Путіну: про що говорила "європейська п'ятірка" у Берліні
9016 ПЕРЕГЛЯДІВ
Після саміту G7 в Евіані та напередодні саміту НАТО в Анкарі канцлер Німеччини Фрідріх Мерц зібрав у Берліні лідерів "європейської п'ятірки". Головні меседжі було адресовано президентам США та Росії.
UA
EN
PL