Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО: «НАТО, перестань боятися педофіла путіна і бути його заручником!»

Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО:  «НАТО, перестань боятися педофіла путіна і бути його заручником!»
293776 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО:

«НАТО, перестань боятися педофіла путіна і бути його заручником!»

 

 «Педофіл путін і педераст пригожин — звірина морда сучасної росії», -

Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

На фото Associated Press: господар-педофіл путін

і його лакей-педераст пригожин (в ресторані)

 

Минуло два тижні, як безславно завершився так званий «марш справедливості на москву» євгенія пригожина. Коментарі з цього приводу висловили всі хто бажав, починаючи від вітчизняних і зарубіжних політиків і закінчуючи різними експертами. Повторювати не буду, все це можна знайти в Інтернеті.

Так званий «путч» пригожина, я назвав коротко — «ПУК кухара  путіна», який навоняв на всю росію і світ, налякавши багатьох його лідерів. Дожилися — пригожин «пукнув», а у політичних лідерів ведучих країн світу штани стали мокрими. Білизну міняли декілька разів на день, щоб не смердіти, поки «кухар» йшов на Білокам’яну. 

А ще називають себе «сильними світу цього…». Сміх і гріх.

Зверну увагу на одну обставину. Ті, хто давали коментарі і оцінки так званому «путчу» («заколоту», «спробі державного перевороту» і т. п.), не давали характеристики поведінки пригожина, не аналізували його психологічний портрет і психотип в порівнянні з путіним, які майже однотипні.

Про це Ви можете послухати в моєму інтерв’ю на ютуб каналі (спецпроект Сергія Мамаєва) «Розпад росії уже почався» (див. тут:  ">).

МОТИВАЦІЯ ПОВЕДІНКИ

Зауважу, що в основі мотивації поведінки людини, скоєння нею тих чи інших дій (вчинків) лежать сформовані ще з дитинства ті чи інші риси її характеру, отримані психічні травми, різні фобії, з якими особі приходиться боротися все своє життя або змиритися і пливти за течією долі. Рано чи пізно такі особи становляться ПСИХОПАТАМИ. У випадку захоплення ними державної  влади (в тому числі шляхом демократичних парламентських і президентських виборів), вони становляться найбільшою небезпекою не лише для свого суспільства, а й для сусідніх країн (Сталін, Гітлер, путін).

Історія знає багато осіб, які відносяться, як путін і пригожин, до категорії психопатів. Наприклад, Калігула, Нерон, Гітлер, Ленін, Троцький, Сталін, Мао Цзедун, серійні вбивці Чикатило, Джон Вейн Гейсі, Джеффі Дамер.  

Чому, наприклад, про справжню біографію путіна, починаючи з дитинства,  офіційно не повідомляють ні в  росії, ні на Заході, сподіваюся, зрозуміло всім. Після смерті путіна світ дізнається про нього багато чого такого, що нині так старанно приховується з його справжньої біографії. І постане запитання: як могло трапитися, що «росіяни» стільки років обирають його президентом і таких як він до  державної думи (парламенту) росії (партія «Єдіная россія», ЛДПР — покійного Жириновського, КПРФ — Зюганова).

Відповідь на це запитання криється у самих «росіянах» — вони по своєму характеру, менталітету, психотипу такі ж як путін, пригожин, гіркін, патрушев, лавров, шойгу, герасімов і десятки мільйонів їм подібних — ПСИХОПАТИ, в яких закладена майже тисячолітня генетика «рабів, садистів, загарбників, гвалтівників, педерастів, педофілів,  мародерів, вбивць, релігійних   сатанинських душогубів».

Які були справжні біографії Леніна, Троцького, Свердлова, Ягоди, Єжова, Берії, Сталіна, Брежнєва, Андропова та інших вождів радянської імперії  світ дізнавався, як правило, після їх смерті.  Подібним чином робили надумані глянцеві  біографії  німецького фюрера Гітлера, італійського дуче Муссоліні, китайського лідера Мао Цзедуна, лідерів Північної Кореї, диктаторів Чаушеску, Хусейна, Каддафі та інших.

Росія сьогодні — це НЕВИЛІКОВНА душевно і морально хвора країна. Її ЄВТАНАЗІЯ (розвал як СРСР) — це єдиний спосіб врятувати Цивілізацію від ядерної війни, яку погрожує розв’язати «божевільний з ядерною кнопкою» психопат путін і допомогти  поневоленим народам отримали статус незалежних національних держав як членів ООН.

Детально про це читайте у моїх статтях, опублікованих в газеті «Україна молода»:

1). «Генетика рабів-загарбників: як радянська влада «зачищала» українців і потім «завозила міста», 14.12.2016 (див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3092/188/106844/

2). «Ми — не брати: як учені довели відсутність "рідства" між українцями і росіянами», 29.03.2017 (див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3140/188/110150/

3). «Москалі-садисти: чому росіяни жорстоко катують українських військових»,  07.04.2017 (див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3144/188/110446/);

4). «Хрестовий похід» Кремля: як Московія привласнила православ’я Київської Русі та чому не хоче його втрачати»,  06.11.2018 (див. тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/3380/188/127758).

Якщо НАТО і світ ще не розуміють, що настав час крайньої  необхідності для ЄВТАНАЗІЇ російської федерації, то в даному випадку я нічим не можу їм зарадити і допомогти. Як кажуть в  народі: «Якщо тато з мамою не дали, то вже ніхто не дасть» (прислів’я вказує на розумові здібності дорослої людини — світових лідерів країн-членів НАТО, ООН, ЄС, ОБСЄ).

Побачимо, які рішення прийме щодо України, яка рятує Європу від агресора росії, запланований у Вільнюсі на 11-12  липня саміт НАТО — «зоопарк наляканих путіним жирних пінгвінів».    

ЗА ПСИХОТИПОМ ЯК БРАТИ

Психологічні портрети (риси характеру) путіна і пригожина і їх  психотипи дуже схожі, як у братів-близнюків. Тому я і озаглавив  статтю «Педофіл путін і педераст пригожін — звірина морда сучасної  росії».

Ознайомившись з публікацією, Ви самі переконаєтеся в цьому і зрозумієте, чому пригожин «пішов» на москву і тут же, через пару годин передумав і повернув назад.

Перед Міжнародним трибуналом (якщо він буде створений) або нині діючим Міжнародним кримінальним судом обов’язково постане питання про встановлення психічного стану здоров’я путіна і пригожина та їх осудності.

Вони обидва — воєнні злочинці, у яких руки по лікті в крові. Чи можуть вони нести кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі, визначене судом, чи до них будуть застосовані примусові медичні заходи лікування у закритій психіатричній лікарні. Це буде залежати від висновків експертів психіатрів.

Судова комісійна психіатрична експертиза щодо путіна і пригожина повинна бути призначена в обов’язковому порядку у зв’язку з їх неадекватною поведінкою. Стверджую це як слідчий, який неодноразово призначав судово-психіатричні експертизи підозрюваним (обвинуваченим), які вчинили тяжкі насильницькі злочини і мали подібну з путіним і пригожиним поведінку.

На поведінку московського фюрера путіна, яка заслуговує уваги психіатрів, психологів, психоаналітиків, вперше я звернув увагу у другій половині 2016 року, коли мені стало відомо, що шамани, чаклуни, відьми, екстрасенси і церковники проводять на сакральних місцях в росії і Україні (зокрема, в Криму – знаю де) відповідні ритуали, щоб возвести путіна в сан «Вселенського Володимира Великого (ВВВ) — Володаря Світу».

Тоді це викликало у багатьох посмішку — містика якась. Я ж до цього поставився серйозно, оскільки знав, що в радянські часи в КДБ діяв цілком таємний відділ «психіатрів-гіпнотизерів» в 4-му Управлінні МОЗ Радянського Союзу, де «зомбували» («програмували») «об’єкти» (осіб), які мали відношення до вивезення «золота» компартії за кордон, відкриття там фондів, банків, фірм та фінансування зарубіжних комуністичних режимів.

Почувши по стаціонарному телефону (мобільних тоді не було) певний набір цифр або фразу (код), «об’єкт» вчиняв самогубство (як правило, вистрибував з вікна або балкону багатоповерхівки, падав з мосту або в метро під потяг, кидався під автомобіль, який рухався на великій швидкості), вчиняв «потрібне» вбивство або інші дії, на які він був «запрограмований».

ДИВНІ САМОГУБСТВА

Згідно з офіційними даними, в 1991 році в сховищах Держбанку СРСР не дорахувалися 11 мільярдів доларів США. Не кращими були справи і з золотим запасом країни, з якого в буквальному сенсі випарувалися 2400 тонн дорогоцінного металу. Ці цифри шокували ревізорів, але, як виявилося, все ще гірше.  

Станом на 1985 рік у золотому фонді СРСР знаходилися 2400 тонн золота. Всього 6 років знадобилося для того, щоб воно без сліду зникло з найбільш охоронюваних в країні об’єктів. Знайти пропажу не змогли ні спецслужби рф, ні найавторитетніші у світі детективи.

Зникнення золотого запасу компартії Радянського Союзу супроводжувалося дивними смертями. Першою жертвою став Микола Журба, керуючий справами ЦК КПРС, якого знайшли під його ж власними вікнами. Ця людина безпосередньо відповідав за вклади КПРС в зарубіжних банках. 

Наступним пішов з життя Георгій Павлов, який займав цю посаду до Миколи Кручини. Павлов випав з балкону. Випав з вікна багатоповерхівки і Кручина (якого я знав особисто), що стало дивним збігом.

Ніяких сумнівів не залишилося після того, як в цьому ж 1991 році  загинув Дмитро Лісоволик — завідувач сектором США ЦК КПРС і мав доступ до інформації про «золото партії». Неважко здогадатися, що помер він також, випавши з вікна своєї квартири. 

Розслідування показало, що причина смерті всіх чотирьох партійних функціонерів — самогубство (вистрибнули з вікна або балкону своєї квартири).

 

Таємниця продовжувала вбивати причетних до скарбів КПРС людей і пізніше — хтось гинув у ДТП, хтось від серцевого нападу або інсульту на вулиці, а кого-то вбили, піддавши тортурам. Болісну смерть від рук невідомих прийняв в 1994 році колишній полковник КДБ Леонід Кучерук, який був одним з фігурантів «золотої справи».

Мені також була відома група екстрасенсів, яка обслуговувала першого президента росії Бориса Єльцина, з яким я був добре знайомий з 1990 року.
В силу своєї професії я слухав закриті лекції по психіатрії, психології, фізіономістиці і соціології. Знаю про «активні заходи» спецслужб країн світу, які вони проводять інформаційно-психологічні операції і диверсії проти суспільства і фізичних осіб (політичних, державних, партійних діячів та інших осіб), залежно від поставлених перед спецслужбами задач.

ПСИХІЧНІ ТРАВМИ ПУТІНА В ДИТИНСТВІ

Наприкінці 2016 року я звернувся до психіатрів, яких знав свого часу по роботі як слідчий і своїх колег по ПАРЄ (2006-2010 рр.), які мали медичну освіту, з проханням провести із спеціалістами у сфері психіатрії і психології заочну неофіційну експертизу стану психічного здоров’я путіна. Вони погодилися за умови не називати їх прізвищ.

Весною 2017 року отримав результати досліджень групи психіатрів і  психологів з двох інститутів психіатрії Західної Європи щодо  психологічного портрету, психотипу і психічних вад президента росії путіна, який за висновками експертів має явні ознаками шизофренії і педофілії.

Вперше про це  опублікував в газеті «Україна молода» за 12 квітня 2017 року під заголовком «Соціопатія, шизофренія, манія величі і педофілія: усе, що відомо про діагнози путіна» (див. тут:  https://www.umoloda.kiev.ua/number/3146/188/110570/).

Оприлюднені мною матеріали про психічний стан путіна (з посиланням на висновки неназваних західних, московських і вітчизняних психіатрів) та необхідність фізичного його знищення заради порятунку цивілізації викликали лють і ненависть у Кремлі і п’ятої колони в Україні. На мою адресу посипалися анонімні і неприховані погрози фізичної розправи. Пережив. Проходив не раз через погрози і замахи на життя (див. статтю «Європа — це цінності, за які потрібно боротися»

 

Обгрунтування правових підстав фізичного знищення президента росії путіна, перелік вчинених ним злочинів і висновки психіатрів щодо його психічного стану здоров’я я направив (у травні 2017, жовтні 2018, січені 2021 року) у Генеральний комітет і Комітет з правових питань ООН, НАТО, ПАРЄ, ОБСЄ і Європарламент.

Також рекомендував світовим лідерам вести переговори з путіним виключно з позиції сили, враховуючи при цьому його психічний стан (психопат) і риси характеру: манія величі, нарцисизм, патологічна брехливість, жадібність, панічний страх смерті (схожі риси характеру має і пригожин).

Згідно з отриманими висновками експертів Західної Європи у галузі психології, психіатрії, фізіології і фізіономістики, президент росії  путін у дитинстві зазнав важкої психічної травми в результаті постійних моральних принижень, насильницьких знущань через його фізичну слабкість і «карликовий» зріст (що призвело до появи і розвитку синдрому Наполеона) та відсутність батьківської уваги і тепла (рідного батька поруч не було, виховувала вулиця).

Відсутність уваги і тепла рідних батьків ще більше посилила цю травму. У дитинстві путін був усиновлений ріднею його матері Віри Путіної, яка мала однакове з нею прізвище — Путіни Володимир і Марія, у яких не було своїх дітей. Див. ">відео про це тут:

Віра Путіна, 1926 року народження, яка проживає в маленькому грузинському селі Метехі, розповіла журналістам, що у 1999 році побачила по телевізору володимира путіна і відразу узнала у ньому свого сина (на той час їй було 72 роки, померла 31 травня 2023 року). На підтвердження своїх слів, вона показала журналістам фотографії володі путіна в дитинстві.

Віра Путіна розказала, що в молоді роки познайомилася з Платоном Прияловим, закохалася в нього і народила від нього сина, якого назвала Володею. Згодом дізналася, що Приялов одружений…

Через рік поїхала на практику в Ташкент, де познайомилася з Георгієм Осіпашвілі, який привіз її в своє село Метехі в Грузії, вони одружилися. Дворічного Володю забрала з собою, до десяти років він проживав з нею і вітчимом. Учився в сільській школі до третього класу. Це підтвердили журналістам і односельці.

Жили дуже бідно, згодом народилася донька — сестра Володі. Чоловік заявив, що не зможе прогодувати її сина, бив його і дуже не хотів, щоб він жив з ними,- стверджує Віра Путіна.

Однолітки Володі постійно знущалися з нього, обзивали байстрюком, часто били, він жив у постійному страху, тому вона і змушена була відвезти сина до своїх батьків (дідуся і бабусі Володі, прізвище яких також Путіни), які проживали у місті Очер Пермської області. Це підтверджується документами місцевої школи, згідно яких у 1959-1960 роках у ній навчався володя путін, за національністю “грузин”, який не говорив російською мовою.

Володимир і Марія Путіни, які проживали в Ленінграді (родом з Тверської області) і значаться офіційними батьками у біографії президента росії володимира путіна, були далекими родичами Путіних, які проживали в Пермській області. У ленінградських Путіних дітей не було — їх двоє синів померли від хвороби у дитячому віці. Оскільки батьки Віри Путіної були похилого віку,  вони, на прохання Марії Путіної, віддали Володю ленінградським родичам. Ленінградські родичі усиновили Володю, змінивши йому рік народження, щоб він зміг повторити початкові класи, так як не знав російської мови. Чому не змінили ім’я Володі, вона не знає,- зазначила Віра Путіна.

Навчаючись у школі, путін активно тренувався у секції по самбо/дзюдо. У 16 років, будучі школярем 9-го класу середньої школи №281 м. Ленінграду,  володя путін був «втягнутий» в одне з організованих злочинних угрупувань, яку очолював злодій-рецидивіст  Леонід Усвяцов (поганяло «Льоня Самбіст» і «Святий»), який повернувся в Ленінград з місць позбавлення волі після відбуття покарання. Неповнолітній путін був у нього на злодійському жаргоні «шісткою», яку ніхто в банді не цінує. Майбутній президент росії був у «злодія в законі» та інших бандитів на «побігеньках».

Під час оперативної розробки злочинного угрупування «Льоні Самбіста» працівники карного розшуку завербували путіна для отримання інформації і присвоїли йому оперативний псевдонім «Уральський». Під цим псевдонімом путін власноручно писав агентурні донесення працівнику карного розшуку, у якого був на обліку і зв’язку. Ватажок банди знав, що Володя — «стукачок» кримінального розшуку, але не ліквідував його. Він диктував неповнолітньому путіну тексти  агентурних донесень, які той писав і передавав своєму куратору в  міліції.

Після закінчення школи на «трійки» путін у 1970 році був зарахований на юридичний факультет Ленінградського державного університету (за конкурсу 40 абітурієнтів на місце) через спортивну кафедру як перспективний спортсмен самбіст-дзюдоїст за допомогою… невидимої руки Управління КДБ СРСР по Ленінграду і Ленінградській області, в кадрах якого уже знаходилася особова  справа агента карного розшуку «Уральського» (путіна).

Ленінградські чекісти працювали професіонально і на перспективу, тримаючи путіна на гачку кримінального компромату, який в будь який момент можна було використати, якби володя викинув який небудь «фортель». Протягом навчання путін приділяв більшість часу тренуванням, змаганням і написанням агентурних донесень на студентів і викладачів, а не навчанню.

По закінченні університету у 1975 році, маючи посередні оцінки, в основному «трійки», путін був призначений оперативним працівником 5-го відділу (який займався переслідування «дисидентів») Ленінградського управління КДБ СРСР, де служив до 1984 року.

Більше про обставини вербовки путіна працівниками карного розшуку і його перебування у банді «Льоні Самбіста» Вам розповість полковник міліції Валерій Кур. У 1994 році міністр  внутрішніх справ Володимир Радченко за моєю рекомендацією (як голови парламентського Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією) призначив Валерія Кура  начальником Головного Управління боротьби з організованою злочинністю. Згодом полковник Кур створив і очолив Управління кримінальної розвідки МВС України.

Інтерв’ю Валерія Кура «Как 16-летний путин попал в банду Лени Самбиста и стал стукачом» (див. тут: ">).

Зауважу, що вербовка на компроматі була самим надійним і розповсюдженим способом КДБ СРСР.   

Наприклад, один із виконавців викрадення і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе генерал міліції Олексій Пукач був завербований 3-м Управлінням КДБ УРСР в 1982 році. Пукач був негласним агентом (таємним співробітником) КДБ під оперативними псевдонімом "Солдатов" та "Тіхуша". Вербування Пукача КДБ відбулось під час його служби в київській "сімці" — підрозділі "зовнішнього спостереження" УВС міста Києва. Пукач з колегами по службі вів таємне спостереження за одним з підпільних підприємців Києва. Після одержання підприємцем від свого компаньйона великої суми грошей, Пукач разом з колегами пограбували його. Пукач з колегами не знали, що самі перебували під спостереженням КДБ. Наступного дня Пукачу запропонували таємно співпрацювати з КДБ або бути відданим під суд. Він вибрав співпрацю з КДБ і став негласним агентом Комітету держбезпеки. Після того як Радянський Союз розвалився, а КДБ змінило вивіску на СБУ, Пукач продовжував залишатися агентом СБУ.

Аналогічним способом у 1973 році був завербований і Віктор Медведчук, який, будучи студентом другого курсу юридичного факультету Київського університету вчинив жорстке побиття неповнолітнього і був взятий під варту. Щоб не бути засудженим і не потрапити у місця позбавлення волі, дав добровільну згоду на таємну співпрацю з органами КДБ УСРС по "п’ятій", так званій "дисидентській лінії". Вислужився до статусу «особо цінного агента»  під псевдонімом "Соколовський".

Більше про агента КДБ Медведчука тут:

1). "АДвоКАТ" Віктор Медведчук: агент КДБ (ФСБ?) "Соколовський" (див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3527/188/139507/).

2). "АДвоКАТ" Віктор Медведчук — агент КДБ "Соколовський": маловідомі факти із біографії кума Путіна (див. тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/3516/188/138227/).

3). АДвоКАТ" Віктор Медведчук — агент КДБ "Соколовський": таємниці архіву СБУ і спогади ветеранів КДБ (див. тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/3517/188/138294/). Источник: https://censor.net/ru/b3419802).     

Всі дані про дитинство путіна, в тому числі і ті, коли і ким він був усиновлений, в яких школах навчався, як характеризувався, як попав у банду «Льоні Самбіста»,  як був завербований міліцією, хто його біологічні батьки, дід, бабуся та інші близькі родичі, де вони були під час війни і що робили повинні бути в особовій справі підполковника КДБ СРСР путіна володимира володимировича під грифом “цілком таємно”.

Та швидше за все, путін, ставши директором ФСБ росії в 1998 році,  ЗНИЩИВ всі компрометуючі його матеріали, в тому числі і ті, які були встановленні уже під час його служби в органах КДБ (займався педофілією з малолітніми хлопчиками, мав не санкціоновані контакти з представниками західних спецслужб, коли перебував у НДР, а після службової перевірки контррозвідкою КДБ СРСР був відправлений назад у Ленінград).    

Родичі Віри Путіної, які проживають з нею, розповіли, що під час президентських виборів у Росії в 2000 році до них приїжджали представники російських спецслужб під виглядом поліції і лікарів, які взяли кров у Віри Путіної для проведення аналізу, забрали всі документи і фотографії володі путіна, після чого поїхали, суворо заборонивши їм спілкуватися з пресою і взагалі говорити про їх візит.

За моєю інформацією, в москві таємно було проведено ДНК-аналіз крові Віри Путіної і президента рф володимира путіна, який засвідчив, що Віра Путіна на 99,9% є його біологічною матір’ю. Зауважу, що аналогічний ДНК-аналіз було зроблено експертами західних спецслужб (яких саме — мені відомо). Їх висновок: Віра Путіна, яка мешкає в селі Метехі в Грузії, є біологічною матір’ю (на 99,9%) президента росії путіна.

Біологічний матеріал путіна (зразки волосся, слини, крові, жиропотові виділення, а також відбитки пальців рук) були добуті агентами спецслужб Заходу ще під час його першої президентської кампанії у 2000 році, а потім для контролю — у 2007–2008 роках.

Більше на цю тему тут

 

Вини путіна в тому, що він був усиновлений — немає ніякої. Його вина в тому, що він для захоплення влади і утримання її упродовж понад 20-ти років став всесвітнім брехуном, агресором, вбивцею, терористом, воєнним злочинцем, розпалювачем війни в Чечні,  Сирії, Грузії, Україні!

Чому про факти реального дитинства путіна офіційно не повідомляють ні в росії, ні Заході, сподіваюся, зрозуміло всім. Після смерті путіна світ дізнається про нього багато чого такого, що нині так старанно приховується.

Як, наприклад, приховували справжні біографії Леніна, Зинов’єва, Каменєва, Свердлова, Троцького, Ягоди, Єжова, Берії, Сталіна, Брежнєва, Андропова та інших.

Ні для кого уже не секрет, що  Зинов’єв і Троцький були «голубками-гомосексуалістами» у Леніна (всі троє єврейського походження), а Сталін — кримінальний злочинець (вбивця і бандит) і одночасно — агент-провокатор царської охранки (3-го жандармського відділення). Це підтверджено архівними документами, з якими я особисто знайомився в архіві ЦК КПРС у липні 1990 року (тепер це архів президента рф).

ЦІКАВЕ історичне співпадіння — вождь світового пролетаріату Ленін і глава банди ПВК «Вагнер» пригожин  були пасивними гомосексуалістами. Детально про «педераста-півня» пригожива — далі в статті. Рекомендую «повару педофіла путіна» — педерасту  пригожину відвідати мавзолей Леніна…      

В інституті КДБ СРСР путін навчався під прізвищем (псевдонімом) Платов. Про це він розповів в ефірі одного з російських телевізійних каналів в липні 2017 року.

Нагадаю, що рідний батько путіна мав ім’я Платон. Впевнений, що путін знав про нього, тому і взяв співзвучний з його ім’ям Платон псевдонім «Платов».

За маленький зріст (162 см) путіна кликали «недопалком» («окурком»), що дуже його гнітило. Своєчасно не розтоптаний недопалок може призвести до великої світової пожежі…

На початку весни 1990 року після перевірки контррозвідкою КДБ СРСР несанкціонованих контактів путіна з представниками спецслужб Заходу його з «вовчим квитком» повертають з НДР назад в Ленінград на посаду помічника (як офіцера діючого резерву)  ректора Ленінградського державного університету Станіслава Меркур’єва з міжнародних питань.

 

В країні йшли бурхливі демократичні процеси, набували розмаху національно-визвольні рухи, в союзних республіках (в т. ч. і в росії) були прийняті декларації про державний суверенітет. Якби таке  «повернення» путіна додому трапилося за часів Андропова або раніше, то чекіста-педофіла за «несанкціоновані таємні контакти з спецслужбами Заходу» за вироком військового трибуналу позбавили офіцерського звання і на десять років відправили б туди, звідки в 1990 році повернувся пригожин — з  «місць не таких віддалених» або з тих, «де Макар телят не пас».

У травні 1990 року, після обрання  Анатолія Собчака головою Ленінградської міської Ради народних депутатів, путін стає його радником за рекомендацією Меркур’єва. У липні 1991 року путін був призначений головою Комітету зовнішніх зв’язків мерії Ленінграду (з 16 травня 1992 року — Санкт-Петербургу).

Після провалу серпневого 1991 року путчу в Москві, так званого ГКЧП, путін подав рапорт на звільнення з КДБ. Відставка була прийнята. Звільнився чекіст-педофіл у званні підполковника.

З березня 1993 року — путін перший заступник у Собчака і зберігає за собою посаду голови Комітету зовнішніх зв’язків і керує комісією мерії по оперативним питанням.

Знову дивний збіг обставин. У 1990 році, майже одночасно, пригожин і путін повертаються в Ленінград. Перший з місць позбавлення волі після помилування і відбуття покарання, другий — з «вовчим квитком» із-за кордону, де проходив військову службу в ПГУ КДБ СРСР (зовнішня розвідка).  

У 1990 – 1996 роках педераст пригожин організував мережу з продажу хот-догів, згодом відкрив і очолив місцеву мережу магазинів і супермаркетів та елітний ресторан, який за рік приніс повноцінний мільйон доларів прибутку.

Педофіл-путін за цей час робить стрімку кар’єру в мерії Санкт-Петербургу і створює жорстку корупційну систему вимагання  хабарів з підприємців і бізнесменів за видачу різних ліценцій і дозволів.

За таких обставин (на хабарях) на початку 90-х років минуло століття  і познайомилися майбутній президент росії педофіл путін і його «кухар» педераст пригожин (перший вимагав, а другий вимушений був давати хабарі, щоб розвивати свій бізнес. Так було і є в Україні).

Педераста пригожина називають «кухаром» путіна через великий бізнес у сфері харчування,  на якому він заробляє на державних підрядах.

Згодом корупціонери педофіл путін і педераст пригожин стали воєнними  злочинцями по лікті і коліна в крові. Гроші не пахнуть, а криваві – можна відмити…                

ПРИГОЖИН — «ОПУЩЕНИЙ» і «ПІВЕНЬ», або «ЛИЖНИЦЯ ЖЕНЯ»

Пригожин Євген Вікторович, 1961 р. н., уродженець Ленінграду, батько якого рано помер. Виховували Євгена мати і вітчим. Батько і вітчим Пригожина були єврейського походження. Вітчим виховував  Євгена жорстко, з застосуванням фізичної сили. Аналогічним  способом володю путіна виховували два його вітчими (грузинський і ленінградський).

У 1977 році Пригожин закінчив ленінградську спортивну школу-інтернат №62. Займався лижними перегонами (путін — самбо/ дзюдо, обох виховувала кримінальна вулиця).

У листопаді 1979 року Пригожин був засуджений Куйбишевським районним судом м. Ленінграду до умовного терміну за крадіжку.  16-річний путін входив до складу ленінградського злочинного угрупування злодія в законі «Льоні Самбіста», але засудженим не був, оскільки був агентом карного розшуку, а в студентські роки — агентом КДБ під псевдонімом «Уральський». Коли пригожина вперше засудили, путін уже працював в Ленінградському Управлінні КДБ СРСР і «пресував» дисидентів.  

У 1981 році Ждановський райсуд Ленінграду  приговорив 20-річного пригожина до 13 років позбавлення волі за крадіжку, розбій, шахрайство і втягування неповнолітнього у злочинну діяльність (залучення до заняття проституцією неповнолітніх). Відбував покарання у виправно-трудовій колонії строго режиму.

Зауважу, що під час досудового слідства пригожин поводився досить дивно, не адекватно і агресивно. У зв’язку з цим йому була призначена судово-психіатрична експертиза на предмет його осудності (чи не є він душевно хворим і чи може він відбувати покарання в місцях позбавлення волі) і встановлення психічного стану здоров’я.

Мені удалося ознайомитися з висновками цієї експертизи. Про них  далі, коли буду робити порівняльний аналіз психологічних рис характеру та психотипу педофіла путіна і педераста пригожина.

Більшість читачів не знає (про це добре відомо лише працівникам виправних колоній, працівникам карного розшуку і слідчим МВС), що осіб, засуджених за вчинення насильницьких сексуальних злочинів проти неповнолітніх (згвалтування, розтління, примушення до заняття проституцією), «зеківська зона» жорстко карала.

Таку особу (як, наприклад, пригожин) в перші дні перебування на «зоні» жорстко «опускали» — її гвалтували у різний спосіб і перетворювали у «півня» — «табірну повію» за зразком  «вокзальної шлюхи» (у кримінальному світі вони відносилися до самої нижчої категорії жінок «легкої поведінки»).      

Не минула ця чаша і пригожина.  На «зоні» лижника Євгена Пригожина перетворили в «лижницю Женю». Правом «першої шлюбної ночі» скористався «пахан» («авторитет») колонії. Потім «дівчину Женю» регулярно по черзі «ублажали» й інші засуджені. Нерідко для розваги «лижницю Женю» зеки розігрували в карти і пускали по колу як на «лижних гонках». Так пригожин став «опущеним» і «півнем» (пасивним гомосексуалістом).

Щоб якось полегшити своє життя на «зоні» пригожин пішов на  співпрацю з адміністрацією колонії — став таємним агентом («стукачем») під псевдонімом «Пітерський». В колонії серед засуджених за пригожиним закріпилося поганяло «лижниця Женя».

На зоні пригожин організував бізнес і був бригадиром групи засуджених, які виготовляли сувенірну продукцію і заробляли непогані гроші по тим часам. Частину коштів він віддавав начальству колонії і «пахану» («авторитету») зони. Давав «відкупні»  засудженим, щоб вони «не трахали» його.

У 1988 році «за ударний труд, співпрацю з адміністрацією колонії і становлення на шлях виправлення» педераст пригожин був помилуваний, звільнений з колонії і направлений в колонію-поселення, з якої вийшов у 1990 році і повернувся в Ленінград. 

Викладена мною інформація із особової справи засудженого пригожина, яка зафіксована у довідках оперуповноваженого оперативної частини виправно-трудової колонії, де відбував покарання пригожин, з якою мені вдалося познайомитися.

Нагадаю, що в минулому році російський кримінальний авторитет Саша Курара записав відео звернення, в якому розповів, що він відбував ув'язнення разом із пригожиним.

Курара стверджує, що пригожин займав найнижче місце в тюремній ієрархії, тобто був тим, кого на сленгу ув'язнених називають "опущеними". Крім того, теперішній олігарх вступав у гомосексувальні зв'язки у пасивному стані з іншими в'язнями, тобто був так званим "півнем".

«Хочу приєднатися до Гріші Московського і додати від себе. Справа у тому, що мене звати Саша. Відомий як Саша Курара. І я хочу довести до вашого відома, що конкретно з євгеном пригожиним ми відбували покарання в одній "командировочці". Так ось — пригожин це педераст с у повному смислі цього слова. пригожин — це ображений, який мав своє місце і знав своє місце, та погодився з цим. А тепер ви, які йдете до цього ПВК "Вагнера", стаєте під прапор педераста, вами командує педераст і ви прирівнюєте себе до педераста. Навіть не те що прирівнюєте — ви стаєте нижче, ніж педераст… Згадай, Женю, півень йоб*ний, як тебе гнобили", — розповідає кримінальний авторитет Саша Курара (див. відео тут:

https://twitter.com/den_kazansky/status/1597370588766486528).

 

Читайте також статтю «Скандал із пригожиним: "опущений" і "півень" (див. тут: https://tsn.ua/svit/opuscheniy-i-piven-kolishniy-spivrobitnik-kdb-poyasniv-komu-vigidna-diskreditaciya-prigozhina-2214214.html).

У кримінальному світі такі звинувачення можуть коштувати втрати авторитету та впливу на ув'язнених, яких масово набирають до лав російської армії.

 

Як слідчий МВС (1976 – 1983) поясню, що таке кримінальна ієрархія. Вона розвинулася за часів СРСР, існує й досі і  передбачає поділ всередині в'язниці засуджених на касти. На вершині цієї піраміди перебувають так звані злодії в законі (авторитети) завдяки своїм грошам та зв’язкам, внизу ж — ув'язнені за зґвалтування, педофілію, розтління і втягування неповнолітніх дівчат в заняття проституцією.

 

Найнижча каста "опущених" або ж "ображених" — дикий феномен, їх принижують та б’ють, ґвалтують, через що їх також називають "півнями". До кола обов'язків "опущених" входить виконання найбруднішої роботи, такої як миття туалетів, чищення каналізації. Розмови з представниками інших каст мають бути обмеженими, а спілкування з найнижчою кастою («опущених») для іншого ув'язненого може призвести до втрати авторитету.

Як повідомляє російське видання "Медіазона", справа щодо порушення прав ув'язнених, яких віднесли до касти "опущених" дійшла навіть до Європейського суду з прав людини.

Стаття, за якою сидів пригожин (розтління і втягування неповнолітніх дівчат в заняття проституцією), підходить під цю класифікацію тюремних каст.

Однак тут з'являється ще одна цікава деталь: російський кримінальний авторитет Саша Курара призначив "стрілку" пригожину та будь-кому, хто захоче заперечити сказані ним слова. За тюремними звичаями, названий "півнем" сам стає кандидатом в "опущені", оскільки вважається, що він погодився з цим і ніяк не заперечив.

Відповіді пригожина на заяву Саші Курари у соціальних мережах я не знайшов.

 

Експерти зазначають, що після таких психологічних і психічних потрясінь, які пригожин отримав на «зоні», будучи «опущенням» і перетвореним на «півня», особа, як правило, на все життя залишається морально і душевно ущербною. У неї проявляються насильницькі садистські прояви до слабших та її підлеглих по роботі (службі) і постійний страх перед сильнішим (у випадку з пригожиним — перед путіним), який може нагадати йому про минуле і просто фізично знищити, а перед вбивством — ще раз «опустити» по повній програмі як на «зоні». Ось з такими почуттями  пригожину і доводиться жити все життя.

Але є експерти, які заявляють, що пригожин — це «фігура», яка змогла організувати путч (заколот) проти президента путіна і керівництва МО росії Шойгу і Герасімова.

20 червня 2022 року педофіл путін присвоїв своєму «кухарю-педерасту» звання героя росії за взяття Попасної. «Опущений півень» так прокоментував нагороду путіна-педофіла: «Ця зірка, я вважаю, була вручена дякуючи героїзму бійців ПВК «Вагнер» (половина з яких — такі ж «опущені», як і пригожин — Авт.) і бійців із складу Міністерства оборони, які  підтримували нас» (мародери, гвалтівники дітей і вбивці мирного населення — Авт.).

 

Щодо «фігури», як змогла організувати похід на москву, зауважу, що «манька величі» пригожина, який уявив себе чуть не Наполеоном,  зіграла з ним злий, роковий і трагічний жарт.

 

2006 рік. Джордж Буш у гостях у путіна. В ролі офіціанта педераст пригожин (стоїть біля Буша: «чєго ізволітє, містєр презідєнт?»)

Пригожину, який був лакеєм у путіна і його гостей,  обслуговував їх у своєму елітному ресторані («чєго ізволітє, господа?»),  дуже швидко нагадали, хто він дійсно є — «опущений» і «півень» та показали, де його  справжнє місце — біля «параші». Де він, швидше за все, і сконає або буде «замочений в сартирі»...

Ще раз нагадаю, що «кухар» бункерного фюрера — це «опущений» на зоні нижче нікуди «півень гамбурзький», який морально і   психологічно РОЗДАВЛЕНИЙ і фізично НЕ ЗДАТНИЙ ні на який путч, заколот чи  державний переворот. Тепер педераст пригожин навіть не «пукне» проти бункерного педофіла путіна.

Більше про бізнес-імперію педераста пригожина, його спільну злочинну діяльність з педофілом путіним, про ПВК «Вагнер», накладені на них санкції та інше Ви можете прочитати,  зайшовши в Гугл. 

 

Після інтерв’ю на ютуб каналі Сергія Мамаєва (див. тут:  ">) мене нерідко запитують: які почуття у мене до путіна і пригожина?

Скажу відверто: до них і до москалів у мене немає  ні люті, ні ненависті. У мене до них просто ГИДЛИВІСТЬ як на блювоту. Москалі для мене — це БЛЮВОТНІ МАСИ, БІОЛОГІЧНЕ СМІТТЯ, НЕПОТРІБ.

Їх потрібно холоднокровно без жалю і пощади просто СПАЛЮВАТИ і ЗНИЩУВАТИ у будь-який доступний спосіб!

У війні з російським агресором наша організація «СМЕРТЬ РАШИСТАМ» («Караючий Меч Арея — «КАРМА») сповідує заповідь  пращурів оріїв «Ворога Роду твого знищуй без пощади і жалю». 

А також біблійну настанову: "Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають" (Євангеліє від Матфея (7:19).

 

Москалів-загарбників ми ВБИВАЄМО і будемо ВБИВАТИ, допоки останній звірино-подібний нелюд не згорить у Вогні праведнім.

В полон москалів НЕ БЕРЕМО! Читайте про це у статті «Бійці невидимого «Українського «Смершу» одержали наказ без пощади вбивати окупантів. В полон не брати» (28.02.2022, див. тут: https://ukrreporter.com.ua/war/bijtsi-nevydymogo-ukrayinskogo-smershu-oderzhaly-nakaz-bez-poshhady-vbyvaty-okupantiv.html).

 

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний сказав у інтерв'ю виданню The Economist: «Усе, що ми робили, коли почалася масштабна агресія, — це реалізовували не лише знання, які ми вже мали у 2014 році, а й навички та досвід, які здобули з того часу. І найважливіший досвід, який ми мали і який практикуємо майже як релігію, це те, що росіян і будь-яких інших ворогів треба ВБИВАТИ, просто ВБИВАТИ, і головне, ми не повинні боятися це робити. І це те, що ми робимо».  

 

Суху гілку на Древі Життя Людства, ракову пухлину на тілі планети Земля, центр світового зла — російську імперію СПАЛИМО до тла, а попіл розвіємо по вітру. Остання імперія планетарного зла — російська федерація буде ЗНИЩЕНА. Як визначено, так і буде!  

 

ПСИХОПАТИ—САДИСТИ З ОЗНАКАМИ ШИЗОФРЕНІЇ

Тепер зупинимося на психологічному портреті та психотипі педофіла путіна і педераста пригожина, які мають велику схожість.

Отримані в дитинстві психічні і психологічні травми, на думку фахівців, і сформували у путіна і пригожина риси активного ПСИХОПАТА з патологічною поведінкою, які не мають  системи цінностей, а до людського життя вони ставляться з повною зневагою, навіть з огидою і затятим цинізмом.

Свою потребу путін і пригожин прагнуть задовольнити за будь-яку ціну, хай навіть для досягнення своєї мети їм доведеться «піти по трупах», не визнаючи жодних законів.

При цьому путін і пригожин абсолютно не відчувають почуття каяття або провини за свої вчинки, оскільки в них відсутня совість.

Будь-який же докір з боку, будь-яка вказівка на помилковість дій путіна або пригожина, будь-яка критика чи засудження їх дій — і путін і пригожин «вибухають», впадаючи в стан нестримної агресії, злості, гніву і помсти, оскiльки вважають, що на карту поставлено їх  репутація, авторитет і виживання.

Це змушує путіна і пригожина діяти напролом, як божевільних  (недарма західні політики називають путіна «божевільний із ядерною кнопкою», а пригожина — божевільний з «кувалдою»).
І чим далі прогресує це захворювання у путіна і пригожина, тим твердіше вони переконуються, що чинять правильно.

Президент путін і його «кухар» усе частіше перебувають з оточуючими в стані непримиренної війни (в тому числі і між собою)  і все частіше в них  виникає агресивний стан. Вони позбавлені внутрішніх і зовнішніх гальм, але вміють надягати маску доброчесності і благородності.

Історія знає безліч осіб, які відносяться, як путін і пригожин, до категорії ПСИХОПАТ.

Наприклад, тирани і диктатори Гітлер, Сталін, Хусейн, Чаушеску, Каддафі, Калігула, Нерон, серійні вбивці Чикатило, Джон ВейнГейсі, Джеффі Дамер.

Для злочинця психопата жертва — це не людина в загальноприйнятому розумінні, а механізм, засіб задоволення його потреби — сексуальної, матеріальної, самоствердження, отримання абсолютної влади.

За висновками спеціалістів, путін і пригожин мають всі ознаки втрати почуття реальності, що може призвести до їх (особливо путіна) непередбачуваних, украй небезпечних вчинків, в тому числі, путін може віддати наказ на застосування ядерної зброї.

Нагадаю, московський фюрер заявив, що у разі застосування ядерної зброї, громадяни росії «як мученики потраплять до раю». Решта жителів Землі — “просто здохне і навіть покаятися не встигне”,- запевнив путіну жовтні 2018 року на засіданні Міжнародного дискусійного клубу “Валдай”. Російська делегація відреагувала на заяву «божевільного з ядерною кнопкою» веселим сміхом і оплесками. Чим, на мою думку, засвідчила повну моральну і душевну деградацію росії.

У путіна і пригожина все яскравіше проявляються ознаки синдрому hubrissyndrome — гіпертрофоване самолюбство, пов’язане з тим, що пригожин довгий час знаходиться у фаворі у путіна, а сам кремлівський фюрер має абсолютну владу і явні ознаки психічно хворого диктатора, з садистськими розладами здоров’я, як і пригожин.

На думку фахівців, путіна і пригожина вже не можна вилікувати від цієї хвороби, оскільки вони мають патологічну жадобу до влади, грошей і постійне почуття СТРАХУ за своє життя на межі тваринного інстинкту самозбереження, що змусило путіна і пригожина, як Гітлера і Сталіна, мати двійників.

Більше про двійника пригожина читайте у статті «росія відправляла зі спецзавданням в Литву двійника "кухаря путіна» (див. тут: https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2021-03-04/rossiya-otpravlyala-so-spetszadaniem-v-litvu-dvoynika-povara-putina-foto/224803).

Російські світила в галузі психіатрії і психології (яких я знаю ще з радянських часів як слідчий МВС) підтверджують діагноз західних колег і доповнюють його тим, що в поведінці путіна і пригожина є всі ознаки шизофренії, які проявляються у:

 

1) «нестандартних, дивних формах мислення і проведення «своєрідних» логічних ланцюжків під час прийняття того чи іншого рішення»;
2) «змінах колірних пристрастей»;
3) «частій зміні настрою: сміх, сльози, гнів і злість та крики на підлеглих», рукоприкладство (у пригожина воно носить постійний характер);
4) «маячних ідеях»;
5) «підвищеній підозрілості»;
6) «манії переслідування і СТРАХУ СМЕРТІ»;

7) «манії ВЕЛИЧІ».

 

На думку психіатрів, у путіна і пригожина яскраво проявляються ознаки двох форм шизофренії:
1). ДЕПРЕСИВНО—ПАРАНОЇДАЛЬНА (постійні відчуття тривоги й очікування поганих звісток або подій) і
2). ЦИРКУЛЯРНА (путін і пригожин  надто виділяють себе над оточуючими, підкреслюють свою винятковість та унікальність, що є причиною появи маячних ідей і конфліктних ситуацій не лише зі своїм оточенням і підлеглими, а й на міжнародному рівні — розв’язання путіним воєн в Чечні, Грузії, Україні, а пригожиним — воєнних конфліктів у Африці).

 

Спеціалісти інституту судової психіатрії ім. Сербського на умові анонімності поставили путіну діагноз: «гіпертоксична шизофренія». За психотипом путін — параноїк, людина оборонної свідомості, яка під впливом зовнішніх складних подій може стати шизофреніком, як і пригожин.

Загальний висновок психіатрів: президент російської федерації путін і глава ПВК «Вагнер» пригожин є ПСИХОПАТАМИ з садистськими проявами і ознаками шизофренії.

Проте путін і пригожин є ОСУДНИМИ особами. Під час вчинення злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку путін і пригожин  усвідомлювали свої суспільно небезпечні діяння і керувалися ними. Президент росії путін і керівник ПВК «Вагнер» пригожин підлягають  кримінальному покаранню, визначеному судом.

 

На моє запитання до російських експертів, чому вони не оприлюднюють свої медичні висновки щодо психічного стану здоров’я путіна, щоб усунути його з поста президента за станом здоров’я, адже його поведінка може призвести до ще більш трагічних наслідків, нiж війна в Грузії, Україні, Сирії, відповідь була одна: боїмося за своє життя і життя рідних.

Багато з тих, хто знав про психічні вади путіна і його злочини, — мертві.

Після обрання путіна втретє президентом росії колишній президент СРСР Михайло Горбачов відзначив такі його риси характеру: «мстивість, злопам’ятство, образливість», що, на думку Горбачова, є недопустимо для політика, який обiймає такий високий пост.

Шведське прислів’я говорить: «Коли Бог хоче покарати народ, то відбирає розум у короля».

Прикладом злопам’ятства і мстивості кремлівського фюрера путіна можуть яскраво служити жахливі варварські бомбардування, ракетні удари і артилерійські обстріли Харкова, де вперше прозвучала приспівка (кричалка) футбольних фанатів «путін — ХУЙЛО!».

Вболівальники харківського футбольного клубу «Металіст» дали путіну його нове ім’я — ХУЙЛО, яке стало відомим у всьому світі. Тепер, в якій би країні, хто б на сказав це слово, всі знають про кого йде мова — путіна.

Більше про це читайте у моїй статті «Помста кривавого карлика за харківське “путін — хуйло!”, або Чому варвар путін знищує Харків».

 

Лише після повномасштабного вторгнення росії в Україну знайшлися експерти, які не побоялися відкрито заявити про психічний стан здоров’я «кривавого кремлівського карлика» путіна.

 

Російський диктатор путін живе у двох реальностях і, схоже, страждає на шизофренію. Таку думку у квітні 2022 року висловила психотерапевт Олена Рихальська, пише “Апостроф”.

 

“Як психотерапевт можу сказати, що в поведінці путіна дуже багато схожого на шизофренію. Це правда. Що таке шизофренія? Скажу швидко, щоб людям було зрозуміло, простими словами. Це коли у людини дві реальності. Це дві реальності: є одна, є інша”, – пояснила Рихальська.

 

Польський випуск видання присвячений вторгненню росії в Україну 24 лютого 2022 року. На обкладинці Newsweek розмістив колаж, який зображає путіна у гамівній сорочці. "Якщо зараз світ не зупинить путіна, то завтра може бути пізно", - написано під світлиною.

У липні 2022 року американський психіатр, професор Каліфорнійського університету Джеймс Феллон після довгого спостереження за путіним зробив висновок про його психічний стан здоров’я, яким підтвердив психічні розлади і діагноз московського фюрера, які я опублікував п’ять років тому (квітень 2017р.).

Зупинимося детально на результатах його дослідження. Джеймс Феллон кілька років уважно стежить за діями путіна, щоб відтворити хід його думок щодо рішень, які ухвалюються, пише The Insider. Професор Фелон спеціалізується на психопатичних розладах особистості. Щоб переконатися у правильності діагнозу, він спілкувався з керівниками України, представниками керівництва Росії, Чечні, Білорусі та Німеччини, а також прочитав усе, що зміг знайти про виховання і становлення російського диктатора.

“Не можна просто побачити когось по телевізору і сказати “це психопат”, — підкреслює психіатр. — Але, на мій погляд, у путіна дійсно були важливі передумови для розвитку так званих розладів особистості кластера B — найнебезпечніших, враховуючи психопатію і нарцистичний розлад особистості”.

ЩО ТАКЕ ПСИХОПАТІЯ?

Для опису цього розладу Феллон використовує визначення, запропоноване американським психіатром Герві Клеклі. У 1941 році в книзі “Маска розсудливості” він описав психопата як людину, яка виглядає нормальною і робить все для підтримки цієї ілюзії. Проте всіх психопатів вирізняє низька емоційна емпатія. Всі вони маніпулятори, егоїсти та агресори, яким недоступне почуття жалю, каяття чи провини. При цьому вони черстві та ставлять себе над усіма.

Психіатр зазначає, що психопати поділяються на первинних і вторинних. У перших розвиток патології обумовлений процесом, який називається “епігенетичним маркуванням” і проявляється вже у перші роки життя. Через травми та вплив гормонів стресу регуляція ключових генів змінюється майже незворотньо, це впливає на гормони в лобовій та скроневих частках головного мозку. Зміни в психіці вторинних психопатів, яких також називають соціопатами, викликані емоційним, фізичним, сексуальним насильством або цькуванням, і частково оборотні.

Поведінка психопатів обох типів сильно відрізняється: СОЦІОПАТ знає, що чинить аморально, але може зупинитися, ПСИХОПАТ впевнений, що робить правильно, вірячи у свою правоту.

“Це невід’ємна риса особистості справжнього первинного психопата: він ніколи не сумнівається, що чинить як треба, — каже Джеймс Феллон. — Це не вдавання і не спроба нормальної людини виправдати свою провину. Саме до цього типу психопатів і належить, на мій погляд, путін”.

Психіатр наголошує, що психопати завжди шукають у жертвах слабкість, саме вона їх провокує. Не маючи можливості відчувати емоції, вони за таких умов уміють їх зчитувати, добре розуміються на чужих почуттях, страхах, тригерах і бажаннях. За допомогою цих знань психопати маніпулюють жертвами, отримуючи бажану реакцію, гроші, секс або просто насолоджуючись почуттям контролю.

“Ключовий метод путіна — не дати своїм противникам зміцніти, а завдати удару в момент їхньої найбільшої слабкості, — зазначає Феллон. — Самодисциплінованим психопатам вистачає терпіння вичікувати місяці, роки, хоч 10 років, поки їхня жертва не виявить уразливість”.
Крім цього російського диктатора можна віднести до злоякісних нарцисів, також у ньому проявляються риси садиста. “Гірше просто не буває”, — констатує психіатр.

На його думку, путіна зробили таким кілька перенесених травм: тяжке дитинство, а згодом — розпад СРСР, який призвів до створення незалежної України. Щось подібне у молодості пережив Гітлер. У 2011 році путін побачив, як у муках помер лівійський диктатор Каддафі. Це закріпило у путіна глибинний страх — насильницької зміни його режиму. ”Усе неявне розкрилося в останні кілька років, а особливо яскраво — останні кілька тижнів до 24 лютого, — зазначає Джеймс Феллон. — путін, як Гітлер, розкрив свою справжню сутність, і стало зрозуміло, що він діє саме як ПСИХОПАТ, а не соціопат і точно не як звичайна людина з поганими нахилами”.

Психіатр Феллон упевнений, що в поведінці путіна вбачаються ознаки помутніння розуму: від пихатого нарцисизму він перейшов до параної і ворожої неврівноваженої поведінки. Ймовірно, у його мозку йдуть дегенеративні процеси.

Президент путін раніше був на публіці спокійний, холодний і розважливий, проте тепер йому важче володіти собою, це свідчить про те, що він дуже небезпечний. Передбачити його рішення складно, оскільки російський президент втрачає адекватність, – наголосив професор.

Отримавши відсіч в Україні, він може почуватися глухим, – впевнений Феллон. Зіткнувшись з опором психопати й агресори губляться і можуть навіть втекти, але путіну тікати нікуди. Тепер він перестав приховувати свої почуття і це робить його ще небезпечнішим, оскільки зберігати імідж холоднокровної людини більше не потрібно.

Психопатів відрізняє те, що вони готові піти на що завгодно, аби досягти своєї мети. Добиваючись свого, путін охоче йде на воєнні злочини, і до застосування тактичної ядерної зброї йому залишився один крок, – зауважив Джеймс Феллон.

“Люди з психопатією можуть багато винести, але щойно стрес стає занадто сильним або тривалим, якщо їх зрештою заганяють у кут, вони перестають тримати себе в руках, — підкреслює психіатр. — Неможливо передбачити, коли путін опиниться в цій точці. Але коли вона настане, він або втече, або захоче знести все і піти до кінця, це тільки здається ірраціональною поведінкою, а насправді він просто перевіряє межі, крапля за краплею, як будь-який хуліган, який перевіряє когось на слабкість. Але якщо не вийде, ми відступимо і скажемо: “О ні, все що ми хотіли — це Донбас”.

Президент путін — очевидний первинний психопат-харизматик, який не має наміру відкрито проявляти злість. Такі хижаки відступають, коли одержують впевнену відсіч. Але якщо загнати їх у кут, почнуть оборонятися всіма доступними способами, – каже Феллон.

На його думку, найкраща тактика боротьби з психопатами — поступовий і постійний тиск на путіна без різких рухів, щоб не спровокувати ядерну війну. У цих умовах рано чи пізно він обов’язково помилиться.

“Зараз вживати різких, радикальних заходів — не найкращий вихід, — упевнений психіатр. — Я не став би вибивати в нього землю з-під ніг. Навіть якщо такий удар зрештою виведе психопата з ладу, в моменті він готовий вас убити”, – зазначає професор.

Феллон вважає, що путін чекає від України помилкового кроку, який в очах більшості росіян дасть йому право на будь-яку відповідь. Для цього йому потрібен масивний удар із боку України по російському населеному пункту або якась більша мета.

Водночас зрозуміло, що в цій війні путіну не перемогти: що більше підтримки отримує Україна, то слабша підтримка самого диктатора в його оточенні. Зрештою, хтось із російських генералів зможе заявити йому, що так чинити не можна. Однак, на думку психіатра, для цього будуть потрібні ще місяці боротьби.

“Виходячи з моїх знань військової психології, я вважаю, варто показати путіну, що Захід не зупиниться ні перед чим, — каже Феллон. — Варто створити потужний і обачний союз, який нестиме в собі таке послання для путіна: “Ти підштовхуєш нас до точки, з якої ми можемо стерти тебе з лиця землі. Ми не хочемо цього робити, але ми можемо”.

Нагадаємо, раніше доктор Кеннет Деклева заявив, що путін перебуває в “луна-камері”, де не чує інших думок.

Деклева працював з 2002 по 2016 рік у Державному департаменті США, зокрема провів 5 років у посольстві США у Москві.
В інтерв’ю виданню Esquire він розповів, що можна зрозуміти з обличчя президента росії, а також проаналізував його дії під час війни в Україні, що призвело до вторгнення, і як путін може діяти далі.

Більше про це у статті «Ізольоване мислення. Психіатр аналізує дії путіна та його зовнішній вигляд» за 17 березня 2022.

Британські ЗМІ також писали, що неадекватну поведінку путіна можна пояснити тим, що він, ймовірно, серйозно хворий. За даними західних розвідок, путін страждає на розлад мозку, який могли спричинити деменція, хвороба Паркінсона або стероїди, які використовують для лікування раку.

ПРЕЗИДЕНТ РОСІЇ ПУТІН — ПЕДОФІЛ

Колеги Путіна з КДБ-ФСБ — підполковник Олександр Литвиненко та заступник директора ФСБ РФ генерал-полковник Анатолій Трофімов, які знали, що  Путін — педофіл, бачили оперативні матеріали і відеозйомки (вони зберігалися в архіві Управління власної безпеки ФСБ до призначення Путіна директором ФСБ у 1998 році), де він займається педофілією з хлопчиками, і обговорювали це у своєму колі, що “тепер конторою буде керувати не тільки не професіонал, а ще й педофіл”, були убиті.

10 квітня 2005 року, о 19:30 у Москві Трофімов, вийшовши разом із дружиною з автомобіля у дворі будинку на вулиці Клязьмінська,  де мешкав, був застрелений невідомим з пістолета.

Дружину (як свідка) також було вбито. Кілер втік на автомобілі з напарником, який чекав біля будинку. У результаті проведених оперативних і технічних заходів слідство встановило, що найбільш ймовірним виконавцем злочину є оперативний працівник спецпідрозділу ФСБ Балашов (він же Пасєчніков) — його прізвище було опубліковано російськими ЗМІ. Проте справа до суду не дійшла. Балашов зник, його подальша доля невідома. Швидше за все він і його напарник були ліквідовані…

 

Експерти оглядають тіло застреленого Трофімова

Свого часу по російському телебаченню було показано кадри, як президент росії путін підняв футболку на маленькому хлопчикові і почав цілувати його в живіт. Це трапилося 7 липня 2006 року, коли путін з охороною йшов у свою резиденцію через Соборну і Іванівську площі Кремля після зустрічі з випускниками військових академій і училищ (див. відео тут: ">https://m.youtube.com/watch?v=c72swYTisvY).

Пізніше в ході інтернет-конференції путін пояснив цей вчинок: «Скажу вам чесно, просто захотілося потискати хлопчика, який показався мені схожим на маленьке кошеня і був таким самостійним і дуже серйозним. Це бажання вилилося в такий жест».

Випадків «бажань» Путіна, коли йому «хотілося потискати» малолітніх хлопчиків і дівчат, журналісти зафіксували на фото і відео дуже багато. Ось лише деякі із них (див. фото):

 

 

У липні 2005 року Олександр Литвиненко опублікував статтю під заголовком “Кремлівський чикатило” у виданні “Chechenpress”, у якій, зокрема, розповів, що путін займався сексом із малолітніми хлопчиками, коли навчався в Інституті зовнішньої розвідки КДБ СРСР ім. Андропова, що ледь не коштувало йому службової кар’єри. Як писав Литвиненко, чекістам вдалося записати на відео свого майбутнього шефа, коли він займався педофілією. Матеріали оперативних зйомок зберігалися в архіві Управління внутрішньої служби безпеки ФСБ, поки їх там не знайшов путін після призначення директором ФСБ.

 

Як голова парламентської слідчої комісії у справі про вбивство Георгія Гонгадзе я неодноразово зустрічався з Олександром Литвиненком у Лондоні 2003—2005 роках. Він надавав інформацію про обставини вбивства Гонгадзе, замаху на життя народного депутата Олександра Єльяшкевича і погодився дати свідчення в Україні, про що я повідомив генерального прокурора Святослава Піскуна.

На одній із зустрічей Олександр подарував мені дві свої книги «ФСБ підриває Росію» і «Викликаю себе на допит» (див. фото):

 

 

В розмовах я застерігав Олександра: якщо путін прийме рішення про його фізичне знищення, то, найімовірніше, це може зробити хтось із його знайомих або приятелів з москви, з якими він підтримує зв’язки, під виглядом харчового отруєння, як це було зроблено з Віктором Ющенком під час президентських виборів у вересні 2004 року.

Рекомендував Литвиненку порвати всі контакти з такими особами і не зустрічатися з ними ні за яких обставин. Одна з таких розмов була в помешканні Олександра в присутності його батька і Віктора Суворова (Володимира Різуна), які гостювали у нього. Суворов радив Литвиненку прислухатися до моїх порад…

 

Рекомендую подивитися два документальні фільми «Як і за що вбили Литвиненка» (Бі-Бі-сі) і «Акт ядерного тероризму».

Ви дізнаєтесь про всі обставини отруєння Олександра Литвиненка, встановленні правоохоронними органами Англії та про висновки Високого суду Лондона, який встановив і назвав замовників і виконавців його вбивства.

Фільми-розслідування, заборонені для показу в росії, не залишить вас байдужими (див. тут:

1) ">https://youtu.be/wls4YWcqop8

 

2) ">https://youtu.be/Hsfz12vJbHQ

 

Експерти, вивчивши поведінку путіна, її характерні ознаки за багатьма фото і відеоматеріалами як він обіймає малолітніх хлопчиків, дівчат пригортає їх до себе і тискає, підіймає на них сорочки, цілує їх у живіт, груди, шию, вуха; його вираз обличчя і блиск очей, яким він похітливим, пожадливим поглядом дивиться на хлопчиків та інші його рухи і міміку, коли він поруч із ними, дійшли до висновку: путін має ЯВНІ ОЗНАКИ ПЕДОФІЛІЇ (див. відео тут: ">https://youtu.be/8b5YmGOMgns).

 

1 листопада 2006 року Литвиненко був отруєний радіоактивною речовиною – “полонієм-210” – і після тяжких фізичних мук помер 23 листопада у лікарні.

 

Суддя Високого суду Британії Роберт Оуен, який розглядав справу про отруєння Литвиненка, у своєму висновку зазначив, що “офіцер ФСБ РФ Литвиненко публічно неодноразово звинувачував президента росії володимира путіна у педофілії, організації терористичних актів, зокрема вибухів житлових будинків у Буйнакську, Москві, Волгодонську та політичних вбивствах, що допомогло йому стати президентом росіі. У путіна і керівництва ФСБ  були мотиви для вбивства Литвиненка”, - зробив висновок суддя.

 

Виконавцями отруєння Литвиненка суддя визнав “колишнього  співробітника спецслужб СРСР і РФ (добре знайомого Литвиненка) Андрія Лугового і бізнесмена Дмитра Ковтуна, які разом прибули до Лондона із “полонієм-210” для отруєння Литвиненка.

 

Олександр Литвиненко і його вбивця-педофіл путін

 

Суддя Оуен дійшов висновку: “За отруєнням Литвиненка стоїть “імовірно” директор ФСБ РФ Патрушев (на посаді 1999 – 2008 рр., нині секретар РБ росії) і президент росії путін, який, “імовірно”, віддав наказ або затвердив операцію ФСБ щодо вбивства Литвиненка”.

 

В липні 2007 року Великобританія потребувала від росії видачі Лугового як підозрюваного у вбивстві громадянина Великої Британії Литвиненка.  Росія відмовила в екстрадиції Лугового.

У зверненні до британського парламенту, після публікації висновків судді у справі про вбивство Литвиненка, прем’єр-міністр Тереза Мей назвала неприйнятною відмову росії співпрацювати зі слідством. Прем’єр-міністр Великобританії повідомила, що проти головних підозрюваних у вбивстві Литвиненка – Андрія Лугового і Дмитра Ковтуна будуть введені персональні санкції.

Міністерство закордонних справ Великої Британії викликало посла росії у зв’язку з висновками судді Роберта Оуена щодо отруєння Литвиненка.

Тема педофілії Путіна довгий час обговорювалась світовими ЗМІ після публікації доповіді судді Оуена про отруєння Литвиненка. Наприклад, в липні 2016 року американська газета WSJ відкрито звинуватила у смерті Литвиненка президента росії путіна.

Адміністрація США за законом Магнітського наклала особисті санкції на двох ймовірних вбивць Олександра Литвиненка – Лугового і Ковтуна.

Литвиненко достатньо аргументовано публічно звинувачував путіна в організації терактів, вбивств, «кришуванні» поставок наркотиків із Середньої Азії через Петербург до Західної Європи, фінансових злочинах, в тісних зв’язках із «пітерською» та «тамбовською» мафією.

Пропоную переглянути документальний фільм ZDF «Московський слід» про злочинну діяльність Путіна і його оточення, встановлену іспанськими правоохоронними органами за допомогою Олександра Литвиненка і як він був отруєний (див. тут:

">).

 

 

Ці фото про мафіозні зв’язки путіна з «тамбовською організованою злочинною групою» долучені до кримінальної справи в Іспанії і судової справи в Лондоні як докази.

 

Докладно про мафіозні зв’язки Путіна з «Тамбовською ОЗГ» Санкт-Петербургу за часів його роботи в мерії та організацію серії терактів в Росії, коли Путін уже працював в Москві, дивіться документальний фільм «Володимир Путін – всі злочини»:

 

">

 

Журналіст Артем Боровик, який оприлюднив інформацію, що путін страдає педофілією і збирався обнародувати справжню біографію путіна, загинув у спеціально влаштованій авіакатастрофі приватного літака, на борту якого він перебував.

 

Російські генерали, які знали про злочини путіна або були його спільниками — ліквідовані. Їх вбивства, як правило, були замасковані під несподіваний інсульт, інфаркт (викликаний спеціальною отрутою), ДТП, нещасний випадок на полюванні, необережне поводження зі зброєю, падіння під потяг в метро чи на залізничні колії, випадіння з вікна, балкону, падіння з мосту або раптове “самогубство” (застрелився, повісився) зі слідами  на тілі ознак боротьби і насилля на тілі.

Мною встановлено понад  сорок таких замаскованих вбивств російських генералів, в тому числі і «самогубство» генерала КДБ СРСР, який проводив перевірку щодо путіна і відправив його з «вовчим  квитком» із Дрездена (ДРН) в Ленінград.

 

Шановні читачі, Ви ознайомилися з біографіями путіна і пригожина, висновками експертів про їх психічний стан здоров’я, які психічні вади і психологічні риси характеру вони мають. Тепер Ви можете самостійно зробити висновки про ту подію («путч»), яку вчинив пригожин і чому так швидко все завершилося, хоча політичного сморіду від «пуку повара путіна» було досить достатньо. Кажуть, що путін не раз міняв памперси, так злякався. Педофіл і педераст уже   бояться власної тіні. Так можуть і померти від паралічу страхом. Бажано, щоб не у вісні, а на людях.

 

НАТО, ПЕРАСТАНЬ БОЯТИСЯ ПЕДОФІЛА ПУТІНА!

 

Українці знаходяться в очікуванні майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі і його рішень щодо України.   

 

В інтерв’ю The Washington Post Головнокомандувач ЗСУ, генерал  Валерій Залужний заявив, що за деокупацію кожного метра української землі воїни платять кров’ю, тому його дратують зовнішні коментарі про те, що контрнаступ відбувається повільніше, ніж очікували.

Генерал Залужний: «Кожен день, кожен метр дається кров'ю.

Щодня гине багато людей дуже багато…».

 

«Мене дратує, коли чую, що довгоочікуваний контрнаступ України на сході та півдні країни розпочався повільніше, ніж очікувалося. Це не шоу. Це не шоу, за яким спостерігає весь світ, на яке роблять ставки чи щось подібне. Кожен день, кожен метр дається кров'ю», - заявив Залужний. 

І наголосив, аби український контрнаступ просувався швидше, йому потрібно більше більше кожного виду зброї, а також перевага у повітрі винищувачі F-16. Бо без повного забезпечення війська ці плани взагалі нездійсненні, але попри все "вони виконуються".

«Так, можливо, не так швидко, як хотілося б учасникам шоу, спостерігачам, але це їхня проблема", − резюмував Залужний.

За його словами, «його війська щодня просуваються вперед, навіть якщо це лише 500 метрів".

На своєму командному пункті Залужний має екран, який показує йому все, що знаходиться в повітрі у будь-який момент це і авіація країн НАТО на західному кордоні України, українські літаки в небі над Україною і російські літаки на східних кордонах.

 

«Кількість літаків, які чергують біля наших західних кордонів, вдвічі перевищує кількість російських літаків, які руйнують наші позиції. Чому ми не можемо взяти хоча б третину звідти і перекинути сюди? Ніхто не каже, що завтра ми повинні переозброїтися і отримати 120 літаків. Навіщо? Мені не потрібно 120 літаків. Достатньо дуже обмеженої кількості. Але вони потрібні. Тому що іншого шляху немає. Тому що ворог використовує авіацію іншого покоління. Це якби ми зараз пішли в наступ з луками і стрілами, і всі б сказали: «Ви здуріли?"» Але на це питання: "Ні, ні"», - зауважив Залужний.

Україні потрібна авіація та більше снарядів. За словами Залужного, про ці потреби він говорить зокрема з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі.

«У нас є домовленість: 24/7, ми на зв'язку. Тому іноді я можу зателефонувати і сказати: "Якщо я не отримаю 100 000 снарядів за тиждень, загине 1000 людей. Станьте на моє місце», - сказав Залужний, додавши, що Міллі розділяє усі його побоювання.

«Але не Міллі вирішує, чи отримаємо ми літаки, чи ні. І поки це рішення приймається, в очевидній ситуації, щодня гине багато людей дуже багато. Просто тому, що рішення ще не прийнято», − наголосив Головнокомандуючий ЗСУ Залужний.

Генерал Залужний відповів на ядерні погрози росії і заявив, що це його не зупинить на шляху до звільнення всіх українських територій.

Найгірший сценарій, який може розглядати головнокомандувач ЗСУ, це загроза ядерного удару росії. Також, за даними розвідки, росіяни можуть готувати теракт на окупованій Запорізькій АЕС.

Однак Залужний різко відповів на погрози рф та диктатора педофіла утіна.

«Мене це зовсім не зупиняє, ми робимо свою роботу. Всі ці сигнали чомусь надходять ззовні: «Бійтеся ядерного удару». Ну що, нам здаватися?» – зауважив Головнокомандувач Валерій Залужний.

 

Див. відео тут: ">

 

А тепер задайте ЗАПИТАННЯ президенту верховному головнокомандувачу ЗСУ Зеленському (Янелоху-Боневтіку), який ЗДАВ південь України на поталу ворогу: що йому сниться по ночам, коли «звільнення кожного метру землі на півдні України дається великою кров’ю українців», коли «щодня гине багато людей дуже багато»?  

 

Результати розслідування офіцерської організації «Український «СМЕРШ» («СМЕРТЬ РАШИСТАМ» «Караючий Меч Арея») про  злочинну здачу  Зеленським півдня України читайте у матеріалі, які  опубліковані під заголовком «Президент Зеленський і здача півдня України: злочинна недбалість чи державна зрада?» (див. тут:

1.https://censor.net/ru/blogs/3369881/prezident_zelenskiyi_zdacha_pvdnya_ukrani_zlochinna_nedbalst_chi_derjavna_zrada;

 

2. https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169909;

 

 3. «Генерали проти «Вовчиці» або поза «трьох мавп» щодо здачі півдня України» (див. тут:

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/176359/).

 

ЗАПИТАННЯ до Зеленського («Янелоха»—«Боневтіка»):

 

1). Коли прибудеш в ДБР, СБУ і офіс ГПУ із зізнанням у скоєнні злочинів проти України і Народу, зокрема, як провалив оборонні замовлення; скоротив, роззброїв і не фінансував належним чином ЗСУ; залишив без надійної охорони  аеродром в Гостомелі і без охорони аеропорт в Києві, ЗДАВ без супротиву  південь України педофілу путіну?

 

Нагадую Зеленському обставини, які пом’якшують покарання: з'явлення із зізнанням, щире каяття або активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення;  добровільне відшкодування завданого збитку або усунення заподіяної шкоди.

  

2). Коли зачитаєш в парламенті заяву про добровільну відставку з поста Президента України, якого ти НЕ ГІДНИЙ займати?

    

ЗВЕРНЕННЯ до саміту НАТО у Вільнюсі:

 

НАТО, перестань боятися педофіла путіна! Стань нарешті справжнім бойовим Альянсом!

 

НАТО, перестань бути заручником у воєнного злочинця, психопата-педофіла, бункерного фюрера путіна!

 

НАТО, прийми на саміті у Вільнюсі резолюцію, що твоя мета — це Перемога України, відновлення її територіальної цілісності в кордонах 1991 року, визнаних ООН і воєнна поразка росії — країни агресора.

Встановіть для України, яка захищає НАТО і Європу від агресії росії,  спрощені умови набуття Україною членства в Альянсі.

 

НАТО, вислови ультиматум країні-члену Альянсу Угорщині (прем’єр-міністр Віктор Орбан) за підтримку росії — держави агресора і разом з ЄС введіть проти Угорщини і Орбана жорсткі санкції і розпочніть розслідування його корупційних зв’язків з росією (читайте «Шпигуни і диверсанти» чекіста путіна в НАТО, ЄС і Ватикані»: https://www.uacenter.media/thoughts-aloud/127744-shpiguni-diversanti-chek-sta-put-na-v-nato-s-vatikan-geroy-ukra-ni-general-grigor-y-omel-chenko.html).

 

НАТО (США!), невідкладно надай Україні винищувачі F-16 (наші пілоти уже їх освоїли не гірше, ніж американські), бронетехніку, ракети не обмеженої дальності, іншу зброю і боєприпаси, які просить Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний і ми в цьому році знищимо російських загарбників-окупантів, звільнимо  всі наші окуповані території і змусимо фашистську росію підписати Акт про повну і беззастережну воєнну капітуляцію, як нацистську Німеччину у травні 1945 року.

 

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Смерть ворогам!!!

  

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН "Діяння на благо народів",

медалі ЄС "Європа союз цінностей",

народний депутат України ІІ-VI скликань,

член ПАРЄ (2006-2010),

почесний голова СОУ, генерал-лейтенант

Теги: Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, НАТО, Думки вголос, Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum, IMF,www.mediaforum.news
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео