«Ми, укРАїнці — Дух і руки Творця!», - Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)

 «Ми, укРАїнці — Дух і руки Творця!», -  Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)
353119 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 Чи зможе хто-небудь вплинути на Сонце? Заборонити його? Зробити менш яскравим чи змінити час його сходу?

Відповідь однозначна: НІ! 

 Таким же чином ніхто і ніщо не зможе завадити сходу Сонця світлого космічного циклу, який прийшов на зміну темної доби, що тривала у Всесвіті майже 5000 років! 

 В наш час, на рубіконі другого і третього тисячоліть розпочався Сонячний космічний цикл — Ранок Сварога, який співпадає з початком Ери Водолія і "Золотої доби" людства, згідно з прадавніми ВЕДАМИ. 

 Новий СОНЯЧНИЙ РУХ має прямий вплив на наше сьогодення, а ми, укРАїнці, відіграємо ключову роль у доленосних подіях, які відгукнуться у тисячоліттях! 

 З першими променями нового сонячного циклу — Ранку Сварога у Світ прийшли найсміливіші, найсвітліші Душі, щоб стати провідниками сходження Сонця нової ери тут — на Землі. 

 І більше всього таких Душ високої свідомості, Воїнів Світла втілилося в УкРАїні, бо ВОНА — це Провідник і Духовний наставник нової Ери.

Тут, на Дев’яти Дніпровських порогах знаходиться Сонячний Центр впливу на планету Земля. 

 УкРАїна — це всі ми, висхідне зоряне НАСІННЯ козацького РОДУ, якому нема переводу. А наша Ненька-УкРАїна — Божественний ЗАРОДОК Нового  Світу з безмежними космічними можливостями.

 Послухайте ці дві пісні, слова яких нерозривно з’єднують наше історичне минуле, героїчне сьогодення і Переможне майбутнє!

 ">

 ">

 УкРАїна — земля наших предків і наших нащадків. Ми вже прожили на ній багато земних життів, і ще багато разів повернемося на неї.

 Ми багато разів відроджували ЇЇ з попелу, облаштовували і захищали. Ми багато разів вмирали за НЕЇ і народжували на НІЙ своїх дітей, які потім ставали нашими предками. 

Настав час НЕ вмирати за УкРАїну, а вбивати за НЕЇ «наших вороженьків»!

«Я йду знищувати ворогів Землі рідної… Нехай рука моя буде твердою, щоб вбивати ворогів! Нехай око моє буде ясним, щоб вбивати ворогів! Нехай зброя моя буде справною, щоб вбивати ворогів! Нехай воля моя буде сталь, щоб вбивати ворогів! УкРАїно — рідна земля Мати, Господь — Отець наш небесний, БЛАГОСЛОВІТЬ…».

 

  УкРАїна – це земля Бога Сонця, яку ми любимо і яка любить нас. 

 УкРАїнці — Воїни Світла, НАЦІЯ переможців, яка наполегливо і  терпляче переживає важкі часи, мужньо і сміливо рухається вперед, незважаючи на страхи і тривоги. 

 Війна продемонструвала всьому світові, що укРАїнці здатні подолати будь-які труднощі і здійснити неможливе!

Бо ми — Дух і руки Творця! Ми ті, хто захищає Світ і змінює його на краще. Ті, хто глибоко вірить і продовжує впевнено діяти у найтемніші часи. 

 Життєвим правилом наших пращурів оріїв були слова: ВОЛЯ і ТВОРЧІСТЬ!

 Ми знаходимо радість у найменших наших успіхах і перемогах. Ми розуміємо, що не можемо змінити все за одну ніч, проте наполегливо і впевнено йдемо щоденними, невеликими, але значущими кроками до Великої Перемоги Світла над пітьмою. 

 Завдяки цим щоденним крокам, ми сьогоденням відкриваємо МАЙБУТНЄ, створюємо глибокі трансформації, які впливають на все людство. 

 Головний сенс змін — перехід від духовного рабства в простір ВОЛІ, повернення до розуміння і співпраці в гармонії з Вселенськими законами, виконання своєї найвищої місії на планеті Земля — перетворення аморфного байдужого суспільства на гармонічний соціальний організм. Це і є ЕВОЛЮЦІЯ. 

 Українці стали її рушійною силою, Воїнами, Захисниками і Провідниками нового циклу, який зміщує часові лінії, створюючи перехід від Старої Землі — війни і темряви до Нової Землі — Перемоги Світла і Миру. 

 Виконання Вселенського Закону — це Перемога Сонячного планетарного циклу над місячним. Вона невідворотна, як і Перемога УкРАїни, яка є символом СВАРГИ (Сонцевороту), над московією — символом диявольської "зірки". 

 Від цієї досконалої Істини не можна відхилитися через емоційний стан,  війну, бомбардування, підрив Каховської ГЕС, погрози застосування  ядерної зброї та інших жорстоких випробувань.

Як би зараз не складалися пазли подій і випробувань в середині УкРАїни чи у Світі — Вселенський Закон буде ВИКОНАНИЙ!

 Віра у виконання Вселенського Закону надає укРАїнцям сміливості мужньо діяти.

 ПЕРЕМОГА УкРАїни — це Божественний План, який витримає будь-які випробування!

 Єдиний ВИЩИЙ ЗАКОН править справедливо, мудро і досконало.

Він правив задовго до того, як почав зароджуватися сам Всесвіт. 

 Як визначено так і буде! 

 А ми рахуєм кожен день війни, 

Тієї, що іде тисячоліття

І відкриває людству, хто є МИ

Народ, що Світ зберіг в годину лихоліття.

Тримаємось! Хто ще, крім нас? 

І знаємо, ніхто нас не здолає!

Вже сходить Сонце в Переможний час,

І кожен промінь в наших душах сяє…

 

Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА),

учениця Майстрів Далекого Сходу,

поетеса

 

 

Теги: Незалежний Медіа Форум, Думки вголос,Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО,ОМ-І-РА, IMF, www.uacenter.media, Independent Media Forum, www.mediaforum.news
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео