Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА): Перемога України є Божим планом...

Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА): Перемога України є Божим планом...
283810 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 
 
 
«Перемога України є Божим планом, 
Або росія зникне, коли зійде УкРАїнське сонце!», - 
Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)
 
 
 
 
Вищий Розум (Божественний Інтелект) пронизує все зверху донизу і є Творцем Всього.
Розвиток Всесвіту, як і розвиток людства, здійснюється  по Божому плану у певній послідовності явищ, дій в просторі і часі, тобто циклічно.   В основі ПЛАНЕТАРНИХ ЦИКЛІВ закладений Принцип Божественної Гармонії. 
 
Людина перебуває всередині цього Божества, живе і діє, маючи  свободу вибору розвиватися чи деградувати. І, якщо людина, або цілий народ відхиляється від  великого і піднесеного плану розвитку в гармонії, і своїми низькими, людиноненависницькими думками і діями породжує путіна, хробака або якогось шкідника, який буде повзати, мучити та знищувати людей, то згідно закону Всесвіту, така людина чи народ  стає на шлях знищення самих себе.
 
Навіть, якщо  хробака-путіна  підтримують десятки мільйонів, всі вони жодним чином не вплинуть на Божий план в цілому.
Ймовірно, вони можуть впливати на якусь частину людства, але повна Божественна рівновага зберігає все в досконалій гармонії і неухильно слідує початковому плану, щоб жоден атом не зрушив з місця. 
 
Тому невдовзі  зникне правитель і цілий народ, що розпочав війну, але цивілізація уціліє. Зникне народ, який був створений не Богом, а штучно, шляхом присвоєння чужого ім’я, територій і поневолення багатьох етносів, зв’язавши їх ланцюгом «руZZкого язика».
Планета підіймається на новий космічний виток, скидаючи шкідливий та зайвий баласт (біологічне сміття, якими є рашисти).
 
Протягом 2012–2021 років відбулися зміни ВСІХ космічних циклів, відомих людству. Темна епоха Калі-юга змінилася світлою Двапара-югою. Відбувся перехід від жертовної ери Риб у еру Волі та Знання Водолія. Завершився найбільший ПЛАНЕТАРНИЙ ЦИКЛ, відомий земному людству і нашим пращурам, КОЛО СВАРОГА, яке дорівнює 25 920 років! 
 
Від Ночі Сварога ми перейшли в Ранок Сварога Ранок Нового Світу!
Таким чином, темні цикли змінилися світлими і розпочалася Сонячний планетарний цикл.
 
Розглянемо роль України у цьому переході і чому Перемога України є  Божим планом при зміні планетарних циклів.
 
Світло Правди і Істини повертає нам через інформаційний простір Всесвіту давні знання, які втрачені, сховані, знищені нашими ворогами. Протягом останніх 500 років до України застосовувалися системні дії з метою приховання її справжнього значення і завоювання. Найактивніше діяла Московія, яка, можливо, найкраще розуміла, що таке Україна.
 
Закон Всесвіту говорить: "Як угорі, так і внизу". Якщо подивитися на Україну з космічних глибин, то можна виразно побачити її Духовну вісь, на кінцях якої знаходяться Київ і дивовижні за своєю енергетикою Дніпровські Пороги.
Коли у Всесвіті починається новий сонячний цикл, активізується пов'язаний із ним Сонячний центр  на Землі.
Для багатьох невідомо, що на дев’яти українських порогах Дніпра  знаходиться Сонячний центр впливу на Землю. 
І кожен з дев’яти порогів енергетично пов’язаний з однією з дев’ятьох планет Сонячної системи.

Україна це Серце Землі, яке утаємничується в темні планетарні часи, інтенсивність її духовного світіння зменшується і зливається з навколишніми тлом.

Проте на початку нового циклу Україна, як Пульсар серцевини землі, спалахує і стає видимою для всього людства. Звідси легенди, що осьова країна періодично то «ховається у глибині», то «виринає на поверхню» для творення нового світу.

У давнину  слово «Україна»  вимовлялися як „Оукраїна” і навіть писалося „Оукраїна” в „Іпатіївському літописі”.

 

"Країна" це великий край, країна. А звук "У", "ОУ" має сакральне значення, воно походить з духовних звуків "ОМ-М-М-М", "АУМ" за допомогою яких відбувається зв'язок душі з Божественним Витоком. 

У давньослов'янській мові "ОУ" означало яйце, зародок, початок. У грецькій яйце, сім'я. 

Всі ці слова означають: ПОЧАТОК, ЗАРОДЖЕННЯ ЖИТТЯ.  

Відповідно "У-країна" країна джерело та захист всього «благобуття».  

Що означає «бути українцем»?

Слово «Україна» (Оу-країна) буквально означає «країна-яйце», «країна-зародок», «країна-початок». Тому «бути українцем» означає творити нові світи. 

Невипадково,  зараз настав цикл оновлення небесного та земного кола, що називається «СВІТЛОТВОРЧЕ КОЛО» черговий оберт еволюційної спіралі. 

Новий світ починається з відродження і творення нової України. І це відбувається прямо зараз. А ми, українці творці і учасники доленосних подій, які відгукнуться в тисячоліттях.  

Невипадково просвітлені люди, вчені, математики, богослови в різні часи, знаючи про зміну планетарних циклів і роль України, неодноразово нагадували, що з України повстане новий світ, бо Україна являється духовним і інтелектуальний Наставником людства.

Так, ще в 1989 році про це заявив афганський математик і пророк Мохаммед Сиддик. По його словам, «з України пролунає принципово нова ідея Нового життя».

Але ще 500 років тому відомий цілитель, філософ і астролог епохи Відродження Парацельс, який володів знаннями космічних циклів  стверджував, що в 21 столітті, саме в наш час в країні Гіпербореїв  відбудеться щось велике і над "приниженими та знедоленими" засяє Великий Хрест- Божественне світло.

«Засяє Божественне Світло з гори країни Гіпербореїв, і його побачать усі жителі Землі... У тій країні, про яку ніхто ніколи не думав як про країну, де може відбутися щось величне над приниженими та знедоленими,

засяє Великий Хрест. Це має статися через 500 років після моєї смерті», - наголосив Парацельс.

«У тій країні, про яку ніхто ніколи не думав як про країну, де може відбутися щось величне» - це якраз  про Серце Землі, про нашу країну, що періодично то «ховається у глибині», то «виринає на поверхню» для творення нового світу.

Великий Хрест це давній символ, відомий як Сонячне Колесо, початок Ранку Сварога, що відкриває нову добу людства, Провідником якої являється Україна.  

«З гори країни Гіпербореїв» Прадавню Україну називали Гіпербореєю і Сонцеподібною Араттою. 

Це її первинні назви, ще з допотопних часів. Назва "Гіперборея" вказує на географічне розташування (крайня Північ), а "Сонцеподібна Аратта" на культ Сонця як джерело світла, тепла і самого життя.

Україна – це сонячна цивілізація, символом якої з давніх часів була Сварга. Сварга Сонцеворот, інструмент Бога Сварога, що створює Всесвіт. Сварга, що обертається за годинниковою стрілкою – знак життя, Сонця, еволюції.

Отже, УкРАїна країна Бога Сонця РА, країна-зародок, сакральне «Яйце Світу», планетарний центр, духовний полюс.

Коли він проявляє себе, то навколо нього починає обертатися світ. Відповідно, українці це корінні мешканці України від допотопних мисливців за мамонтами до історичних скифів, сарматів, готів, русів, козаків і наших сучасників.  

Україна протягом всього свого існування була расотворчим і етнотворчим «казаном». Тут періодично виникали демографічні вибухи, які завершувалися масовим розселенням о(а)рійських племен і опану­ванням ними простору від Атлантики (галли) до Японії (айни). «Візитівкою» о(а)рійців була Сварга: «де Сварга там о(а)рії, де о(а)рії – там Сварга».

Проте, як писала наша співвітчизниця Олена Блаватська у «Таємній доктрині», історія Землі це боротьба місячної та сонячної цивілізації. Символ сонячної цивілізації Сварга (Сонце), символ місячної зірка. 
 
Хоча боротьба Світла і темряви, Добра і зла йде з початку часів, але при зміні світлих і темних ПЛАНЕТАРНИХ ЦИКЛІВ відбувається глобальна битва Армагеддон. Це битва ДВОХ ЦИВІЛІЗАЦІЙ сонячної та місячної за право керувати Світом. 
Попередній Армагеддон, битва сонячної та місячної цивілізації, подібний до того, що ми сьогодні переживаємо в Україні, відбувався понад 5000 років тому при переході людства в темну  епоху Калі Юги.
 
Ця реальна історична подія жорстока, кровопролитна війна із застосуванням ядерної зброї, описана у давньоіндійському епосі "Махабхарата". Битва відбувалася біля міста Курукшетра в Індії між представниками сонячної династії Кауравамі та місячної династії Пандавами. 
У битві при Курукшетрі здобули перемогу представники місячної династії і почався найтемніший період в історії людської цивілізації епоха Калі-Юги.
Тоді ж Ведична культура українських предків, що втілює сонячний культ, почала змінюватися на інші релігійні, культурні течії, звичаї та традиції. 
З моменту перемоги місячної династії в битві при Курукшетрі влада та вплив місячного культу на розвиток людства дуже велика.
 
Місячний культ культ древнього змія, дракона (сатани). Відмінною рисою місячного культу є нав'язування його людям вогнем і мечем, підкупом і шантажем, наклепом та усіма тими способами, які чужі людській природі, але насаджуються силами зла.
 
Сонце це джерело життя, місяць, навпаки, мертве тіло в сонячній системі, здатне в основному поглинати сонячне світло і енергію. Так і в духовному плані місячні культи, на відміну від сонячних, завжди супроводжуються чужими стражданнями, інакше жертвопринесеннями. Слугам місячних культів потрібна життєва енергія жертви для існування. Це культ смерті, рабства, страждань.
 
Символом місячного культу, як писала Олена Блаватська, є «зірка». Сьогодні літаки, відмічені такими червоними зірками, нещадно бомбардують мирні міста України, вбивають і калічать дітей Сонця українців. 
Вся Московія із зірками на кремлівських вежах підключена до місячного сатанинського ЕГРЕГОРА. Відбулося переродження «росіян» в рабських, безвільних істот. Населення росії позбавлене не лише волі до дії, опору, вільнодумства та критичного мислення, що дозволяє відрізняти правду від брехні, а й Божого захисту. 
 

Проте час місячного культу вийшов, почався Сонячний Планетарний цикл. Сходить Українське Сонце!

Пам’ятайте слова першого президента Республіки Ічкерія генерала Джохара Дудаєва: росія зникне, коли зійде Українське сонце! 

 

Росія, яка чіпляється за минуле, мріє відродити мертвий і давно згнивший радянський союз методами тиранії та насильства, нагадує блоху, що намагається зупинити планету в її благословенному Богом еволюційному витку, провідником якого являється Україна.
Ці її намагання  лише останні конвульсії здихаючого  Мордора. 
 
Підтвердженням цього є і остання глава Євангеліє «Апокаліпсис» Іоанна Богослова.

Іоанн Богослов, який володів знаннями про планетарні цикли, написав пророцтво про сучасний Армагеддон війну між росією і Україною.

Це битва між місячною і сонячною цивілізаціями «наприкінці часів», тобто при переході від ери Риб, в яку прийшов Син Божий Ісус, до нової космічної ери Водолія ери Духа Святого, духа Волі.

Ось як народження Нової Сонячної ери та її Месії описано в останній главі Біблії: 

"З'явилося на небі велике знамення жінка, одягнена в Сонце; під ногами її місяць, і на голові її вінець із дванадцяти зірок. Вона мала в утробі і кричала від болю та мук народження; І другий знак з'явився на небі: великий дракон із сімома головами та десятьма рогами, і на головах його сім діадем; Хвіст його захопив з неба третину зірок і кинув їх на землю. Цей дракон став перед жінкою, котрої належало народити, щоб, коли вона народить, пожерти її немовляти” (Одкр.12.1-4).

У пророцтві жінка, одягнена в Сонце це нова Сонячна епоха, що уособлює  початок життя  напередодні народження Месії нової Сонячної ери.

На це вказує і вінець із дванадцяти зірок (зодіакальне коло) на її голові.

Народження нової ери - випробування не тільки для окремих душ, але і для всього людства, для всього Всесвіту. Тому ці родові муки так приголомшують все світове буття. 

У той самий час, майбутнє дитини вже у небезпеці його чекає апокаліптичний дракон (сатана) – аватар місячного культу.

Але пророцтво підтверджує перемогу Сонячної цивілізації над місячною! Дракон буде повалений, на це вказує місяць, що знаходиться під ногами "жінки, одягненої в Сонце». 

Як не намагався дракон убити дитину, Провідник Сонячного планетарного циклу народився і зайняв місце поряд із Богом на небі. У руках Месії особливий символ – залізний жезл. 

У пророцтвах кожна деталь має значення.

Жезл символ духовної та мирської влади, а також влади командувача військ.

Жезлом є і булава стародавня українська зброя, атрибут гетьманської влади в Україні. 

Але "жезл" українською означає "кий". Ще у 18 столітті дослідник історії Київської Русі Тредіаковський В. К. констатував: "Кий є жезл по-слов'янськи: а слово це і дотепер у вживанні в українців". 

Таким чином, "жезлодержці" чи "киїдержці" це кияни! 

Святе Письмо вказує на те, що прихід Месії в нову Сонячну еру та його роль, як Спасителя та Захисника людства, пов'язана з Києвом, з Україною! 

Далі, як розповідає Святе Письмо, з приходом Месії велика війна почалася на небесах. "На небі почалася війна. На одному боці билися Михаїл та його ангели, а на іншому боці воював дракон зі своїми ангелами. Але дракон виявився недостатньо сильним, і він, зі своїми ангелами, втратив своє місце на небесах. Це великий дракон древній змій" , якого називають дияволом і сатаною, він, що спокушав весь світ, був разом зі своїми ангелами скинутий на землю. (Одкр.12.7-10).

Дракон древній змій, якого називають дияволом і сатаною "був переможений Архангелом Михаїлом та його ангелами на небесах і скинутий на землю. 

Тоді Армагеддонська битва продовжилася на землі України. Таким чином, Армагеддонська битва продовжилася на землі тієї єдиної у світі держави, покровителем та захисником якої та її столиці Києва офіційно є Архистратиг Михаїл.

Українських козаків споконвіку називають Воїнством Христовим. Збіг? Чи не занадто їх багато? Ні. Це справджуються стародавні пророцтва Святого Письма,  в основі яких закладені знання про  зміни космічних циклів, народження провідника нової епохи і перемогу Світла над темрявою  в часи,  в які ми живемо. 

Про це читайте в моєму історично-релігійному дослідженні «Україна Месія Людства. Біблія і війна» (див. тут:

https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina). 

В Євангелії є пророцтво про те, що остання його глава Одкровення (Апокаліпсис) Іоанна Богослова буде розшифрована, коли прийде саме час цих подій. Це вже здійснилося. Ще за місяць перед війною я, заздалегідь не маючи такого наміру, але відома Вищими Силами, усвідомила і розкрила інформацію передану нам через тисячоліття. Бо час настав.  Ці відкриття дали мені  знання і впевненість не лише в Перемозі України, але й підказку дати закінчення війни.

 Таким чином, при зміні світлих і темних планетарних циклів відбувається війна між сонячної та місячною цивілізаціями. Це Армагеддон битва Добра і зла, Світла і темряви, Христа і Антихриста.

Багатьма богословами встановлено більше 10 ознак того, що путін являється Антихристом.

Путін це  звір Апокаліпсису (ZVір). І число його «666». Що це означає? 

«Тут мудрість. Хто має розум, той розрахуй число звіра, бо це число людське; число його «666» (Одкр. 13.18).

Зміна планетарних циклів, це Божественний план, в основі якого закладений ПРИНЦИП БОЖЕСТВЕННОЇ ГАРМОНІЇ.

 Число «666» «число людське» ПОРУШЕННЯ БАЛАНСУ сил світла і темряви і ознака початку війни.

«666» це число людей, які підтримують звіра (ZVіра). Воно  розраховується з десяткового дробу дві третини суспільства (2/3)
 У суспільстві завжди існує баланс Добра та зла. Дві третини суспільства – це переважаюча більшість, а одна третина це меншість.
У вигляді десяткового дробу 2/3 це 2:3=0,666, умовно кажучи «666». 
 
«666» це дві третини суспільства, і коли 2/3 суспільства і більше своїми думками і діями підтримують війну і  антихриста, зло переважує і стає абсолютним. 
Антихриста путіна породив «російський народ». Жахливі, криваві злочини проти людяності бачить увесь світ, але на росії рейтинг путіна тільки зростає. Його діяльність схвалюють 80% росіян, як у гітлерівській Німеччині свого фюрера гітлера підтримували понад 90% населення. 
«666» (2/3 суспільства і більше) число людське,  критичне значення, за яким починається влада антихриста. 
 
В Апокаліпсисі є ще одне підтвердження того, що війна почалася через порушення БАЛАНСУ світлих і темних сил на землі. Перед тим, як розпочати війну дракон (древній змій, сатана) скинув на землю 1/3 зірок свою армію демонів. Таким чином, темних сил на землі стало на одну третину більше. 

«І другий знак з'явився на небі: великий дракон із сімома головами та десятьма рогами, і на головах його сім діадем; Хвіст його захопив з неба третину зірок і кинув їх на землю». (Одкр.12.7-10).

Таким чином, війна завершиться тоді, коли при переході на новий планетарний цикл буде відновлений баланс темних і світлих сил, задля втілення основного Закону Всесвіту Божественної Гармонії.

Сьогодні числом «666» людство остаточно розділилося на дві чаші терезів Добра і зла. Війна поставила абсолютно кожного перед вибором між путінською фашистською росією (ТЕМРЯВА) та українським народом (СВІТЛО), який бореться за майбутнє всього людства. Уявіть тільки, що сталося б зі Світом, якби Україна не вистояла?
 
Проте Людство має усвідомити той факт, що ця битва може призвести до ядерної катастрофи, що буде рівнозначно його повному знищенню. І може настати рокова хвилина, яка вимагатиме повного об'єднання всіх збройних, моральних, духовних сил Воїнства Христового. 
Тому ті, хто байдужий до того, що відбувається, без сумніву, є прислужниками зла (путіна і росії). Витоки та причини світової катастрофи це духовна деградація людей, їх байдужість, пасивність, мовчання, завдяки чому твориться вселенське зло, коються злочини проти Бога, людства та природи.
Добро і зло не  може ужитися в компромісі. 

Україна чи росія,  Бог чи антихрист? Третього не дано! Кожен з нас зараз є воїном армії Христа або орди рашистів-демонів. І від кожного з нас залежить коли Світло переможе темряву і закінчиться ця війна.

В «Апокаліпсисі» Іоанн Богослов говорить про дату закінчення війни, вона пов’язана зі смертю антихриста (путіна): «антихристові, що запанував, будуть дані вуста, які говорять гордо і богохульно, і влада діяти сорок два місяці» (Одкр.13:5-5)

В Євангеліє вказується, що Христос проповідував три з половиною роки, і антихристові надано той самий термін 3,5 роки  або 42 місяці.
 
Якщо відрахувати 42 місяці від  24.02.2022. дати початку повномасштабної воєнної агресії росії проти України, то отримаємо дату капітуляції росії і смерті путіна 24.08.2025.  Це день Незалежності України, коли зійде Українське Сонце і настане Ранок Сварога.
 
Через 5000 років після битви при Курукшетрі  і початку панування місячного культу, онуки Дажбога, Бога Сонця українці, перемагаючи зло та пітьму, змінюють хід Світової історії. 
 
Те, як проявляється Вселенський Закон Балансу, можна побачити, якщо скласти числову матрицю трьох світових воєн.
Дати початку і кінця трьох світових воєн перетворимо в нумерологічний ланцюжок, складаючи числа послідовно, щоб привести до однозначного числа. Можна помітити, що в кожний рядку  повторюється число «14».  
Аркани Таро є давніми знаннями, які допомагають пізнати зміст нумерологічних кодів. Так, на Аркані, який відповідає числу «14» зображений Ангел, що переливає воду з однієї чаші в іншу і прагне  досягти балансу та гармонії.  Початок війни порушення балансу, кінець війни- його відновлення.  Остаточна цифра всіх рядків «5» означає пізнання  суті Добра і Зла, виконання Закону. 
 
 
Таким чином, ця числова матриця демонструє порушення і відновлення Закону  Божественної Гармонії та Балансу. 
 
Проте, пророцтва не висічені на камені. 
Все знаходиться в наших руках. І може саме ваш внесок, нехай і невеликий, у Перемогу України стане останньою краплею, щоб переважила чаша Добра.
 
Ми живемо в історичний період початку Сонячного планетарного циклу, провідником і наставником якого являється Україна.
Від цієї досконалої Істини не можна відхилитися через емоційний стан, війну, бомбардування, підрив Каховської ГЕС та інші жорстокі випробування.
 
ПЕРЕМОГА УкРАїни це Божественний План, який витримає будь-які іспити. Єдиний ВИЩИЙ ЗАКОН править справедливо, мудро і досконало. І правив задовго до того, як почав зароджуватися сам Всесвіт. 
Як визначено, так і буде…
 
Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО, поетеса, 
учениця Майстрів Далекого Сходу 
(ОМ-І-РА сила Слова, що випромінює Світло)
 
 
 

 

 

 

Теги: Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО, Думки вголос, Незалежний Медіа Форум, www.uacenter.media, Independent Media Forum, IMF,www.mediaforum.news
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео