«Творець перемагає під ЖОВТО-БЛАКИТНИМ стягом», - Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)

«Творець перемагає під ЖОВТО-БЛАКИТНИМ стягом», - Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)
223197 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Творець перемагає під ЖОВТО-БЛАКИТНИМ стягом», - Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)

   

Щоб ефективно творити майбутнє, треба знати і розуміти минуле. А все тому, що еволюція — це часткове повторення пройденого, але на новому оберті історичної спіралі.

З чіткою періодичністю у Всесвіті виконується Вселенський закон зміни сонячного і місячного циклів, який несе оновлення небесного та земного кола. Як угорі, так і внизу.

Починаючи з 2012 року на землі відбулися зміни ВСІХ космічних циклів, відомих людству.

Темна епоха Калі-Юга змінилася світлою Двапара-Югою.

Відбувся перехід від жертовної ери Риб у еру Волі та Знання — Водолія.

Завершився найбільший планетарний цикл, відомий людству і нашим пращурам — КОЛО СВАРОГА, який дорівнює 25 920 років.

Від Ночі Сварога ми перейшли в Ранок Сварога — Ранок Нового Світу!

Таким чином, темні цикли змінилися світлими і розпочався Сонячний планетарний цикл.

Символом сонячної епохи є символ УкРАїни (країна  Світла–Сонця — РА!) — Сварга.

Сварга — Сонцерух, коловорот, інструмент Бога Сварога, що створює Всесвіт, знак життя і еволюції. Сварга також є символом Сонця — зірки, навколо якої обертаються планети Сонячної системи. Тобто основне її  значення — Центр.

Закон Всесвіту говорить: «ЯК УГОРІ, ТАК І ВНИЗУ».

Якщо подивитися на УкРАїну з космічних глибин, то можна виразно побачити її Духовну вісь, на кінцях якої знаходяться Київ і дивовижні за своєю космічною енергетикою Дніпровські Пороги.

Коли у Всесвіті починається новий сонячний цикл, активізується пов’язаний із ним Сонячний центр на Землі.

На  українських порогах Дніпра  знаходиться Сонячний центр впливу на Землю. І кожен з дев’яти порогів енергетично пов’язаний з однією з дев’ятьох планет Сонячної системи.

УкРАїна — це ПУЛЬСАР — джерело космічного пульсуючого випромінювання енергій нового сонячного циклу.

Тому в темні планетарні часи вона утаємничується, інтенсивність її духовного світіння зменшується і зливається з навколишнім тлом.

Темна доба, яка передувала Ранку Сварога тривала у Всесвіті понад 5000 років! Протягом темної планетарної доби духовно-інтелектуальний потенціал українського етносу виснажився, і ми потрапили в яму бездуховності, невігластва, меншовартості.

Проте, нині, незважаючи на жорстокі випробування, УкРАїна оживає.

Вона, як Пульсар серцевини землі, спалахує і стає видимою для всього людства. Звідси легенди, що осьова країна періодично то «ховається у глибині», то «виринає на поверхню» для творення нового світу.

Зараз в українців відбувається пробудження вільного Духу і родової пам’яті. Українській народ згадує, повертає свою справжню історію і відкриває свою історичну місію на цій  благословенній землі.

УкРАїна (О-УкРАїна) — країна–зародок,  сакральне «Яйце Світу». Країна, що володіє якостями початкового Центру. Тут, в расотворчому казані Північного Надчорномор’я народилася індоєвропейська спільнота. Тому Сварга — це її символ, «візитна картка» арійських народів, що добре відомо культурологам і антропологам.

УкРАїна — це геосоціальна істота, жива душа, яка розвивається на планеті Земля протягом  30 тисяч років і на початку кожного сонячного циклу народжує свою дитину — новий український етнос.

Погортайте сторінки історії і самостійно в цьому переконайтесь.

Попередній український етнос називався козаками.

Ще раніше були русини (руси) з державою Київська Русь — наймогутнішою і найрозвиненішою державою Європи з високою культурою.

Перед ними були анти (“богатирі”) з Антським союзом.

Перед цим — сармати з Великою Сарматією.

Сколоти (“сонячні”) з Великою Скупією (“скупченням”, “союзом”).

Кіммери-самари (“сонячні воїни”, “самураї”).

Арії-ярії (“сонячні”, “ярі”, “життєспроможні”).

 

Результати досліджень дали вченим-генетикам підстави зробити висновок: «Українці є предками (прабатьками) європейців, а територія сучасної України — колискою білої раси нинішньої цивілізації».

Як свідчить американський дослідник Артур Кемп,  приблизно у 5600 рр. до н. е. з території України почалося безпрецедентне розселення представників скіфо -трипільської, праукраїнської раси.

Арії  опанували Афганістан (який отримав назву — Арія), Іран (Аріан) та Індію (Ар’я Варта).

Ар’я Варта в перекладі з давньо-індійської означає «країна шляхетних аріїв». Це первісна територія розселення ведійських аріїв з України на Великій Північно-Індійській рівнині.

Ар’я Варта стала центром індійської цивілізації, і надала згодом сильний культурний вплив на південь Індії та Південно-Східну Азію. Саме тут виникли індуїзм, буддизм, джайнізм. Ведичні знання, бойові мистецтва, розвинена міфологія, йога, шахи, санскрит, який виник з праукраїнської мови, коров’яче молоко і поважне ставлення до корови-годувальниці: все, що створене і в чому полягає слава Індії народилося не тепер, а кілька тисяч років тому, коли до Індії з прадавньої України прийшли арії.

Це підтверджують  індійські вчені, державні діячи, дослідники. Надаємо їм слово.

Сарвепаллі Радгакрішнан (Президент Індії, історик) стверджував: «Веди — найстародавніший пам’ятник людського ума, яким розпоряджається людство... Оріяни принесли з собою визначені поняття та вірування, які вони продовжували розвивати в Індії. У Ведах обожнюється чарівна природа Оріяни-Скитії-Руси-України».

«Я бачив пам’ятки аріїв і козаків біля Кременчука, а також у Переяславі… Можу сказати тепер: Україна є прабатьківщиною аріїв» (Арвінд Аллок, директор інституту охорони національних пам’яток Індії)

Джан Бовле, історик, у книзі «Людина у віках» писав: "Арії вийшли з території України".

«Санскритська мова є європейського походження. В Азії вона поширилася тому, що до Індії далеко перед народженням Христа прибули арії з України» (Р. Латґем, дослідник санскриту. Цитата з книги «Етнологія Європи»).

«Предки арійців жили у Подніпров’ї… Є всі підстави вважати, що «Рігведа» зародилася на берегах Дніпра». (Р.Гіршмен, археолог, історик, професор Сорбонни. Цитата з книги «Іран»).

Тобто все, що створено і чим гордиться Індія, є праукраїнського походження.

Споконвічним історичним державним символам України — гербу і прапору не менше семи тисяч років!

В Індії, у штаті Джаму і Кашмір на горі з трьома вершинами, яку називають українськими словами «Три Кута», є Храм Вайшну Деві — Великої Богині Матері.

Її велетенська бронзова статуя, якій 4000 років, у правій руці тримає символ аріїв — Тризуб (Триглав,  Трійця — символ Божественного Світу), який сьогодні є Гербом України.

Скульптуру Богині постійно охороняють жреці. Історики Індії встановили, що цей символ не місцевого походження, а принесений давніми аріями.

А ось цитата з найшановнішого індійського релігійного епосу «Махабхарати» та її самої сакральної частини — Бгаґават-Ґіти,  де в "Божественій пісні" сонячний Бог Крішна говорить Арджуні:

"Хай буде! —  сказав на те Арджуні Крішна.

Для сили моєї шукати обмеження смішно.

У кожному серці живому я бути повинен,

Я — цілого світу початок, кінець, середина.

Із нагів — Ананта, що землю тримає на спині,

Я — АРІЇВ ПРЕДОК, я — в світі НАЙПЕРША ЛЮДИНА"

(український поетичний переклад з санскриту Миколи Ільницького).

 

Таким чином, українці за своєю первинною природою не є рабами божими (і нічиїми іншими!), як переконують нас представники християнської релігії!  Звідси й волелюбна вдача українського народу, яка викарбувана в українській ментальності на генетичному рівні .

І це зрозуміло: як можуть бути рабами ті, хто ведуть рівноправний діалог з Богом!

До речі, загарбники України (минулі й нинішні) ніколи цього не розуміли. Українці — наближені долею до Бога, і це означає, що цей народ — непереможний!

Назва «арії» походить від кореню «ар-яр» і означає «сонячні, сповнені світлої життєвої наснаги, життєспроможні, ярі».

Україна — це земля Бога Сонця, а українці — внуки Бога Творця Всесвіту — Сварога, нащадки аріїв. Також, як і Арджуна, герой давньоіндійського епосу «Махабхарата», був арієм, сином  Індри — Бога-воїна, Бога небесного царства і володаря Сварги.

Вищенаведений діалог Сонячного Бога Крішни і Арджуни відбувся перед початком найбільш масштабної битви в історії людства на священному полі Курукшетра в 3102 році до н.е. Ця війна — реальна історична подія: жорстока, кровопролитна, із застосуванням ядерної зброї масового ураження, що призвело до загибелі 640 мільйонів людей.

Вона описана у відомому релігійному та героїчному давньоіндійському епосі «Махабхарата», що в перекладі означає «Велика Битва».

Історія Землі — це двобій місячної і сонячної цивілізації. Символ сонячної цивілізації — Сварга, символ місячної — «зірка». Як відомо, світом правлять знаки та символи, які йдуть від Творця (Бога), а не слово і закон, які пишуть люди.

Хоча боротьба Світла і темряви, Добра і зла йде з початку часів, але при зміні космічних епох відбувається глобальна битва — Армагеддон.

Попередній Армагеддон відбувся на полі Курукшетра при зміні світлої епохи на темну Калі-Югу.

Сьогодні Армагеддон відбувається через 5000 років на полі битви в УкРАїні, на початку зміни чорної Калі-Юги на Сонячний планетарний цикл.

Тому війна УкРАїни з московією (Україна — Сварга, московія — «зірка»)  і битва на Курукшетрі (сонячна династія Пандавів на чолі з Богом Крішною і Арджуною проти місячної династії Кауравів — демонів на чолі з Дурьодханою) були невідворотні і мають прямий зв’язок.

Битва на Курукшетрі — це Армагеддон. Битва Добра зі злом, де на одному боці отаман армії Світла — Божественний Крішна і Арджуна — син Індри, а з другого боку, демонічні Каурави, нам чолі з Дурьодханой і його 99 братів.

Згідно з «Махабхараті», війна виникла через багатовікові нерозв’язні протиріччя між постійними ворогами — сонячною династією Пандавів і  місячною династією Кауравів. Головна боротьба йшла за трон імператора всіх арійських царств Ар’я Варти — первісної території розселення ведійських аріїв з України

І хоча Пандави, як нащадки Бога Індри, володаря Сварги, мали всі права на царствений трон аріїв, вони давно відмовились від нього (як українці), проте це не заспокоїло демонів Кауравів (москалів) на чолі з Дурьодханой (путіним). Вони прагнули повністю знищити конкурентів.

Так само москва завжди знала, що головою Русі був і залишиться навіки Київ. Це не давало росії спокою і завжди змушувало підкорити Київ собі, знищити непокірних та вільних Духом укРАїнців.

Саме тому, московія привласнила собі не тільки давню назву Русі, а й верховенство, як антихріст–самозванець, який нахабно привласнив собі ім’я Христа.

Згідно  «Махабхараті», клани Пандавів і Кауравів були двоюрідними братами.  Тому на полі Курукшетра з двох боків в арміях супротивників стояли один проти одного найближчі родичі.

Пандави, як і українці, не хотіли цієї війни, але зло, яке ніс Дурьодхана (путін), зруйнувало мир.

У битві, що проходила на священному полі Курукшетра, взяли участь багато царств, що приєдналися до ворогуючих кланів.

І хоча Пандавів було набагато менше (як і українців) на відміну від Кауравів, проте допомагав Пандавам Сонячний Бог Крішна.

Для сонячних аріїв кількість не грає ключової ролі, головне — якість, сила Духу. Тому в битві, навіть коли сили не рівні, завжди  діє вічне арійське гасло: «Нас мало, але ми переможемо!».

Творець перемагає завжди. Крішна воював і переміг під ЖОВТО-БЛАКИТНИМ (не синьо-жовтим!) стягом. Стягом України.

Сакральним символом прадавніх українців-аріїв був ЖОВТО-СИНІЙ  штандарт. Він означав гармонійне поєднання вогню сонця (РА) і земної речовини (МА), що демонструвало природну перемогу Духу (золоте, жовте) над матерією (блакитне, синє).

Українці на підсвідомому (генетичному) рівні називають свій рідний прапор НЕ синьо-жовтий, а ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ!

Всі Каурави, включаючи головного супротивника Арджуни — Дурьодхана, загинули у бою на полі Куру. Епос представляє їх втіленням демонів-асурів.

Символічно, що в епосі згадується і про ракшасів — злих духів, підступних демонів-людожерів.

Зараз Україна бореться з москалями–рашистами (андрофагами — людожерами), які підступними терористичними ракетними ударами знищують українську націю. 

Проте, не дивлячись на перемогу сонячної династії Пандавів на чолі з Богом Крішною, Вселенський закон зміни планетарних циклів невблаганний. Сонячний Бог Крішна, який прийшов у цей світ на зламі епох, уособлював собою вечірнє Сонце.

Починаючи з битви при Курукшетрі (3102 рік до н.е) закінчилась світла епоха в історії людства і почалася темна.

З припиненням існування давньої цивілізації сонячних аріїв, людство потерпіло найбільшу духовну катастрофу і практично повністю втратило уявлення про  вічне життя душі, про божественне  походження людини, її місію на землі, і зв’язок зі Всесвітом.

Настала чорна матеріалістична ера Калі-Юга, ера бездуховності, невігластва і брехні. Правди на землі майже не лишилося.

Найбільше втрат і жорстоких випробувань в темні планетарні часи випало на долю представників духовного центру сонячної цивілізації, нащадків аріїв — українців.

Останнє тисячоліття, як найтемніша ніч перед світанком, було найважчим: світові війни, геноциди, голодомори, репресії, депортації кривавим валом пронеслися українською землею.

Розв’язана гітлером і сталіним Друга світова війна забрала життя понад 71 мільйона людей (військових і цивільних). Втрати українців за час війни склали 14 млн або 20% від загальносвітових людських втрат або 46% від загальних людських втрат срср. Втрати українців є найбільші і не порівнянні з втратами інших країн і народів у цій війні.

Тоталітарний комуністичний режим в срср організував штучний голод в  Україні в 1921-1922 роках, яким знищив 3,5 млн українців. Організований сталіним Голодомор-геноцид в Україні в 1932–1933 роках забрав життя 10,5 млн українців, з них 4 млн дітей.

Від штучного голоду в 1946-1947 роках померло 1,5 млн українців. Всього трьома штучними голодоморами було знищено 15 млн українців…

В 30-х роках минуло століття була розстріляна майже вся українська інтелігенція, сліпі кобзарі, їх поводирі і священнослужителі.

Представники місячної демонічної і паразитичної цивілізації — московити (москалі) перетворили Україну на колонію, викачуючи з неї не тільки матеріальні, але й духовні, інтелектуальні багатства.

Але вищим проявом намагання знищити УкРАїну — країну Сонця була світоглядна війна у формі війни символів, адже символ — це сконцентрована енергія.

Так жовто-блакитні кольори, які символізували Київську Державу, були замінені на «перевернутий» Державний прапор, із розрахунком на те, що за законом занепаду це призведе до розпаду України і втрати її незалежності.

Ліквідація символа Сварги автоматично означає ліквідацію сонячної цивілізації. Це й намагався зробити представник місячної темної цивілізації, німецький фюрер гітлер, який займався чорною магією, окультизмом і велике значення надавав знакам та символам.

Нацист гітлер спаплюжив і перевернув найпотужніший символ Бога Сонця Сваргу — Свастику, щоб використати її на фашистських знаменах в війні проти всього Світу.

Невипадково він напав на радянський союз 22 червня 1941 року в  день найвищої сонячної активності, використовуючи перевернутий символ Сонцеруху.

22 червня о 4 годині ранку найжорстокіші бомбардування були завдані саме по Києву, а не по москві. Гітлер знав, що  Україна — це сакральний центр сонячної цивілізації, символом якої є Сварга — Сонце. А символом московії, союзника гітлера по розв’язуванню Другої світової війни, є  символ місячного культу -«зірка».

Московський фюрер путін — послідовник радянського диктатора сталіна і німецького фюрера гітлера — окультист, символіст, чорний шаман, що побудував храм сатани — збройних сил московії, де зберігається кашкет адольфа гітлера.

Москальський фюрер путін повторив бомбардування Києва на сході сонця о 4 ранку 24 лютого 2022 року, чим розпочав по суті Третю світову війну.

Сьогодні від долі УкРАїни залежить майбутнє світу. Тому війна за УкРАїну (країну Сонця) безпрецедентно гостра, рішуча і визначальна — бути чи не бути ЛЮДСТВУ на планеті Земля.

Проте ця війна для московії буде останньою. Імперія зла під кремлівськими сатанинськими «зірками», яка створена НЕ Творцем, а штучно, шляхом присвоєння чужого ім’я, захоплення чужих територій і поневолення багатьох етносів, зв’язавши їх ланцюгом «руzzкого язика» зникне, бо сходить  УкРАїнське Сонце.

Час настав.

Чорну епоху Калі- Юги змінила світла Двапара-Юга.

На зміну Ночі Сварога прийшов Ранок Сварога Ранок Нового Світу!

Сходить УкРАїнське Сонце. Його НЕ зупинити і НЕ перемогти. Єдиний Вищий Закон править справедливо, мудро і досконало.

На зламі епох Творець — Світло знов бореться з пітьмою під ЖОВТО-БЛАКИТНИМ стягом і ПЕРЕМАГАЄ.

Зараз ми стоїмо на порозі нового  циклу, який  називається Великим Світлотворчим колом. Світ змінюється. З перезрілого плоду старої цивілізації виростають ярі паростки нового життя.

Протягом тисячоліть своєї еволюції український Фенікс багато разів відроджувався з попелу, знову і знову творячи нові могутні держави.

УкРАїна країна сонячного світла і духовних енергій скидає з себе тисячолітні пута жертви, меншовартості, невірства, облудних стереотипів, затьмареної свідомості, скидає з себе вікові москальські  кайдани.

В пекельних боях за внутрішнє і зовнішнє очищення країни, в жорстоких випробуваннях героїчного українського народу виростає чистий і здоровий паросток нової Цивілізації. 

Головна особливість українців у тому, що вони володіють досвідом самозцілення, внутрішньої трансформації і мають доступ до найпотужнішого у світі АРІЙСЬКОГО ЕГРЕГОРА. Це дає їм ясність мислення, віру в себе і Творця, єдність з вищими силами та їхній захист, життєрадісність, енергійність, солідарність, відповідальність, цілеспрямованість. В результаті арії мають Віру — сонячний світогляд, що дає силу.

Отже, наближається час появи на світ нового українського етносу: сміливого, сильного, просвіченого, веселого, самодостатнього, в якому домінуватимуть вільні творчі люди, згуртовані в сильну неповторну і  непереможну націю.

Символ нового етносу — Сварга, символ Творця Всесвіту. Це символ людини нової ери, яка усвідомлює себе втіленою божественною сутністю і знає, що володіє величезним прихованим потенціалом.

Прапор нового українського етносу — ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ (а не синьо-жовтий!) — Сонце над блакиттю. Він символізує домінування творчого Духу над пасивною матерією.  Дух — це дія. Ми самі творимо Новий світ. У Бога немає інших будівельників, окрім нас.

Нашому поколінню випала така доля і така честь вирватися з темного минулого, пройшовши через страждання, жертовність і боротьбу, відчинити двері в розквітаюче пошаною і повагою всього світу майбутнє.

Через понад 5000 років після битви при Курукшетрі онуки Бога Сварога – укРАїнці  перемагають пітьму і змінюють хід світової історії.

Той, хто у нещасті здригнувся душею, не воїн.

Арієць такий лиш ганьби і зневаги достоїн.

Геть слабість із серця вона воякові не личить!

Геть сумнів до битви священний обов'язок кличе!

 

Хто вічні закони пізнав, не існує для того

У світі жалю ні до мертвого, ні до живого.

Бо ти, як і я, як і ті, хто умре навіть нині,

Тривали завжди, і ніхто з них ніколи не згине.

 

Як юність і зрілість в літа переходять старечі,

Так дух з тіла в тіло іде і тужить не до речі.

Від тіла - і холод і жар, насолода, нещастя,

Тож тілові не довіряй: воно короткочасне.

 

Лиш тим, хто стійкий, незворушний у горі і щасті,

Здолати сум'яття й здобути безсмертя удасться.

Де грані буття й небуття? Хто знайти їх зуміє?

Лише просвітленний між ними зв'язок розуміє.

 

Лиш те, що пронизує тіло одвічне і суще,

Його ще ніхто не зробив і не зробить минущим.

Минущі тіла, але вічності дух незнищенний.

До бою ставай без вагань під знамена священні.

 

Хто вбити боїться чи в битві кривавій умерти,

Не відає того, що він не убивця й не жертва.

Народження й смерть не властиві могутньому духу,

Він вічний, живе і тоді, коли тіло без руху.

 

Кинь сумніви пріч, хай обов'язок править тобою,

Бо ж кшатрій народжений для справедливого бою.

 

Бгаґават-Ґіта (Божественна пісня український поетичний переклад з санскриту Миколи Ільницького).

ЯК ВИЗНАЧЕНО, ТАК І БУДЕ!

 

Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА),

Майстриня Далекого Сходу, поетеса 

Теги: Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО, Думки вголос, Незалежний Медіа Форум, www.mediaforum.news, IMF, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео