За морозу -25°С РФ била по ТЕЦ і ТЕС Києва, Харкова і Дніпра
564248 ПЕРЕГЛЯДІВ
Росія вночі атакувала ТЕЦ і ТЕС, які працювали виключно на обігрів у Києві, Харкові та Дніпрі, заявив міністр енергетики Шмигаль.
UA
EN
PL