До чого довела дружба Нетаньяху з терористом путніим - Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

До чого довела дружба Нетаньяху з терористом путніим - Герой України, генерал Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО
269873 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

 ВІД РЕДАКЦІЇ Друкуючи статтю Г.Омельченка, Редакція НМФ виходить з принципу свободи слова наших авторів, хоча зберігає за собою право не погоджуватись з рядом їхніх тверджень. Визнаючи фактологічну насиченість статті та її висновок про спорідненість дій Хамасу і путіна, Редакція не поділяє погляди автора  щодо деяких аспектів так званого "єврейського питання", особливо враховуючи нацистський терористичний характер злочинів Хамасу. 

 

Подивіться на фото, на якому «великі друзі» прем’єр-міністр Ізраїлю Нетаньяху і воєнний злочинець, московський фюрер путін з «колорадськими бантами» красуються на красній площі в Москві в день «побєдобєсія» 9 травня 2018 року під час ходи так званого «безсмертного полку».

Світові лідери і політики Заходу, щоб не зганьбити себе, відмовилися брати участь у акції «руского міра» разом з путіним і Нетаньяху.

 

НАСЛІДКИ РОСІЙСЬКО-ІЗРАЇЛЬСЬКОЇ ДРУЖБИ

 

Поки Ізраїль водив хороводи дружби з росією, відмовляючи Україні в наданні військової допомоги, за доручення друга Нетаньяху фашиста путіна російські спеціалісти побудували в секторі Газа під землею завод з виробництва автоматів «Калашникова» для штурмових загонів ХАМАС і патронів до них за офіційною ліцензією росії і завод з виготовлення ракет дальністю польоту до 250 км, мінометів і мін до них.

 

Про це дивіться відео: ">

 

За допомоги російських інженерів ХАМАС збудував в секторі Газа ціле підземне місто і мережу бетонних тунелів на декілька сотень кілометрів на глибині до 30 метрів, які мають виходи на територію Ізраїлю і Єгипту. Свого часу бойовики ХАМАС через тунелі доставляли з Єгипту в сектор Газа зброю, боєприпаси, комплектуючі до ракет, безпілотників, грошову готівку та контрабандний товар.

 

 

Будівництво тунелів почалося у Газі ще до того, як Ізраїль вивів свої війська та поселенців у 2005 році.

Але воно прискорилося після того, як ХАМАС через два роки захопив контроль над анклавом. Це спонукало Ізраїль та Єгипет обмежити рух товарів і людей в обидва боки з міркувань безпеки.

На своєму піку ХАМАС та інші бойовики використовували майже 2 500 тунелів, що пролягали під єгипетським кордоном, для контрабанди комерційних товарів, палива та зброї.

Контрабанда стала менш важливою для Гази після 2010 року, коли Ізраїль почав дозволяти імпортувати більше товарів через свої пропускні пункти.

Пізніше Єгипет припинив контрабанду зі свого боку, затопивши чи зруйнувавши тунелі.

 

 

Сподіваюся, що ізраїльтяни і весь цивілізований світ нарешті прозріли,  побачили і усвідомили, що ХАМАС, ХЕЗБОЛЛА, ІДІЛ та інші ісламські терористичні організації це «діти» ПУТІНА і спецслужб росії, «батьки»  яких були народжені ще Радянським Союзом і ГРУ-КДБ.

 

На цю тему рекомендую прочитати прочитати аналітичну статтю «Російський слід ІДІЛ. Чому Кремль не зацікавлений у послабленні ісламістів і як їх існування відволікає увагу ЄС і США від подій в Україні». Стаття була опублікована в газеті «Україна молода» 2 квітня 2016  року. Ще тоді я попередив, що «путін може розв’язати третю світову війну на Близькому Сході. Всі питання війни і миру взагалі й, особливо, пов’язані з Україною, буде вирішувати лише одна людина глава російської федерації путін».

 

ТЕРОРИЗМ і ПУТІН БЛИЗНЮКИ-БРАТИ

 

Пам’ятаєте «безсмертні» рядки із вірша поета-більшовика Володимира Маяковського:

 

«Партия и Ленин — близнецы-братья —
Кто более матери-истории ценен?
Мы говорим — Ленин, подразумеваем — партия,
Мы говорим — партия, подразумеваем — Ленин».

 

На сучасний лад цей вірш може звучати так:

«ТЕРОРИЗМ і ПУТІН близнюки-брати

Хто більше матері-історії цінний?

Ми кажемо ПУТІН, маємо на увазі ХАМАС,

Ми кажемо ХАМАЗ, маємо на увазі ПУТІН».

 

РЕЗУЛЬТАТИ ДРУЖБИ ІЗРАЇЛЮ З ПУТІНИМ

 

Сьогодні євреї на собі реально відчули, що таке українська «Буча» і до чого призвела «велика дружба» прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху з воєнним злочинцем, терористом, московським фюрером владіміром путіним.

 

У минулому році я застеріг, що «криза на Близькому Сході може виникнути  дуже швидко, якщо переговори щодо відновлення ядерної угоди остаточно проваляться, а ядерні об’єкти Ірану не будуть знищені».

Кровава політична криза, передбачена мною, трапилася менше ніж за рік.      

 

7 жовтня близько 6:30 за місцевим часом ХАМАС розпочав воєнну  операцію «Повінь Аль-Акса» проти Ізраїлю з масованого ракетного і мінометного обстрілу із Сектора Газа і вторгнення понад тисячі   бойовиків, екіпірованих в чорну уніформу і озброєних сучасною російською автоматичною зброєю, в тому числі і важними кулеметами. 

На багатьох відео, викладених в інтернеті, під час штурму ізраїльських об’єктів, чути команди на чистій російській мові. Це засвідчує, що в нападі брали участь російські офіцери спецназу ГРУ ГШ ЗС РФ і  бойовики ПВК «Вагнер», підготовлені на базах ГРУ.

 

За моїми даними, операція була спланована і організована 4-м Управлінням ГРУ ГШ ЗС РФ за доручення великого друга Нетаньяху фашиста путіна. Тренування бойовиків ХАМАСу проводили близько 20 кадрових офіцерів-інструкторів ГРУ і приблизно взвод «вагнерівців», які воювали на сході України. Зокрема «вагнерівці» вчили бойовиків  ХАМАСу штурмувати укріплені блокпости та застосовувати малі безпілотні апарати для скиду вибухівок. Цього досвіду палестинські    терористи не мають. В Ірані відсутній цей бойовий досвід росіян.

На полігоні, де була бойова підготовка, були побудовані макети ізраїльських об’єктів, які бойовики штурмували на території Ізраїлю 7 жовтня.

 

 

Бойовики ХАМАС на півночі  сектору Газа 7 жовтня 2023 року.

Фото: Ahmed Zakot

 

 

Тактика ісламістських бойовиків зі штурму і скидання боєприпасів із дронів нагадує російський почерк. Явно, що бойовики російської ПВК "Вагнер" готували терористів. Бойовики ХАМАС використовують сучасну зброю російського виробництва, наприклад, експортний варіант автомата АК-103, які видно на фото і відео.

«Напад ХАМАС на Ізраїль було синхронізовано з масованими атаками російських військ на Куп'янському, Лиманському та Мар'їнському напрямках. Росія зробила ставку на відволікання від України. Росіяни передали терористам ХАМАС трофейну західну зброю, захоплену в Україні. Мета очевидна — подальша дискредитація України перед міжнародними партнерами».

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк прямо сказав про обізнаність влади рф про підготовку ХАМАС до нападу на Ізраїль.

«Керівництво росії знало про те, що ХАМАС готує терористичний напад на Ізраїль. Москва передала бойовикам озброєння, яке їм вдалося захопити під час війни проти України», — зазначив працівник ГУР.

 

ДОКУМЕНТИ ХАМАС ПРО НАПАД

 

Ізраїльські солдати знайшли документи, які свідчать про те, що атака готувалася ще з жовтня 2022 року. Бойовики ХАМАС планували свою смертоносну атаку на півдні Ізраїлю більш ніж за рік до її проведення. Про це свідчать вісім сторінок з грифом Цілком таємно, що були знайдені в зоні бойових дій, повідомляє британський телеканал Sky News.

 

ЗМІ зазначає, що на обкладинці пачки документів стояла дата «жовтень 2022 року». Це може означати, що плани розроблялися принаймні за 12 місяців до нападу. Документи, написані арабською мовою, знайдені ізраїльськими солдатами і рятувальниками, запевняє медіа. З них випливає, що бойовики ХАМАС планували напади на цивільне населення і захоплення заручників.

 

Експерти заявили журналістам, що їм важко підтвердити зі 100% впевненістю достеменність документів, але вони схиляються до думки, що ті таки справжні. Припущення про те, що в жовтні минулого року плани ХАМАС могли ретельно опрацьовуватися, є «дуже серйозним» провалом ізраїльської розвідки.

 

На деяких сторінках також наводиться прогноз часу прибуття ізраїльського підкріплення, попередження про те, що війська, дислоковані поблизу, можуть прибути в кібуц «протягом 3-5 хвилин». Документи ХАМАС вже вилучалися ізраїльськими військами після попередніх атак, в тому числі в 2014 році.

 

Більше на цю тему див. тут:

https://ua.korrespondent.net/world/4631629-khamas-rik-hotuvav-ataku-na-izrail-Sky-News

 

Останні два роки члени ХАМАС нарощували воєнний потенціал і збирали розвіддані для атаки на Ізраїль. Їх джерелом могли бути жителі сектору Газа, які працювали на ізраїльській території. Про це з посиланням на ізраїльських силовиків повідомляє The Washington Post (WP).

Колишній старший офіцер розвідки ЦАХАЛ Мірі Ейсин заявила, що бойовики частково могли отримати дані про прикордонні ізраїльські міста від тисяч жителів Гази, які щоденно пересікали ізраїльський кордон і працювали в тих же населених пунктах, де і відбулася атаку ХАМАСу.   

 

«Операция ХАМАС стала результатом как минимум двухлетнего планирования, периода, который включал в себя два конфликта между ЦАХАЛ и исламским джихадом (запрещенной в россии террористической организации), небольшой группировкой боевиков в секторе Газа. В то время ХАМАС подвергался критике за то, что он оставался в стороне, поскольку лидеры исламского джихада были уничтожены израильскими ударами»,- заявила Мири Эйсин.

 

За кілька днів до нападу на Ізраїль московська криптобіржа Garantex профінансувала ХАМАС. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на аналітичні дані компанії Elliptic. За даними аналітиків, незадовго до нападу на Ізраїль на цифрові гаманці, що належать угрупованню Ісламський джихад, союзному до ХАМАС, було перераховано $93 млн. Частина цих коштів надійшла через російську біржу Garantex.

Інсайдери, знайомі із ситуацією, стверджують, що Garantex стала основним каналом проведення операцій з криптовалютами в російській юрисдикції. Торік Garantex потрапила під американські санкції через її роль в обході західних фінансових санкцій. Однак на діяльності біржі це суттєво не позначилося. Попри те, що формально Garantex зареєстрована в Естонії, її IT-інфраструктура знаходиться саме в Росії. За кордоном вона має партнерські відносини з резидентними компаніями в популярних серед росіян ОАЕ і Таїланді. 

 

Операція ХАМАС була приурочена до 50-ї річниці початку війни Судного дня (6 – 25 жовтня 1973 року) і дня народження московського фюрера путіна.

Нагадаю, що 6 жовтня 1973 року, в день єврейського свята Йом кіпур, Сирія і Єгипет напали на Ізраїль з метою повернути захоплені ним у Шестиденній війні 1967 року арабські території (Синайський півострів і Голанські висоти).

 

Операція ХАМАСу одночасно була і актом помсти за вбивство американцями 3 січня 2020 іранського генерала, командувача терористичною організацією «КУДС» Касема Сулеймані друга путіна і «мусульманського брата» ХАМАСу.

Генерал Сулеймані був вбитий за наказом президента США Дональда Трампа.

 

На цю тему читайте тут:

1). https://ukrreporter.com.ua/videogalereya/iran-rozpravyvsya-zi-svoyim-zradnykom-zbyvshy-ukrayinskyj-boying-versiya-grygoriya-omelchenka.html

 

2). https://ukrreporter.com.ua/ua/ukrayinskyj-boying-v-nebi-nad-tegeranom-bulo-zbyto-navmysno-pidtverdzhennyam-ye-tayemnyj-zapys-rozmov-irantsiv.html

 

Було враховано, що 7 жовтня припало на суботу — вихідний день в юдеїв (шабат), який тримає від заходу сонця в п’ятницю до заходу сонця в суботу. Багато військових були вдома на відпочинку, на службі залишилися лише чергові наряди. Віруючі юдеї в цей день вранці йдуть до синагоги.

 

Бойовики також врахували і ту обставину, що неподалік сектору Газа у пустелі Негев на музичний фестиваль Nature Party приїхали декілька тисяч його шанувальників не лише з Ізраїлю, але й молодь з Європи, Америки, Японії, щоб 6 і 7 жовтня відсвяткувати єврейське свято Суккот. 

 

На світанку 7 жовтня декілька десятків бойовиків ХАМАС вдерлися  на територію фестивалю і почали розстрілювати людей. Близько трьохсот з них  були вбиті і понад сто чоловік бойовики захопили в полон як

заручників.

 

Міністерство закордонних справ Ізраїлю опублікувало перелік країн, громадяни яких постраждали від нападу ХАМАС. У списку вказані вбитими 148 громадян 43-х країн. Відомо про 1200 вбитих ізраїльтян та про 3192 поранених, 155 людей, в тому числі іноземців, перебувають у полоні ХАМАС як заручники. Загинуло 13 громадян України і ще 8 українців вважаються зниклими безвісти. Вбито щонайменше 30 громадян США. 

В результаті повітряних ударів Армії оборони Ізраїлю з початку війни загинуло щонайменше 1800 палестинців і 2200 зазнали поранень.         

 

 

 

ПРИХИЛЬНИКИ І ПРОТИВНИКИ ХАМАС

 

Через півгодини після нападу керівництво ХАМАСу по телефону доповіло в Москву, що операція йде успішно. Про це в прямому ефірі на російському телеканалі повідомив представник ХАМАСу.

Ісламістський рух ХАМАС висловив подяку президенту росії путіну за позицію, яку він висловив після нападу бойовиків на Ізраїль. Про це повідомили у Telegram-каналі терористичного угруповання. 

У тексті подяки, опублікованої в суботу, 14 жовтня, зокрема йдеться про «невтомні зусилля» президента держави-агресорки, спрямовані на припинення «сіоністської агресії проти палестинського народу».

Також у ХАМАС звернули увагу на те, що путін виступив проти «блокади Гази, припинення постачання гуманітарної допомоги та нападу на цивільне населення». Він порівняв блокаду Гази з блокадою Ленінграда під час Другої світової війни та назвав такий підхід неприйнятним.

«Я вважаю, що, звичайно, треба думати про цивільне населення», - цинічно заявив російський фюрер, який уже понад півтора року віддає накази обстрілювати українські міста.

 

Воєнний злочинець путін закликав сторони до припинення вогню та заявив, що росія може виступити посередником у врегулюванні палестино-ізраїльського конфлікту з урахуванням «дружніх зв’язків з Ізраїлем та багаторічними відносинами з Палестиною».

Водночас путін звинуватив США в ескалації. «США знехтували можливостями врегулювання на Близькому Сході, намагалися підмінити його подачками палестинцям», - заявив він.

 

9 жовтня відбулося закрите засідання Ради Безпеки ООН, під час якого обговорили напад ХАМАСу на Ізраїль.

Палестинська адміністрація та Ізраїль не брали участь у закритій зустрічі, оскільки наразі вони не є членами Ради Безпеки.

 

Напередодні сесії посол Ізраїлю Гілад Ердан привіз фотографії цивільних людей Ізраїлю, яких ХАМАС захопив у полон.

«Це воєнні злочини кричущі, задокументовані. Це неймовірне звірство має бути засуджене Радою безпеки», — сказав Ердан журналістам.

 

Палестинський посол Ріяд Мансур, який представляє не ХАМАС, а Палестинську адміністрацію на західному березі річки Йордан, закликав Раду Безпеки зосередитися на припиненні ізраїльського військового правління.

«Зараз не час дозволяти Ізраїлю посилювати свій жахливий вибір. Настав час сказати Ізраїлю, що йому потрібно змінити курс, що є шлях до миру, де не вбиватимуть ані палестинців, ані ізраїльтян», — заявив Мансур.

Для того, щоб Радбез ООН міг ухвалити та опублікувати якусь заяву про події у світі, усі 15 членів повинні проголосувати одноголосно. Рада Безпеки ООН не засудила напад терористів ХАМАСу на Ізраїль. Проти засудження ХАМАСу виступила росія.

Заступник голови політбюро ХАМАС Муса Абу Марзук висловив «вдячність» російській федерації і заявив: «Позиція росії була дуже гідною. Москва не дозволила США та Ізраїлю просунути свою резолюцію в Раді Безпеки».

 

Раніше стало відомо, що російські хакерські групи об’єдналися з бойовиками палестинського ісламського угрупування ХАМАС, щоб атакувати ізраїльські урядові сайти та ЗМІ. Зокрема, вони змогли зламати додаток для сповіщення про повітряну тривогу, де розмістили повідомлення «ядерна бомба наближається».

 

Нині бойовики ведуть переговори з росією стосовно полонених, у яких є друге громадянство рф.

 

Міністерство закордонних справ Афганістану виступило на підтримку Палестини та назвало атаку ХАМАСу «ізраїльським порушенням» прав палестинців. У своїй заяві для преси вони заявили, що «такі події є результатом нехтування ізраїльськими сіоністами прав пригнобленого палестинського народу та повторних образ».

 

Рахім Сафаве, радник верховного лідера аятоли Алі Хаменеї, привітав палестинських бійців і заявив, що Іран «стоятиме на боці палестинських бійців» до «звільнення Палестини та Єрусалиму».

 

МЗС Катару оприлюднило заяву, в якій говориться, що лише Ізраїль несе відповідальність за тривалу ескалацію насильства з палестинським народом.

 

В офіційній газеті Roding Sinmun  Трудової партії Північної Кореї  стверджується, що цей конфлікт є «наслідком безперервних 

злочинних дій Ізраїлю проти народу Палестини», а «фундаментальним» рішенням у конфлікті є «незалежна Палестинська держава».

 

Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї заявив: «Дії Ізраїлю вийшли за рамки самооборони. Він повинен серйозно прислухатися до закликів міжнародної спільноти та Генерального секретаря ООН і припинити колективне покарання народу Гази».

 

На з'їзді турецької Партії справедливості та розвитку в Анкарі президент Ердоган закликав ізраїльтян і палестинців діяти стримано та утримуватися від ворожих дій, які можуть загострити ситуацію.

 

Папа Франциск закликав до припинення бойових дій в Ізраїлі та Палестині, а також закликав усіх молитись за мир.

 

Президент США Джо Байден засудив напад ХАМАС на Ізраїль, назвавши дії терористичного угруповання «абсолютним злом». Про це він заявив у зверненні з приводу атак на Ізраїль.

 

«Бувають моменти, коли у світі вивільняється чисте, непідробне зло.  Це акт абсолютного зла. Народ Ізраїлю пережив один з таких моментів на цих вихідних», – сказав президент США, наголосивши, що американський народ твердо стоять на боці Ізраїлю.

 

«У цей важкий момент американський народ стоїть пліч-о-пліч з ізраїльтянами. Ми пам'ятаємо біль від нападу терористів у себе вдома, і американці по всій країні виступають єдиним фронтом проти цих лиходійських актів, які знову забрали життя ні в чому не винних американців. Це обурливо. І ми будемо продовжувати демонструвати всьому світу, що американський народ непохитний у своїй рішучості протистояти тероризму у всіх його формах», - додав Байден.

 

Глава Білого дому зазначив, що звернувся до Конгресу з проханням вжити «термінових заходів для фінансування потреб національної безпеки критично важливих партнерів». І розповів про військову допомогу, яку США надають Ізраїлю, щоб допомогти йому в боротьбі.

 

Окрім того, президент запропонував підтримку американським євреям, заявивши, що вони повинні мати можливість мирно відправляти релігійні обряди у Сполучених Штатах. За його словами, правоохоронні органи США вживають заходів для запобігання будь-якій внутрішній загрозі, що може виникнути після нападу ХАМАС на Ізраїль.

 

Президент США Байден провів розмову з главою Палестини Махмудом Аббасом. Байден повідомив, що в розмові з Аббасом засудив напад ХАМАСу на Ізраїль і повторив, що «ХАМАС не виступає за право палестинського народу на гідність та самовизначення». 

 

«Я,- заявив Байден,- запевнив Аббаса, що ми працюємо з партнерами в регіоні, щоб забезпечити доставку гуманітарної допомоги цивільному населенню Гази та запобігти розширенню конфлікту", - йдеться в повідомленні президента США.

 

Сполучені Штати провели закулісні переговори з Іраном, щоб застерегти країну від ескалації війни в Ізраїлі. Про це повідомив радник з національної безпеки США Джейк Салліван на каналі CBS News, передає Bloomberg.

 

«У нас є засоби приватного зв'язку з Іраном, і ми скористалися цими засобами протягом останніх кількох днів, щоб роз'яснити в приватному порядку те, що ми сказали публічно», - сказав Салліван.

Він додав, що США не можуть виключати, що Іран може втрутитися у війну і відстежують можливість прямого втручання Тегерану, так і діяльність Хезболли.

 

Радник зазначив, що Штати бачать «реальний ризик ескалації на північному кордоні» Ізраїлю, тому в суботу, 14 жовтня, оголосили, що відправляють ударну групу авіаносця Eisenhower в межах своїх зусиль зі стримування.

«Я не збираюся вдаватися в наші приватні розмови з ізраїльтянами, але ми не втручаємося в їхнє військове планування і не намагаємося давати їм інструкції або запити щодо їхнього військового планування», - сказав Салліван.

 

Напади ХАМАС на Ізраїль засудили в Європейському Союзі. «Ми з болем стежимо за новинами, що надходять з Ізраїлю. Ми однозначно засуджуємо напади ХАМАСу. Це жахливе насильство має негайно припинитися. Тероризм і насильство нічого не вирішують. ЄС висловлює свою солідарність з Ізраїлем у ці важкі моменти», - заявив верховник представник ЄС з зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель.

 

Засудила атаки й Великобританія. «Велика Британія однозначно засуджує жахливі напади ХАМАС на ізраїльське цивільне населення. Великобританія завжди підтримуватиме право Ізраїлю на самозахист», - написав міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі.

 

Президент Зеленський і МЗС України також засудили напад ХАМАС на Ізраїль.

«Україна рішуче засуджує терористичні напади на Ізраїль, що тривають, включаючи ракетні обстріли цивільного населення в Єрусалимі та Тель-Авіві. Ми висловлюємо нашу підтримку Ізраїлю в його праві захищати себе і свій народ", - йдеться у повідомленні МЗС.

Зеленський підкреслив, що право Держави Ізраїлю на захист не підлягає сумніву.

Проте Україна й досі не визнала ХАМАС терористичною організацією, хоча Зеленський, виступаючи на засіданні Парламентської асамблеї НАТО, порівнював ХАМАС з терористичним режимом росії.

 

Лише на 9-й день після воєнного нападу ХАМАСу на Ізраїль ввечері 16 жовтня воєнний злочинець путін спромігся зателефонувати своєму другу Нетаньяху, щоб висловити «співчуття рідним і близьким загиблих ізраїльтян». Терорист путін висловив готовність «вести роботу в інтересах припинення палестино-ізраїльської конфронтації та досягнення мирного врегулювання політико-дипломатичними засобами».

 

До розмови з Нетаньяху московський фюрер поговорив по телефону з главою Сирії Башаром Асадом, президентом Єгипту Абделем Фаттахом Ас-Сісі і лідером Палестинської Національної Адміністрації Махмудом Аббасом.

 

Нетаньяху заявив путіну, що Ізраїль не зупинить свій наступ у секторі Гази, поки не знищить військові і урядові можливості ХАМАС і наголосив, що його країну атакували «підлі та жорстокі вбивці», тому була «рішуча і згуртована» відповідь у вигляді початку війни проти терористичного руху ХАМАС,

 

Експерти зазначають, шо після нападу ХАМАС на Ізраїль, багаторічній дружбі Нетаньяху і путіна прийшов кінець, який згодом закінчиться відставкою і судом для Нетаньяху. 

 

ДВІ АВІАНОСНІ УДАРНІ ГРУПИ США УЖЕ В СЕРЕДЗЕМНОМУ МОРІ

 

Авіаносець США «Джеральд Р. Форд» уже прибув до східного Середземномор'я. Разом з ним на місце прибули крейсер USS Normandy та есмінці USS Thomas Hudner, USS Ramage, USS Carney і USS Roosevelt.

 

«Прибуття цих високодієздатних сил у регіон є сильним сигналом стримування, якщо будь-яка ворожа проти Ізраїлю сторона задумає спробувати скористатися цією ситуацією», - заявив командувач Центрального командування США генерал Майкл Курілла.

 

Пентагон віддав наказ про перекидання другої авіаносної ударної групи до Східного Середземномор'я поблизу Ізраїлю з метою стримати Іран або терористичної організації «Хезболла» від вступу в конфлікт між Ізраїлем і «Хамасом», повідомляє ABC NEWS з посиланням на американських офіційних осіб.


Зокрема, інформує ABC NEWS, авіаносна ударна група USS Eisenhower отримала наказ вирушити до Східного Середземномор'я, щоб приєднатися до авіаносної ударної групи USS Gerald R Ford, яка прибула туди на початку цього тижня і перебуває в міжнародних водах біля берегів Ізраїлю.

 

 

U.S.S. Gerald R. Ford поряд із USS Harry S. Truman


"Я віддав наказ авіаносній ударній групі USS Dwight D. Eisenhower почати перекидання у Східне Середземномор'я. У рамках наших зусиль зі стримування ворожих дій проти Ізраїлю або будь-яких спроб розширити цю війну після нападу ХАМАС на Ізраїль», - ідеться в заяві міністра оборони США Ллойда Остіна, передає ABC NEWS.


Зазначається, що високопоставлені американські чиновники публічно заявили, що присутність авіаносної ударної групи USS Ford у східному Середземномор'ї та збільшення кількості винищувачів ВПС США в цьому регіоні має на меті продемонструвати прихильність США до Ізраїлю та слугувати стримувальним фактором для Ірану і «Хезболли», щоб вони не втручалися в конфлікт між Ізраїлем і ХАМАС.

 

Видання Al Jazeera з посиланням на ізраїльських військових повідомляє, що до країни прибув перший літак з військовою допомогою від США.

 

Президент США запропонував Конгресу вжити термінових заходів для фінансування потреб національної безпеки найважливіших партнерів США.

«Йдеться не про партії чи політику. Йдеться про безпеку нашого світу», - додав Байден.

 

Президент США наголосив на тому, що будь-яка третя сторона, що захоче втрутитися у конфлікт, не має цього робити.

«Я хочу вам сказати: не робіть цього», - закликав Байден.

Він нагадав, що США посилили свою військову присутність у регіоні, зокрема перекинули туди свій найбільший авіаносець. «І ми готові перекинути додаткові сили та засоби у разі потреби»,  - додав Байден.

На мою думку, це застереження президента США Байдена стосується,  в першу чергу, воєнного злочинця путіна.

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НАПАД

 

Єгипет за три дні ПОПЕРЕДИВ Ізраїль про те, що ХАМАС готує масштабний збройний напад на євреїв.

Про це 11 жовтня повідомив голова комітету Палати представників США у закордонних справах, республіканець від штату Техас Майкл Маккол, пишуть The Times Of Israel і The Hill і BBC.

 

«Ми знаємо, що Єгипет за три дні до цього попередив ізраїльтян, що подібна подія може статися. Я не хочу вдаватися до секретних деталей, але попередження було зроблене. Я думаю, питання полягало в тому, на якому рівні», - сказав він журналістам після закритого брифінгу розвідки для законодавців з приводу атаки ХАМАС.

 

Напад палестинського угруповання ХАМАС на Ізраїль може стати однією з найбільших невдач ізраїльської розвідки з часів Війни Судного дня 1973 року, припускають американські експерти.

Мене шокувало, що ХАМАС зміг це зробити. Нездатність Ізраїлю підготуватися. Відсутність військ на кордоні, прорив паркану вздовж кордону, за який ізраїльтяни заплатили мільйони шекелів, — сказав Мартін Індик, експосол США в Ізраїлі та співробітник Ради з міжнародних відносин.

Ізраїльські чиновники кілька місяців поспіль заявляли, що ХАМАС готується до вчинення тероризму, повідомляли час і масштаб нападу, але керівництво Ізраїлю було не готове до ефективного опору, попри те, що США у 2022 році виділили Ізраїлю $3,3 млрд на оборону. Сполучені Штати порівнюють цей напад з Війною Судного дня у 1973 році, коли Ізраїль не зміг відбити раптовий напад, який Єгипет і Сирія здійснили на єврейське свято Йом Кіпур.

Одними з причин неготовності Ізраїлю до оборони США припускають те, що в країні було свято або ізраїльська армія і розвідувальні служби могли бути зайняті внутрішніми політичними проблемами.

«Справжня проблема тут, імовірно, полягає в тому, що ізраїльтяни просто не вірили, що ХАМАС ризикне проникнути через кордон. Відсутність достатньої кількості ізраїльських сил у цьому районі була серйозною невдачею», - сказав Аарон Девід Міллер, старший науковий співробітник Фонду Карнегі за міжнародний мир і колишній представник Держдепартаменту на Близькому Сході.

 

Виходить, що прем’єр-міністр Ізраїлю Нетаньяху знав, що ХАМАС готовить воєнну атаку проти ізраїльтян.

 

ПИТАННЯ, чи наважиться Нетаньяху офіційно заявити, що розвідка доповідала йому про підготовку ХАМАСу до нападу на Ізраїль і визнати, що за цією воєнною операцією стоїть його друг воєнний злочинець путін і його спецслужби?!

Чи, як кажуть: «слабо!» («кишка тонка»). 

 

Якщо Нетаньяху знав, то чому не вжив адекватних превентивних заходів для недопущення воєнної атаки на Ізраїль, що призвело до великих  людських жертв мирного населення з обох сторін?!

 

З юридичної точки зору — це «злочинна халатність», що призвела до великих людських жертв мирного населення багатьох країн світу.

 

Думаю, що Нетаньяху чекає відставка і суд. І це буде справедливо! 

 

РЕАКЦІЯ ІЗРАЇЛЮ НА АГРЕСІЮ ПРОТИ УКРАЇНИ

 

Ізраїль зайняв дуже стриману позицію щодо повномасштабного вторгнення російських військ в Україну і незаконного приєднання Херсонської і Запорізької областей до росії.

Уряд, Кнесет і вищі посадові особи Ізраїлю офіційно не засудили воєнну агресію російської федерації, не називають росію країною агресором-окупантом, а путіна воєнним злочинцем, як це визнано МКС, ООН, Європарламентом, ЄС, ПАРЄ цивілізованим  демократичним світом.

 

Військової допомоги на неодноразові прохання керівництва України Ізраїль не надає. Обмежується незначною гуманітарною допомогою, неодноразовими «занепокоєннями» та «співчуттями» українцям, рідні яких були вбиті і закатовані російськими солдатами. На офіційному рівні воєнні злочини, вчинені  росією, офіційні особи Ізраїлю не засуджують.

 

У жовтні минулого року президент Зеленський заявив, що не розуміє і шокований позицією ізраїльтян: «Ізраїль нам нічого не дав, нічого, нуль. Я розумію, що вони мають захищати свою землю, але отримав інформацію про те, що Ізраїль експортує озброєння до інших країн».

 

11 жовтня ц. р. Офіс президента України надіслав запит до офісу прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу з проханням дати згоду на офіційний візит  Зеленського. Про це повідомляє Ynet. 

 

«Глава держави попросив вивчити таку можливість», - йдеться у повідомлені. Зазначається, що сам візит ще не запланований, проте «перші контакти між відповідними службами Ізраїлю та України вже почалися. Візит президента України має на меті виявити солідарність із народом Ізраїлю.

  

«Ми перебуваємо в стані війни і знаємо, що означає опинитися під терористичною атакою. Дуже важливо не залишитися наодинці в цій ситуації. Це може врятувати життя людей і нації. Я рекомендую світовим лідерам прилетіти в Ізраїль і підтримати людей, які зазнали терористичної атаки», - сказав Зеленський під час перебування в Брюсселі.

 

Зеленський хотів приїхати до Ізраїлю разом із Державним секретарем США Ентоні Блінкеном, який уже вдруге відвідує Ізраїль з моменту нападу ХАМАС на ізраїльтян.  

 

Однак ізраїльська сторона заявила, що наразі такий візит «не на часі». Про це пише The Times of Israel із посиланням івритомовні ЗМІ та видання Ynet. Як зазначається, уряд Ізраїлю відповів відмовою на запит Офісу президента на прохання дати згоду на офіційний візит Зеленського до країни після нападу ХАМАС. Ізраїльська сторона мотивувала відмову тим, що зараз візит президента до країни «не на часі».

 

Невже президент України, його офіс і МЗС не розуміли, що в ситуації, яка виникла на Близькому Сході, прем’єр-міністр Нетаньяху не запросить Зеленського до Ізраїлю. Йому не до візиту «солідарності» Зеленського. Керівництво Ізраїлю було сконцентровано на координації своїх дій зі США, підготовці наземної операції і очікуванні прибуття президента Джо Байдена до Ізраїлю 18 жовтня.

 

Сьогодні, 17 жовтня путін літаком прилетів до Китаю. Разом з ним прибули найвищі посадові особи і бізнесмени. Під час візиту він виступить у рамках форуму «Один пояс – Один шлях».

На 18 жовтня заплановані переговори з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Мета поїздки терориста путіна – продемонструвати Сі довіру і «безмежне» партнерство між двома країнами навіть в умовах війни з Україною і воєнним конфліктом на Близькому Сході, розпаленим московським фюрером.

 

УКРАЇНЦІ, МАЙТЕ ГОРДІСТЬ!

 

Думаю, що українці не повинні розшаркуватися, прогинатися і принижуватися перед євреями, які на історичному і генетичному рівнях  нас не поважають і ненавидять.

 

Нагадаю, що 32 країни світу, а також Європейський парламент і ПАРЄ визнали Голодомор в Україні 1932-1933 років, який забрав життя 10 млн 500 тис українців, з них 4 млн дітей, ГЕНОЦИДОМ Українського народу.

Ізраїль і росія не визнають Голодомор геноцидом українців, оскільки його організаторами були керівники більшовицького тоталітарного режиму євреї-більшовики Каганович (єврей, ідеолог геноциду українців), Хатаєвич (єврей), Чубар (єврей), Молотов (росіянин), Постишев (росіянин), Косіор (поляк) на чолі з тираном Сталіним (грузин).

 

Головними виконавцями геноциду українців на місцях були євреї керівники каральних органів ОДПУ СРСР ( Ягода Єнох Гершенович єврей) і ДПУ УРСР (Балицький Всеволод Аполонович єврей).

На керівних посадах в органах ДПУ Української РСР в 1932-1933 роках перебувало 75 осіб, них 50 (66,6%) євреї. 

 

За Україну воюють чеченський, грузинський, білоруський батальйони і Інтернаціональний легіон з громадян США, Канади, Великої Британії, Польщі, Канади, Японії, Фінляндії, країн Балтії та інших держав світу.

 

Єврейського (юдейського) добровольчого полку, батальйону, роти або навіть взводу чи відділення з 5-7 чоловік, створеного з українських євреїв або юдеїв, які проживають в Ізраїлі, для захисту України на війні НЕМАЄ!

 

Євреїв разом з Нетаньяху можна побачити лише на ході так званого «безсмертного полку» на день побєдобєсія в Москві, який очолює воєнний злочинець, фашистський фюрер путін.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ, ДО ЯКИХ НЕ ПРИСЛУХАЛИСЯ

 

У жовтні 2022 року я публічно рекомендував Ізраїлю і США знищити заводи з виробництва ракет і підземні цехи зі зборки  безпілотників, розташованих на території Ірану, Сирії і в секторі Газа.

 

Також застеріг керівництво США і Державу Ізраїль, що Іран за допомогою росії досяг таких успіхів у збагаченні урану, що впродовж 2-3-х місяців може завершити  виготовлення однієї ядерної боєголовки. Він рекомендував США й Ізраїлю негайно вжити невідкладних ПРИМУСОВИХ заходів, які включають нанесення нищівних превентивних ударів по ядерним об’єктам Ірану для того, щоб він не встиг створити ядерну бомбу, що стане світовою катастрофою!

 

На цю тему читайте: 

1). «Нові цілі путіна: знищити єврейські святині в Україні в обмін за отримані іранські безпілотники»

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/180/169343/  

2). «Як знищити зміїні кубла іранських «шахідів»

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/170414

 

У березні ц. р. голова Об'єднаного комітету начальників штабів, генерал США Марк Міллі заявив, що Іран, при бажанні, може за дуже короткий час стати ядерною державою. На створення ядерної зброї йому знадобиться лише кілька місяців, повідомляє The Wall Street Journal.

«Іран може виготовити розщеплюваний матеріал для ядерної зброї менш ніж за два тижні, і для виготовлення реальної ядерної зброї знадобиться ще кілька місяців», - сказав генерал Міллі у вступній заяві до Палати представників Конгресу США.

 

1 жовтня 2023 року міністерство оборони США заявило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерний пристрій менше, ніж за два тижні. Про це йдеться у щорічній доповіді Пентагону "Стратегія протистояння зброї масового ураження".

Якщо режим Тегерана вирішить, що терміново потрібна ядерна зброя, йому знадобиться не більше двох тижнів на створення ядерного пристрою, йдеться у доповіді.

«За наявними оцінками, Іран ще не займається реалізацією програми створення ядерної зброї найближчим часом, проте має можливість менш ніж за два тижні виробити достатньо розщепленого матеріалу для створення ядерного пристрою», – стверджують у Пентагоні.

Крім того, США вважають, що Іран не дотримується своїх зобов'язань щодо контролю за хімічною зброєю, оскільки він не надав повної декларації об'єктів з виробництва хімічної зброї, як того вимагають чинні угоди.

 

На мою думку, благословити воєнну операцію ХАМАС «Повінь Аль-Акса» проти Ізраїлю 7 жовтня, Іран міг лише за умови, що він уже виготовив ядерний пристрій для виготовлення реальної ядерної бомби, яку у разі необхідності застосує проти Ізраїлю. Іран також заручився підтримкою путіна у війні з Ізраїлем. 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ

 

Сьогодні на планеті Земля проживає 8 млрд 45 млн людей, з них:

·        1,6 млрд є МУСУЛЬМАНАМИ, що складає 23,4% населення світу;

·        2,2 млрд людей вважає себе ХРИСТИЯНАМИ або 33,4% жителів;

·        15,2 млн ЄВРЕЇВ (0,19%), з них в Ізраїлі проживає 9 млн.  

 

СТАВЛЕННЯ ДО ЄВРЕЇВ У СВІТІ

 

В абсолютній своїй більшості мусульманський світ НЕНАВИДИТЬ євреїв і поставив за мету знищення Держави Ізраїль і вигнання євреїв з арабських земель.

 

У лютому 2012 року Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї пообіцяв «вирізати Ізраїль як ракову пухлину». Він висловив упевненість в тому, що палестинські араби в стані повалити «окупаційний режим Ізраїлю», а Іран допомагатиме їм у цьому всіма можливими способами. Було особливо підкреслено, що іранці будуть готові допомагати «будь-якій групі», яка внесе свій внесок у боротьбу з сіонізмом.

Через три роки Аятола Алі Хаменеї запевнив, що Ізраїль не переживе наступну чверть століття і закликав на священну боротьбу із «сатанинськими» СШАповідомило CNN 11 вересня 2015 року.

 

«Я б сказав Ізраїлю, що він не проживе наступні 25 років. Якщо дасть Аллах, то через чверть століття на Землі не буде такого явища, як сіоністський режим. До тих пір бойовий джихадський дух не дасть і хвилини спокою сіоністам», - написав Хаменеї на своїй сторінці в Twitter.

 

Глава оборонного відомства Ірану Амір Хатамі у березні 2021 року заявив про готовність зруйнувати ізраїльські міста Хайфа і Тель-Авів. «Сіоністи знають, що якщо вони зроблять якусь дурницю, ми перетворимо Тель-Авів і Хайфу в попіл», – пригрозив Хатамі.

Один із лідерів терористичної організації ХАМАС Халід Машаль 11 жовтня виступив Із закликом до всіх мусульман світу «влаштувати євреям справжній погром, у рамках джихаду», про що повідомили ізраїльські ЗМІ.

Машаль закликав усюди «повторювати дії ХАМАСу 7 жовтня». Дата «всесвітнього єврейського погрому» була визначена на 13 жовтня (п’ятниця).

Туреччина є мусульманською країною і членом НАТО. Вона підтримує незалежність Палестини (з населенням понад 5,5 млн чоловік), проголошену 15 листопада 1988 року.

Хотів запропонувати вам послухати фрагмент виступу президента Туреччини Реджепа Тайїна Ердогана на спільному засіданні парламенту і уряду про сутність режиму Ізраїлю.

За словами Ердогана,  Ізраїль є сіоністською фашистською державою, країною окупантів і злочинців, які застосовують практику переслідування і постійного залякування мусульман і палестинців та християн, які відвідують священні місця Єрусалиму історичного міста Палестини.

 

 

Скріншот з виступу президента

Туреччини Ердогана на відео в ютубі

 

 

На жаль відео виступу президента Туреччини Ердогана на ютубі стало недоступним через декілька днів після його появи. Ось вам і свобода слова, коли видаляють виступ навіть президента країни – члена НАТО, який носить критичний, антиізраїльський характер.

 

14 жовтня в Стамбулі відбувся так званий «Великий палестинський  марш на підтримку Палестини», в якому взяло участь понад сто тисяч чоловік. В акції брали участь син і донька президента Туреччини  Білал Ердоган і  Есра Албайрак, а також колишні й чинні турецькі політики. Учасники пропалестинського заходу пройшли маршем і помолилися в мечеті Айя-Софія. Про це повідомляє турецьке державне агентство Anadolu.

 

 

 

Стамбул. Великий палестинський  марш на підтримку Палестини.

 

В центрі Лондона тисячі пропалестинських демонстрантів пройшли «Маршем за Палестину». Як повідомляє Sky News, жителі Великої Британії вийшли на акцію з метою підтримки Палестини, яка відбулася біля посольства Ізраїлю в Лондоні. Загалом її підтримало близько 5 тисяч людей.

Учасники розмахували прапорами Палестини і плакатами з гаслами «Свободу Палестині», «Санкції проти Ізраїлю» та «Припиніть озброювати Ізраїль», а також скандували: «Від річки й до моря Палестина буде вільною» та «Руки геть від мечеті Аль-Акса».

 

 

Протестувальники тримають плакати під час пропалестинської демонстрації в Лондоні, субота, 14 жовтня 2023 року на підтримку палестинців, що постраждали у війні між Ізраїлем і ХАМАС. Фото: AP/Kin Cheung

 

На думку одного з учасників акції Абдула Таріка, нинішнє загострення арабо-ізраїльського конфлікту пов'язане із багаторічним обмеженням прав палестинців із боку Ізраїлю.

 

«Цей конфлікт не можна вирішити, доки Ізраїль одноосібно контролює Єрусалим. Ми хочемо мати доступ до мечеті Аль-Акса, можливість жити на своїй визнаній на міжнародному рівні території. ХАМАС вчиняє жорстоко, але це відчайдушні міри. Ми хочемо бути почутими. Нам потрібні рівні права», – сказав чоловік.

На місці проведення демонстрації були присутні близько 100 поліцейських, які не чинили затримань.

 

 

Акція на підтримку ХАМАСу в Лондоні / Фото: SkyNews

Акції на підтримку Палестини також відбулися в інших великих британських містах, зокрема в Манчестері, Ліверпулі та Глазго.

Мітинги і демонстрації на підтримку Палестини відбулися майже по всій Європі, в США, Великій Британії, Канаді, Австралії, Пакистані, Ірані, Лівані, Йорданії, Ємені та інших країнах.

Прихильники дій ХАМАСу вийшли на вулиці багатьох канадських міст: Торонто, Ванкувера, Монреаля, Вінніпега, Калгарі та Галіфакса. Прем'єр-міністр країни Джастін Трюдо різко засудив усіх, хто вийшов на хід із палестинськими прапорами. Як відомо, Канада одразу підтримала Ізраїль та право країни на захист.

Пропалестинські демонстранти вийшли на вулиці в центрі Торонто та пройшли до консульства Ізраїлю в Торонто в День подяки після смертоносних боїв на Близькому Сході, які тривали протягом вихідних.

Протестувальники зібралися на площі Натана Філіпса перед будівлею мерії Торонто в понеділок вдень. Багато з них були одягнені в палестинські прапори або розмахували ними. Мітингувальники скандував: «Від річки до моря Палестина буде вільною». На одній із табличок було написано: «Окупація – це злочин, опір – це відповідь».

 

 

 

Активісти в Монреалі, які підтримують Палестину.

 Фото: The Canadian Press

 

Шейла Маттар, 53-річна канадка палестинського походження, вирішила не відвідувати демонстрацію в Торонто, оскільки вважає, що для канадців заборонено виявляти підтримку Палестині.

Жінка часто утримується від розмов про політику з друзями, які навіть не підозрюють, що вона наполовину палестинка. Її батько виріс у місті Хайфа, але його сім'ю вигнали з дому в 1948 році, а її дідуся застрелили ізраїльтяни біля свого під'їзду майже через два десятиліття, - сказала Маттар.

 

Спікери на мітингу повторювали, що вони тут не для того, щоб поширювати ненависть до євреїв, а для того, щоб виступати за звільнення Палестини.

 

На тлі воєнного конфлікту між Ізраїлем і палестинським ХАМАС у  декількох містах США, таких як Нью-Йорк, Атланта, Чикаго, Флорида та Вашингтон, відбулися мітинги на підтримку Ізраїлю та Палестини. Під час деяких з них між прихильниками обох сторін виникли конфлікти. Про це повідомляє Hindustan Times. 

 

 

Мітинг на підтримку Палестини у США / Фото Hindustan Times

Наприклад у Флориді на мітингу у Форт-Лодердейлі сталася бійка між ізраїльськими прихильниками та протестувальниками, які підтримують дії Палестини. Було помічено, як протестувальники з прапорами з обох сторін били один одного, коли поліція Флориди намагалася втрутитися.

 

У Німеччині 8 жовтня, напередодні мітингу на знак солідарності з Ізраїлем, який став жертвою нападу бойовиків палестинського руху ХАМАС, в берлінському районі Нойкельн, де проживають здебільшого мігранти, пройшла низка антиізраїльських мітингів на підтримку ХАМАС.

 

За даними DW, у берлінському районі Нойкельн зібралися мітингувальники, які вигукували антиізраїльські гасла та частково приховували свої обличчя за масками. Поліція розігнала мітинг, затримавши для перевірки документів близько 40 людей. Як результат, порушено 6 кримінальних справ через опір посадовим особам і 36 адміністративних справ через відмову розійтися.

 

 

Поліція розганяє демонстрантів у Нойкельні / Фото: DPA

 

Частину вулиці, де проходили антиізраїльські мітинги берлінці називають «Сектором Гази», оскільки тут з 70-х років живуть ліванці і палестинці, які не мають громадянства, що втекли від громадянської війни в Лівані. Так що відтоді минуло вже понад 50 років, але не про яку інтеграцію і мови немає.

 

ЗАУВАЖУ, що Палестину як незалежну Державу ВИЗНАЛИ 138 із 193 країн-членів  ООН. Проте Держава Палестина до цього часу не отримала статусу повноправного члена ООН, оскільки не признана трьома державами постійними членами Ради безпеки ООН (США, Велика Британія, Франція). 

 

Ізраїль вважає, що Держави Палестина в дійсності не існує, оскільки у неї відсутня визначена територія і діючий на ній ефективний уряд.

 

ХРИСТИЯНСЬКИЙ СВІТ, м’яко кажучи, НЕ ЛЮБИТЬ євреїв за те, що вони розіп’яли сина Божого Ісуса Христа і за їх лихварські, нахабні, брехливі риси характеру, який у євреїв називається «хуцпа».

 

Що таке «хуцпа» читайте тут:  https://www.officers.org.ua/?p=8348  

 

В Європі здебільшого ЗНЕВАЖЛИВО і, навіть зі ЗЛІСТЮ ставляться до євреїв. Прояви антисемітизму, в тому числі насильницького характеру, на Європейському континенті зростають із року в рік, що змушує євреїв переселятися в інші країни, в основному до США. До Ізраїлю євреїв повертається мало.

 

Про це йдеться в оприлюдненій у листопаді 2021 року Європейським Союзом доповіді дослідження антисемітських інцидентів і проявів протягом останніх десяти років (2010-2020 рр.), Див. тут:

https://fra.europa.eu/en/publication/2021/antisemitism-overview-2010-2020

 

«ІРАН і РОСІЯ ПОТРІБНІ ОДИН ОДНОМУ»

 

Іранський релігійний фанатик аятола Хаменеї на зустрічі з російським кривавим диктатором путіним заявив, що росія в Україні протистоїть Північноатлантичному альянсу, і що якби Москва не вторглася в Україну, НАТО нібито сам почав би війну проти рф. Про це повідомляло державне інформагентство Ірану IRNA.

 

Хаменеї заявив, що останні події у світі показали, що Іран і росія «потрібні один одному». Він зазначив, що наявні численні угоди між країнами в галузі газу та нафти треба реалізувати.

 

Аятола назвав безумовною співпрацю двох країн у контексті санкцій США і торкнувся війни росії проти України.

 

«Війна за фактом жорстка річ і Ісламська республіка Іран не рада загибелі невинних людей. Однак у вашому випадку, якби ви не придумали ініціативу, інша сторона зі своєю ініціативою почала б війну», – сказав Хаменеї путіну.

 

Хаменеї також заявив, що Захід проти сильної росії, та назвав НАТО «небезпечною організацією». «Якщо дорога НАТО буде відкрита, ця організація не побачить жодних перешкод перед собою, і якби ви не протистояли їй в Україні, то вона сама почала б війну під приводом Криму», – зауважив аятола фюреру путіну, у яких руки по лікті в крові.

 

Аятола також торкнувся теми Сирії, заявивши, що позиція воєнного злочинця путіна «чудова», а США мають бути «вигнані» з цієї країни.

 

«І ви, і наш президент серйозні люди, тому рівень співробітництва у цей період має досягти найвищого ступеня», – сказав ісламський терорист, звертаючись до кремлівського терориста путіна.

 

По суті, ісламський релігійний фанатик Хаменеї (як і москальський піп кіріл) благословив путіна на вбивство і гвалтування українських дітей, жінок, знищення релігійних пам’ятних святинь, дитячих садків, шкіл, лікарень, житлових будинків та цивільної інфраструктури, яка забезпечує нормальне життя людей.

 

Іран сьогодні — це релігійний фашизм, а путінська росія — фашистський «руZZкій мір», які страшніші за гітлерівський нацизм.

 

Іранський і рашистський авторитарні режими ненавидять лютою ненавистю євреїв і українців, НЕ визнають верховенство права, демократичних виборів, демократію і свободу в цілому.

 

Мета цих режимів одна. В Ірану — ЗНИЩИТИ Державу Ізраїль, а євреїв перетворити у «попіл». У путіна — ЗНИЩИТИ українську державність і етнічних українців, а територію України приєднати до росії. Без України російська імперія МЕРТВА!

 

Останні події на Близькому Сході засвідчили, що цілі Ірану і росії щодо Ізраїлю одні і ті ж — ліквідація ізраїльської Держави.

 

«Я тебе породив, я тебе і вб’ю!» — Державу Ізраїль створив  Радянський Союз Сталіна, правонаступником якого проголосила себе росія, яку понад 20 років очолює диктатор-сталініст путін. Після воєнної атаки ХАМАСу антиєврейські (антисемітські) інформаційні прояви в росії і багатьох країнах світу досягли піку, після яких можуть бути масові єврейські погроми.

 

Атакою ХАМАС на Ізраїль терорист путін досягнув однієї із своїх головних міжнародних цілей –— планету колотить від політичної нестабільності. У світі почалися терористичні прояви і масові антиєврейські (антисемітські) рухи на підтримку Палестини.

 

На засіданні комітету Держдуми РФ з питань бюджету та податків 16 жовтня, голова російського мінфіну Антон Силуанов вперше за час широкомасштабного вторгнення його країни в Україну на публічному рівні розкрив інформацію про джерело постачання безпілотників.

 

«Сьогодні безпілотники в основному всі з Китайської народної Республіки. Вдячні нашим партнерам. Але потрібно розвивати власну ресурсну базу, гроші необхідні виділені», - заявив Силуанов.

 

Це прозвучало в контексті анонсування нової програми росії щодо створення бази з виробництва безпілотних літальних апаратів.

Можна констатувати: світова вісь ЗЛА Росія-Білорусь-Іран-Сирія-Північна Корея-Китай остаточно проявилася.

 

Зазначене повинно бути враховане США і Великою Британією при вирішенні «єврейсько-палестинського питання», ролі путінської росії в СТВОРЕННІ і ПІДТРИМЦІ ісламського терористичного руху на Близькому Сході і в Африці та релігійного фашизму в Ірані.

На мою думку, зустріч лідерів росії і Китаю у Пекіні 18 жовтня і візит в цей же день президента США до Ізраїлю і Йорданії стане кульмінацією і розв’язкою воєнного конфлікту на Близькому Сході. ХАМАС повинен бути ЗНИЩЕНИМ!

На передодні візиту Байдена Блінкен провів більш ніж семигодинну  зустрічі з Військовим кабінетом Ізраїлю. Остання зупинка держсекретаря в Ізраїлі є частиною його туру сімома країнами Близького Сходу, оскільки Ізраїль, здається, готовий до наземного вторгнення в Газу, а конфлікт загрожує перекинутися на інші частини регіону.

Під час свого візиту до Ізраїлю Байден «почує від Ізраїлю, як він проводитиме свої операції таким чином, щоб звести до мінімуму жертви серед цивільного населення та забезпечити надходження гуманітарної допомоги до мирних жителів Гази у спосіб, який не принесе користі ХАМАС», – сказав Блінкен.

За словами Блінкена, під час свого візиту в середу (18 жовтня) Байден «знову підтвердить солідарність Сполучених Штатів з Ізраїлем і нашу залізну відданість його безпеці».

«Президент Байден знову дасть зрозуміти, як він однозначно робив після вбивства ХАМАСом понад 1400 людей, у тому числі щонайменше 30 американців, що Ізраїль має право і справді зобов’язаний захищати свій народ від ХАМАС та інших терористів і запобігати майбутньому атак», - сказав Блінкен.

Президент США «продовжить тісно співпрацювати з нашими ізраїльськими партнерами, щоб забезпечити звільнення заручників, захоплених ХАМАСом, включаючи чоловіків, жінок, маленьких дітей, тих, хто пережив Голокост, і американських громадян», – сказав Блінкен.

Окрім візиту в Ізраїль у середу, президент Байден також відвідає Йорданію — найближчого важливого союзника США. Там він зустрінеться з групою лідерів Близького Сходу, включаючи короля Йорданії Абдаллу II, президента Єгипту Абдель Фаттаха ас-Сісі та президента Палестинської автономії Махмуда Аббаса.

Джон Кірбі, речник Ради національної безпеки, сказав журналістам, що основна увага під час візиту Байдена в Йорданію буде зосереджена на гуманітарній допомозі на тлі поглиблення кризи. За словами Кірбі, вся поїздка триватиме «впродовж одного дня».

Напередодні Байден заявив, що «Ізраїль має знищити терористичне угруповання ХАМАС, проте потрібно зберегти палестинську державу і владу».

ДОВІДКА.

Сектор Гази або Смуга Гази (араб. قِطَاعُ غَزَّةَ Qiṭāʿ Ġazzah [qɪˈtˤɑːʕ ˈɣaz.za]) — територія на березі Середземного моря, виділена ООН для арабської держави Палестини, окупована з 1948 по 1967 роки Єгиптом, а після Шестиденної війни 1967 по 2005 рік — Ізраїлем. Разом із Західним берегом річки Йордан утворює Палестинську Автономію.  

Цей район вважається одним із найбільш густонаселених у світі. Довжина Сектора Гази становить 54 км, ширина — 12 км. При цьому на площі 363 кв. км проживає близько 2 млн палестинців. Головним джерелом доходів для місцевих жителів був експорт сільськогосподарської продукції, переважно цитрусових, до Ізраїлю. Проте після початку «інтифади Аль Акса» у 2001 році Ізраїль практично закрив кордони.

Міста Сектора Гази: АбасанБейт-Ханун, Газа (Аза), Дір ель Балах, Рафах (Рафіах), Хан Юнес (Хан Юніс), Джабалія.

15 серпня 2005 року в рамках плану одностороннього розмежування Ізраїль почав евакуацію єврейських поселенців (8500 осіб) і військ із району. До 22 серпня Сектор Гази покинули всі єврейські поселенці. 12 вересня був виведений останній ізраїльський солдат, що завершило 38-річну ізраїльську окупацію Сектора Гази.

На перших, проведених 25 січня 2006 року на території Гази, «демократичних» виборах у Палестинську законодавчу асамблею (парламент) терористична організація ХАМАС несподівано отримала 74 зі 133 місць, що стало причиною міжнародної кризи. Після перемоги ХАМАС «відмовився визнати раніше укладені палестинцями угоди з Ізраїлем». У результаті Ізраїль продовжив збройні удари по сектору й арешти палестинців, включно з членами «палестинського парламенту та уряду», а міжнародні банкіри почали фінансовий бойкот Палестини.

ХАМАС опинився в конфронтації з ФАТХ, з представників якого переважно складався уряд автономії, а також продовжив обстріл території Ізраїлю. Бойовики ХАМАС полонили ізраїльського солдата, що стало приводом для початку військової операції Ізраїлю в Секторі Гази.

У лютому 2007 року між керівниками ФАТХ і ХАМАС була досягнута угода про палестинську єдність і створено коаліційний уряд.

Тристоронні переговори між США, Палестинською Автономією та Ізраїлем закінчилися безрезультатно. За підтримки Ізраїлю і США лідер ФАТХ Махмуд Аббас спробував потіснити ХАМАС, але в червні 2007 року ХАМАС, у результаті боїв, захопив владу в Секторі Гази. У відповідь глава Палестинської автономії, лідер угрупування ФАТХ Аббас 14 червня заявив про розпуск уряду, у якому переважав ХАМАС, ввів режим надзвичайного стану в регіоні і на словах узяв всю повноту влади у свої руки. Експерти заговорили про розкол Палестини на два ворожих утворення.

Лідер ПА Махмуд Аббас створив новий уряд на Західному березі річки Йордан і визнав бойовиків ХАМАС терористами.

У жовтні 2007 року Ізраїль оголосив Сектор Гази «ворожим державним утворенням» і поглибив його економічну блокаду, періодично відключаючи подачу електроенергії, припиняючи постачання енергоносіями тощо.

31 травня 2010 року відбулося захоплення ізраїльськими військовими шести суден у Середземному морі, що намагалися доставити у Сектор Гази гуманітарну допомогу всупереч встановленій Ізраїлем блокаді цього регіону (див. Захоплення «Флотилії свободи»). Декілька човнів з озброєними вогнепальною зброєю пропалестинськими активістами (близько 600 осіб, переважно громадяни Туреччини), членами Європейського парламенту та правозахисних організацій отримали назву «Флотилія свободи» (англ. Freedom Flotilla). Під час штурму судна загинуло 9 осіб, ще 60 отримали поранення, у тому числі й ізраїльські військові. Вбивство представників гуманітарних організацій викликало хвилю протестів по всьому світі та засуджень дій Ізраїлю, як у ООН, так і урядами декількох країн світу. Ізраїль, своєю чергою звинуватив організаторів акції у провокації.

У п'ятницю 16 листопада 2012 року ізраїльські війська атакували з повітря близько 150 цілей на території сектора Гази.

Авіаційні нальоти на Сектор Гази стали відповіддю на численні ракетні обстріли ізраїльської території бойовиками руху ХАМАС. Зокрема, тільки столичному місту Газа було завдано не менше 15 ударів. Крім столиці, повідомлення про бомбування надійшли із північних міст Бейт-Хануна, Бейт-Лахії, а також із населених пунктів у центральній і південній частинах сектора Гази. Напередодні палестинцям вдалося вперше обстріляти найбільш населений центральний район Ізраїлю. Одна ракета впала у місті Рішон-де-Цюн, що за 60 кілометрів від північної межі сектору. Палестинськими ракетами був атакований Тель-Авів. З палестинської сторони за кілька днів обстрілів загинули 19 бойовиків і мирних жителів, з ізраїльської — троє мирних жителів, у чий будинок напередодні потрапила ракета.

17 листопада 2012 року авіація Ізраїлю завдала ударів по штаб-квартирі руху ХАМАС у секторі Гази. Свідки повідомляють, що будівлю майже повністю зруйновано. Днем раніше там гостював прем'єр-міністр Єгипту Хішам Канділь. За три дні операції загинуло щонайменше 29 палестинців і троє ізраїльтян.

18 листопада 2012 року вночі під ізраїльський обстріл Сектору Гази потрапили дві будівлі, у яких розміщувався ряд палестинських ЗМІ, а також місцеві офіси британських телеканалів ITN, Sky News та цілого ряду інших іноземних мовників.

19 листопада 2012 року Ізраїль відновив авіаудари по сектору Гази у відповідь на запуски ракет бойовиками руху ХАМАС по ізраїльській території з Гази. Ізраїльська влада пред'явила руху ХАМАС 36-годинний ультиматум. Ізраїль заявив, що якщо за цей час із сектора Гази не припинять запускати по Ізраїлю ракети, вони розширять воєнну операцію, заявив міністр фінансів Ізраїлю Юваль Штайніц.

В інтерв'ю ізраїльській армійській радіостанції «Ґалей Цагал» міністр підкреслив, що у випадку, якщо ХАМАС не припинить обстрілювати територію Ізраїлю й незаконно постачати Сектор Гази зброєю, справа може дійти до «повністю військового розв'язання» питання.

7 жовтня 2023 року бойовики ХАМАС з Сектору Гази завдали масовану ракетну атаку по території Ізраїлю. Під обстріл потрапили Тель-Авів, Рішон-ле-Ціон, Бат-Ям, Кір'ят-Гат, Нетівот, Кфар-Сава, Ашкелон, Беер-Шева та Рамат-га-Шарон. Після чого відбулось вторгнення ХАМАС та захоплення ізраїльської військової бази, масові вбивства і захоплення заручників.

Лідер військового крила ХАМАС Мохаммед Дейф оголосив, що вони розпочали нову військову операцію проти Ізраїлю під назвою «Шторм (Повінь) Аль-Акса», у відповідь на напад Армія оборони Ізраїлю розпочала  операцію «Залізні мечі».

Того ж дня міністр енергетики Ізраїлю Ісраель Кац заявив про припинення постачання електроенергії до Сектору Гази. Понад 60 % електроенергії Сектор Гази отримував саме від Ізраїлю.

 

Парад бойовиків ХАМАС у Газі. 2017 рік.

Фото: Chris McGrath / Getty Images

 

Ввечері 7 жовтня Політико-безпековий (військовий) кабінет Ізраїлю оголосив: «Війна, нав’язана державі Ізраїль через смертоносний терористичний напад із Сектора Газа, почалася 7 жовтня 2023 року о 06:30» і затвердив «воєнний стан» в країні.

 

Рішення, прийняте Військовим кабінетом, надає йому правовий статус відповідно до пункту 40 Основного закону про уряд, що країна не може розпочати війну без рішення уряду.

 

За повідомленням Армії оборони Ізраїлю в результаті проведених  операцій в секторі Газа були вбиті голова Ради ХАМАС Мазіні, який керував терористичною діяльністю проти Ізраїлю, командира бойовиків Біллала аль-Кедру, який керував жорстокими нападами на кібуци на кордоні з сектором Газа і одного з високопоставлених командирів ХАМАС Муатаза Іда.   

 

ВИСНОВКИ:

 

1). Масштабний воєнний напад ХАМАС на Ізраїль не є класичною терористичною атакою або військовим конфліктом між ХАМАСом і Ізраїлем.

 

Це ВОЄННА ГЕОПОЛІТИЧНА ОПЕРАЦІЯ (АГРЕСІЯ) ХАМАСу, за якою стоїть російська федерація («війна під чужим прапором»), з елементами терору (захоплення заручників), яка викликала передбачувані геополітичні наслідки і різкі негативні емоційні психологічні настрої серед мусульман і християн по всьому світу, що призвело до масштабної суспільно-політичної дестабілізації на планеті Земля. Те, чого добивається воєнний злочинець путін.

 

Це не є також лише війною між «ворожим державним утворенням ХАМАС» і Державою Ізраїль.

Це продовження ВІЙНИ арабського (мусульманського) світу проти євреїв (юдеїв), яка почалася з моменту проголошення євреями Держави Ізраїль 14 травня 1948 року на захоплених ними землях Палестини за рішенням ООН (резолюція ГА ООН від 29 листопада 1947 року, прийнята 33 голосами «за», 13 «проти», 10 утрималися).

 

2). Палестинський народ веде національно-визвольну війну за своє існування, повернення окупованих Ізраїлем земель, свого споконвічного історичного міста Єрусалим і отримання  Палестиною повноправного статусу члена ООН. За даними закордонних джерел ХАМАС підтримує понад 90% палестинців.

 

3). Визвольна війна повинна вестися усіма доступними силами і засобами проти армії і каральних структур країни агресора-окупанта, а не проти її мирних жителів.

 

4). Тероризм у будь-яких проявах і формах повинен бути засуджений всіма країнами-членами ООН.

ХАМАС є терористичною організацією і підлягає ЗНИЩЕННЮ як і будь-яка інша терористична організація або окремий терорист.

Режим путіна є ТЕРОРИСТИЧНИМ і підлягає ЗНИЩЕННЮ разом з путіним як Усама бен Ладен.

 

Читайте також: Підлягає ліквідації як Усама бен Ладен. Правові підстави фізичного знищення Путіна

 

 

Терорист-вбивця путін підлягає знищенню як Усама бен Ладен:

 

5). За підтримки США Держава Ізраїль стала сьомим членом ядерного клубу разом з США, Росією, Китаєм, Індією, Великою Британією і Францією. 

 

Гарантією безпеки існуванню Держави Ізраїль є те, що він основний стратегічний союзник США поза НАТО (Major Non-NATO Ally, MNNA), який визначений на законодавчому рівні у 1989 році. Він передбачає фінансову підтримку у закупівлі озброєння, поставки військового майна, спільні військові навчання, однак не тягне за собою зобов’язання (це право!) США щодо захисту цих партнерів у випадку нападу на них ззовні.

Однією з перших держав, яка змогла отримати цей статус, став Ізраїль (деякі експерти вважають, що саме під нього цей формат і був  створений). Зараз нараховується 17 основних союзників США поза НАТО в усіх куточках та регіонах світу.

На сьогодні серед 17 MNNA лише чотири союзники можуть розраховувати на військову допомогу США у випадку нападу — Японія, Південна Корея, Австралія та Філіппіни. До того ж слід зауважити, що безпекові зобов’язання США щодо цих країн визначаються не статусом MNNA, а двосторонніми договорами про взаємну оборону.


Країни, які визначені головними союзниками, що не входять до НАТО, мають право на різні переваги, серед яких треба відмітити участь у певних антитерористичних ініціативах, пріоритет в отриманні надлишку військового майна, обладнання та бойової техніки, включно до морських кораблів. Серед основних переваг також слід зазначити, що корпорації чи компанії країни, яка має статус союзника США, можуть робити заявки на певні контракти Пентагону щодо ремонту та обслуговування військової техніки за межами Америки.

 

Впродовж останніх 10 років я неодноразово публічно звертався до політичного керівництва країни з обгрунтованими пропозиціями, щоб воно офіційно звернулося до США  з клопотанням надати Україні статус основного  стратегічного союзника США поза НАТО (Major Non-NATO Ally, MNNA) і підписали зі Сполученими Штатами двосторонній договір про взаємну оборону (за аналогією з Японією, Південною Кореєю, Австралією і Філіппінами).

 

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН "Діяння на благо народів",

медалі ЄС "Європа – союз цінностей",

член ПАРЄ (2006-2010),

почесний голова СОУ, генерал-лейтенант

 

 

 

Теги: Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Думки вголос, Незалежний Медіа Форум, IMF, Independent Media Forum,www.meiaforum.news
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео